TOP 10 geriausi šaldytuvai 2022. Kokie šaldytuvai šiais metais buvo sėkmingiausi?

Virtuvės karaliumi, vienareikšmiškai, galime tituluoti šaldytuvą. Tai svarbus, naudingas ir labai reikalingas buitinės technikos įrenginys, kurio dėka galime džiaugtis šviežiu maistu, daržovėmis ir vaisiais. Šaldytuvas užtikrina aukštą maisto produktų kokybę, šviežumą, suteikia tinkamas ir reikiamas maisto laikymo sąlygas. Negana to, jis puikiai papildo virtuvės interjerą. Tačiau, šaldytuvų, šiomis dienomis galime rasti įvairiausių. Jie ne tik skiriasi savo dydžiai ar dizainais, bet ir ypatybėmis, funkcijomis, naudojamomis technologijomis. Na, o tai lemia ir tikrai platų bei įvairų šaldytuvų pasirinkimą. Jei šiuo metu kaip tik esate paskendę naujo šaldytuvo paieškose, tikime, kad šis, 2022 metų šaldytuvų TOP sąrašas jums padės lengviau ir greičiau apsispręsti. Taigi, kokie šaldytuvai šiais metais buvo sėkmingiausi ir tikrai yra verti dėmesio?

1.  Beko RCSA300K30WN

Greičiausiai, būtų sunku rasti žmogų, kuris nors kartą nebūtų girdėjęs apie Beko gamintoją ir jo gaminamus šaldytuvus. Tai vienas garsiausių bei plačiausiai naudojamų šaldytuvų gamintojų, Europoje. Visi Beko gaminami šaldytuvai pasižymi aukšta kokybe, yra tikrai modernūs ir patvarūs. Ne išimtis – RCSA300K30WN modelis. Tai standartinis, laisvai pastatomo tipo šaldytuvas, kuris turi šaldymo kamerą apačioje. Šis Beko šaldytuvas yra tikrai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško didelio ir talpaus įrenginio. 181 cm aukščio ir beveik 300 l talpos įrenginys tikrai sutalpins visą reikiamą maistą, o LED apšvietimas, kuris ryškiai apšviečia šaldytuvo vidų, garantuos ir energetinį efektyvumą. Šio modelio Beko šaldytuvas turi ne tik specialius stalčius vaisiams ir daržovėms laikyti ar 4 lentynėles durelėse, bet ir 3 stalčių šaldymo kamerą, kuri leis sutalpinti nemažai maisto atsargų. F energijos klasei, kuri pagal senąjį skirstymą yra prilyginama A+ klasei, užtikrina, kad šis šaldytuvas veiks ekonomiškai. Be kitą ką, jis pasižymi tyliu veikimu, turi klasikinį, standartinį, baltą dizainą, suteikia galimybę dureles montuoti ir varstyti iš jums norimos pusės.

2.  Beko RCSA330K30XPN

Užbėgdami įvykiams už akių galime drąsiai teigti, kad Beko gaminami šaldytuvai užimą tikrai ne vieną poziciją šiame TOP šaldytuvų sąraše. Tai tik įrodo, kad šio gamintojo gaminami šaldytuvai susilaukia tikrai daug dėmesio, yra patikimi, kokybiški ir patvarūs. Beko RCSA330K30XPN modelis ypatingas tuo, kad naudoja MinFrost technologiją. Dėl šerkšno susidarymo statinio šaldymo sistemas turinčiuose šaldytuvuose, šaldymo kamerose laikomi produktai dažnai sulimpa, o taip pat, pats įrenginys ima naudoti daugiau energijos. Dėka MinFrost technologijos ir specialios išgarinimo sistemos, pašalinamas ledo ir šerkšno kaupimasis šaldiklyje. Tai užtikrina geresnes ir tinkamesnes šaldomo maisto laikymo sąlygas, o taip pat, garantuoja ir mažesnį energijos sunaudojimą. Negana to, šio modelio šaldytuvas turi keičiamos krypties duris, o viduje puikuojasi aukštos kokybės stiklo lentynos ir stalčius. Aukštos kokybės stiklas efektyviai atlaiko net ir didesnį svorį, yra atsparus įbrėžimams, dūžiams. Šio modelio Beko šaldytuvas, kaip ir anksčiau aptartas modelis yra gana talpus, o taip pat priklauso F energijos klasei, garantuoja efektyvų ir gana ekonomišką veikimą. Na, o išskirtinai graži, nerūdijančio plieno spalva puikiai papildys bet kokios virtuvės interjerą.

