TOP 5 geriausi čiužiniai 2024 metais: kuris čiužinys garantuos geriausią miego kokybę?

Miegas – neatsiejama ir be galo svarbų vaidmenį atliekanti mūsų gyvenimo dalis. Tam, kad jaustumėmės pailsėję, žvalūs, nevargintų nuovargis ir bloga nuotaika, labai svarbu, kad miegas būtų kokybiškas. Tai yra visa ko pagrindas ir geros savijautos paslaptis. Tačiau, miego kokybė nėra tik surinktas reikiamų miego valandų skaičius. Ji, iš tiesų, priklauso ir nuo to, kaip patogiai gulite, miego metu. Tad, siekiant užtikrinti, kad miegas būtų kokybiškas, svarbu ne tik laiku nueiti miegoti, bet ir pasirinkti kokybišką čiužinį, ant kurio miegosite. Tačiau, čiužinių rinka yra tikrai didelė, o gerą ir kokybišką čiužinį gali būti ne taip ir lengva išsirinkti. Dėl šios priežasties, šiame straipsnyje pateiksime geriausių 2024 metų čiužinių TOP 5 sąrašą. Tikime, kad nors vienas iš jų garantuos puikią jūsų miego kokybę.

1.     Riposo MILANO

Pirmojoje TOP‘o vietoje – „Riposo MILANO“ čiužinys. Tai patogus ir tvirtas, 16 cm aukščio čiužinys, kuris garantuos aukštos kokybės miegą ir komfortą poilsio metu. Būtina pabrėžti, kad „Riposo“ gamina tikrai puikius, kokybiškus čiužinius, o „MILANO“ modelis yra ne išimtis. Šis čiužinys atitinka visus ortopedinius ir anatominius reikalavimus, pasižymi efektyviu gulinčio žmogaus svorio paskirstymu. Ką jau kalbėti apie tai, kad šis modelis yra laidus orui ir puikiai tinka gausiai prakaituojantiems, o taip pat, pasižymi antialerginėmis savybėmis. Šiame čiužinyje nesikaupia ir nesiveisia dulkių erkutės, o tai reiškia, kad čiužinys bus tinkamas net ir tiems, kurie turi problemų su alergijomis, serga astma. Be abejo, svarbu paminėti, kad čiužinys „MILANO“ yra tikrai minkštas, švelnus ir putlus. Tai dvipusis, vidutinio kietumo modelis, kurio viena dalis yra dengta daigstytu užvalkalu, o kita pasižymi neslidžiu ir stabilumą suteikiančiu paviršiumi. Įdomu ir tai, kad šio čiužinio kraštuose yra naudojama moderni, 3D medžiaga, kuri ir padeda užtikrinti puikų oro pralaidumą. Galiausiai, naudinga pabrėžti ir tai, kad šis čiužinys gali būti skirtingų dydžių. Nuo 90×190 cm modelių iki dvigulių čiužinių. Tai čiužinys, kuris kūnui suteiks tinkamą atramą, atpalaiduos raumenų įtampą, efektyviai prisitaikys prie kūno formų ir garantuos puikų miegą.

2.     Riposo BAMBOO

Kartais, siekiant patogiai ir kokybiškai išsimiegoti, visai nereikia seno čiužinio pakeisti nauju. Lygiai taip pat, senos sofos nebūtina keisti į naują. Jei baldai nėra maksimaliai nusidėvėję, tikru išsigelbėjimu gali tapti ne čiužinys, o čiužinukas – antčiužinis. Vienas iš geriausių pasirinkimų, šiais metais – „Riposo BAMBOO“ čiužinukas. Tai 6 cm storio čiužinukas, kuris suteikia kur kas minkštesnį pagrindą miegui ir poilsiui. Jis yra pagamintas iš viskozės elastinės medžiagos, kuri, plačiau yra žinoma „Memory“ pavadinimu ir turi ventiliacinius kanalus, užtikrinančius puikią oro cirkuliaciją. Pati čiužinuko medžiaga puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno formų, svorio. Taip pat, ji puikiai reaguoja ir į kūno temperatūrą, taip suteikdama maksimalų patogumą, o be to, neperduoda judesių ir šalia miegančiam žmogui. Ką jau kalbėti apie tai, kad jis padeda išlaikyti taisyklingą stuburo padėtį, atpalaiduoja raumenis, mažina skausmus ir įtampą. Būtina paminėti, kad „BAMBOO“ čiužinukas puikiai tinka ir alergiškiems žmonėms, o išskirtinis jo bambuko pluošto užvalakalas yra ne tik švelnus, bet ir geba efektyviai išgarinti drėgmę, palaikyti optimalią kūno temperatūrą. Žinoma, „BAMBOO“ čiužinukas gali būti ir skirtingų dydžių. Tiek mažesni 90×200 cm, tiek didesni 140x200cm dydžio.