3.  Bosch KGN33NLEB

Bosch – plačiai visame pasaulyje žinomas, puikią reputaciją turintis buitinės technikos gamintojas. Bosch asortimente galima rasti ir šaldytuvų, o KGN33NLEB modelis sulaukia itin didelio populiarumo ir susidomėjimo. Tai laisvai statomo tipo šaldytuvas, kurį lengvai pastatysite bet kur virtuvėje. Viduje naudojamas LED apšvietimas, kuris aiškiai ir efektyviai apšviečią laikomą turinį, efektyviai prisideda prie energijos taupymo. Negana to, šis Bosch šaldytuvas naudoja ir išskirtinę Holiday Mode funkciją, kuri padeda sutaupyti energijos sąnaudas, jums išvykus. Įjungus šią funkciją, šaldytuvo viduje palaikoma maždaug +14°C temperatūra, o šaldiklyje -18 °C. Taip ne tik taupoma elektros energija bei sąnaudos, bet ir tinkamai, optimaliai palaikomi maisto produktai. Tiesa, tai dar ne viskas, nes šis Bosch šaldytuvas dar turi ir NoFrost technologiją, kurios dėka galėsite pamiršti apie varginantį ir daug laiko atimantį šaldiklio atitirpinimą. Ši technologija neleidžia šaldiklyje kauptis ledui ir šerkšnui, todėl, jis gali veikti efektyviau, ekonomiškiau, o ir jo priežiūra tampa lengvesnė.

4.  Bosch KGV36VLEAS

Dar vienas puikus Bosch gamintojo gaminys – Bosch KGV36VLEAS šaldytuvas. Šis modelis pasižymi keliomis, svarbiausiomis ypatybėmis. Pirmiausia, jis yra gana aukštas, 186 cm aukščio, o taip pat, 205 l talpos. Jis yra aprūpintas LED apšvietimu, kuris tolygiai ir ekonomiškai apšviečia šaldytuvo vidų. Viduje galima rasti ir BigBox tipo stalčių, kuris yra  itin gilus ir talpus bei skirtas dideliems maisto indams ar dideliems maisto produktams laikyti. Taip pat, šiame modelyje galima rasti ir EasyAccess Shelf tipo lentyną, kuri yra ištraukiama, pagaminta iš kokybiško stiklo. Taip visi maisto produktai tampa dar lengviau pasiekiami. Nors šis šaldytuvas, o tiksliau jo šaldiklis, nėra aprūpintas garsiąja NoFrost technologija, KGV36VLEAS modelis turi LowFrost technologija, kuri užtikrina mažesnes ledų ir šerkšno sankaupas, prailgina šaldytuvo atitirpinimo laiką, padeda sutaupyti ne tik laiko, bet ir elektros energijos. Tuo tarpu, SuperFreezing technologija garantuoja apsaugą nuo šaldyto maisto atitirpimo. Galiausiai, galima teigti, kad šis Bosch šaldytuvas pasižymi ir modernumu. Dėka FreshSense technologijos ir integruotų jutiklių, šis šaldytuvas suteikia optimaliausias sąlygas maisto laikymui. Šie jutikliai stebi ne tik šaldytuvo ir šaldiklio temperatūrą, bet ir stebi bei valdo aplinkoje esantį orą. Taip išgaunama pastovi temperatūra šaldytuve, nepaisant išorinių aplinkybių.

5.  Beko BCNA306E4SN

Negalima aplenkti ir įmontuojamų šaldytuvų kategorijos. Itin daug pagyrų ir susidomėjimo sulaukia būtent Beko BCNA306E4SN modelis, kuris bus itin lengvai priderinamas prie įvairių poreikių ir skirtingų virtuvių. Apart to, kad yra įmontuojamas ir lengvai pasislepia už virtuvinių spintelių durų, šis šaldytuvas dar pasižymi ir išskirtinėmis technologijomis, kurios gali būti viena iš šio modelio sėkmės priežasčių. Pirmiausia, šis Beko šaldytuvas yra aprūpintas modernia HarvestFresh technologija, kuri imituoja dienos ir nakties ciklą, veikia naudodamos 3 spalvas. Ši technologija itin naudinga daržovių ir vaisių laikymui, padeda išsaugoti visus juose esančius vitaminus ir maistingas medžiagas. Be kitą ko, šis modelis pasižymi ir talpumu, kadangi, jo bendra talpa siekia beveik 300 litrų, o aukštis – 193,5 cm. Maistingas medžiagas ir vitaminus padeda išsaugoti ir modelyje esanti FastFreeze technologija. Tai greitai maistą užšaldanti funkcija, kuri paspartina procesą ir užkertą kelią naudingų medžiagų sunaikinimui. Taip pat, šaldytuvas turi ne tik LED apšvietimą, bet ir Metal Wall metalinę sienelę, kuri užtikrina higieniškumą, gražesnę prietaiso išvaizdą ir efektyvesnį darbą.

Šaldytuvas

6.  Beko BCHA275K3SN

Dar vienas, puikus ir geras įmontuojamas Beko šaldytuvas – BCHA275K3SN. Šis modelis yra šiek tiek paprastesnis, galbūt ne to toks modernus. Tačiau, garantuoja efektyvų veikimą, savo funkcijas atlieka puikiai. Kaip ir dauguma Beko gaminamų šaldytuvų, šis modelis turi LED apšvietimą. Tiesa, savo talpa yra kiek mažesnis, kadangi, suteikia tik 262 l maisto laikymui. Tačiau, priklauso F energijos klasei, užtikrina gana ekonomišką veikimą. Ieškantiems paprasto, bet efektyviai veikiančio ir ekonomiško, įmontuojamo šaldytuvo, šis Beko modelis gali tapti puikiu pasirinkimu.

7.  Bosch KIN86VSE0

Bosch taip pat gamina puikius įmontuojamus šaldytuvus, o Bosch KIN86VSE0 modelis yra puikus to pavyzdys. Be to, kad šis šaldytuvas yra įmontuojamas, jis turi ir LED apšvietimą, kuris tolygiai, o svarbiausia, ekonomiškai apšviečia visą šaldytuvo vidų, be jokių atspindžių. Taip pat, šis Bosch įmontuojamas šaldytuvas yra aprūpintas ir keliomis, itin praktiškomis technologijomis. Viena iš jų – VarioInverter technologija, kuri reguliuoja šaldytuvo mikroklimatą, temperatūrą, atsižvelgiant į išorės ir vidaus temperatūros pasikeitimus, laikomą maistą ir jo kiekį. Dėka šios technologijos, šis Bosch modelis dar ir veikia tyliau, o ilgai nevarstomos jo duris užtikrina ir ekonomiškesnį, ne tokį efektyvų veikimą. Dar šiame modelyje galima rasti ir VitaFresh technologija, kuri padeda išlaikyti vaisius, daržoves, pieno produktus šviežesniais, ilgiau. Nepaisant to, šis šaldytuvas priklauso E energijos klasei, yra 260 l talpos ir puikiai gali būti pritaikomas prie bet kokios virtuvės. Taip pat, jis suteikia ir įspėjimus apie neuždarytas arba blogai uždarytas dureles, o tai – labai naudinga.

8.  Bosch KGE49AICA

Ieškote itin talpaus ir didelio šaldytuvo savo virtuvei? Tuomet, Bosch KGE49AICA modelis gali būti tai, ko jums reikia. 201 cm aukščio, 413 l bendros talpos šaldytuvas puikiai tiks tiems, kurie turi didelę šeimą, laiko daug maisto. Be to, kad yra itin talpus ir turi talpią šaldymo kamerą, šis modelis dar yra aprūpintas LED apšvietimu, itin patogiais ir talpiais stalčiais bei lentynomis. Šis modelis turi EasyAccess lentyną, kuri yra lengvai ištraukiama ir suteikia patogų priėjimą prie šaldytuve laikomų produktų. Patogumą garantuoja ir BigBox stalčius, kuris leidžia atšaldyti didelius maisto produktus ar maistą su visais jų indais. Be kitą ko, stalčiuose, dėka VitaFresh technologijos, yra palaikomas optimalus mikroklimatas, kad laikomos daržovės, vaisiai ir kiti produktai ne taip greitai sugestų. Praktiškomis technologijos aprūpintas yra ne tik šaldytuvas, bet ir šaldymo kamera. Viena iš naudingiausių funkcijų – SuperFreezing funkcija. Tai automatinė funkcija, kuri leidžia itin greitai sušaldyti nedideles porcijas maistą, nepakenkiant ir neatitirpinant jau šaldiklyje laikomų produktų. Nors ir yra išskirtinai talpus ir didelis, šis šaldytuvas priklauso C energijos klasei, o tai garantuoja ir tikrai ekonomišką jo veikimą.

9.  Marshall Black Edition 3.2

Ne visi šaldytuvai, išvardinti šiame TOP sąraše, pasižymi standartine išvaizda ar dydžiu. Naudinga paminėti, kad šiais metais susidomėjimo sulaukė ir labai išskirtiniai šaldytuvų modeliai. Puikus to pavyzdys Marshall Black Edition 3.2 modelis. Greičiausiai, dauguma iš jūsų Marshall gamintoją žino tikrai ne dėl jo gaminamų šaldytuvų, o greičiau dėl gaminamos muzikinės įrangos. Tiesa, Marshall dizainu puošiami yra ir šaldytuvai, kurie atrodo tikrai originaliai. Toks dizainas jiems suteikia atpažįstamumo, o pats įrenginys primena ne šaldytuvą, o garso kolonėlę. Tiesa, šis Marshall šaldytuvas nėra tinkamas kasdieniam naudojimui virtuvėje. Tai 92 l talpos baro šaldytuvas, kuris saugiai ir tinkamai priglaus gėrimus. Autentiškos išvaizdos, išskirtinio, juodo matinio interjero šaldytuvas turi LED apšvietimą, reguliuojamas, stiklines lentynas ir talpias dureles, kuriose puikiai telpa ir dideli gėrimų buteliai. Galima pasirinkti durų montavimo pusę, šaldytuvas turi ir reguliuojamas kojas, kurios padeda nustatyti tinkamą stovėjimo lygį. Tad, jei namus ar erdvę norite papildyti išskirtiniu, mini šaldytuvu – šis Marshall modelis gali tapti puikiu pasirinkimu.

10. Marshall Black Edition 4.4

Tiems, kuriuos suviliojo originalus ir išskirtinis, anksčiau aptartas Marshall šaldytuvo modelis, turime gerų žinių. Marshall Black Edition 4.4 baro šaldytuvas yra kur kas talpesnis, didesnis, bet išlaiko savo originalų ir išskirtinį dizainą. 126 l talpos šaldytuvas tikrai suteiks nemažai vietos gėrimų laikymui, o patogios lentynos ir durelių lentynėlės užtikrins saugią ir patogią jų laikymo vietą. Negana to, šis šaldytuvas dar yra aprūpintas ir reguliuojamu termostatu. Ieškantiems tokio šaldytuvo, kuris ne tik tinkamai ir saugiai palaikytų gėrimus šaltais, bet ir taptų interjero dalimi ar net pagrindiniu akcentu – Marshall įrenginys gali būti geriausias pasirinkimas.

Tikime, kad šis 2022 metų TOP šaldytuvų sąrašas padės lengviau ir greičiau pasirinkti sau reikiamą ir tinkamą virtuvės įrenginį. Na, o jei kyla klausimų ar abejonių, Varlės specialistai tikrai padės į juos atsakyti, patars ir padės išsirinkti geriausią modelį!