3.     Vidaxl 7 zonų čiužinys

Puikų poilsį garantuos ir puikus, „Vidaxl“ 7 zonų, H2 kietumo čiužinys. Tai 20 cm storio čiužinys, kuris yra užpildytas kišeninėmis spyruoklėmis ir specialiu užpildu, kuris suteikia puikią atramą kūnui. Tai, kad šis čiužinys yra 7 zonų nurodo, kad jis turi 7 skirtingas zonas, kurios suteikia skirtingą atramos lygį. Tokiu būdu, jis suteikia puikų pagrindą sveikai stuburo padėčiai, garantuoja sveikesnį ir kokybiškesnį miegą, minkštumą ir tvirtumą. Būtina pabrėžti ir tai, kad šis čiužinys gali sumažinti kūno raumenų įtampą, efektyviai prisitaiko prie kūno formų, geba puikiai paskirstyti ir kūno svorį. Puiku ir tai, kad čiužinys yra itin lengvai valomas bei prižiūrimas. Jo nuimamas užvalkalas gali būti lengvai pašalinamas ir plaunamas.

4.     Harmony TOP

Harmony TOP“ spyruoklinis čiužinys taip pat garantuos puikią miego kokybę. Tai vidutinio kietumo čiužinys, kuris yra užpildytas aukštos kokybės kišeninėmis spyruoklėmis ir padengtas dar dviem porolono sluoksniais. Tai pakankamai aukštas, 33 cm aukščio čiužinys, kuris yra tikrai patogus ir leidžia kūnui efektyviai atsipalaiduoti. Be kitą ko, šis čiužinys garantuoja puikią oro cirkuliaciją, drėgmės atstūmimą ir tokiu būdu neleidžia sukaisti ir stipriai suprakaituoti miego metu. Šio čiužinio išorė yra padengta itin švelniu, odai draugišku uždangalu, o pats čiužinys gali būti susukamas. Tad – garantuoja lengvą transportavimą. Tiesa, jo kaina tikrai nėra pati žemiausia, o 160x200cm dydis puikiai tiks dvigulei lovai.

5.     Sensilo Sillo

TOP sąrašą užbaigsime dar vienu, puikiu čiužinuku. „Sensilo Sillo“ čiužinukas pavers nepatogią sofą ar seną čiužinį patogiais ir garantuos puikų, komfortišką miegą. Čiužinukas yra 11 cm storio bei yra pagamintas i6 grikių-kokosų mišinio. Grikių sluoksnis čiužinuke garantuoja antialergines savybes, neleidžia daugintis dulkių erkutėms, užtikrina oro cirkuliaciją. Tuo tarpu, kokosų pluošto sluoksnis padeda suteikti čiužinukui struktūrą, o taip pat, leidžia čiužiniui kvėpuoti, jame nesikaupia drėgmė. 70×140 cm čiužinuko dydis nurodo, kad modelis yra skirtas vaikams. Jis garantuos ramų, saugų ir patogų vaikų miegą ir ypač tiks tiems vaikams, kurie susiduria su alergijomis. Čiužinys puikiai tiks standartinėms ir daugeliui kelioninių vaikų lovelių.

Visi 5 čiužiniai ir čiužinukai garantuos išskirtinį patogumą, puikią miego kokybę ir kokybišką poilsį. Be kitą ko, visus juos, už žemą kainą galite įsigyti ir Varle.lt internetiniame prekybos centre. Jei TOP sąraše aprašyti čiužiniai neatitinka jūsų poreikiu, tikime, kad sau tinkamą modelį tikrai rasite plačiame ir įvairiame Varlės čiužinių asortimente. Čia visada žemos kainos!

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *