TOP 10 geriausių kavos aparatų 2024: koks įrenginys garantuos skaniausią kavą?

Kava – vienas iš populiariausių ir plačiausiai vartojamų gėrimų – visame pasaulyje. Dažnam, kava tampa tarsi ryto ritualas, be kurio negali prasidėti diena. Kitiems – kava yra energijos ir žvalumo, geros nuotaikos šaltinis. Tačiau, tam, kad kavos gėrimas rytais taptų ritualu ir malonumu, labai svarbu, kad ji būtų skani, kokybiška. Tokią kavą gali garantuoti tinkamai pasirinktas kavos aparatas. Na, o jų, šiomis dienomis, rinkoje tikrai gausu. Vieni automatiniai, kiti kapsuliniai. Vieni pasižymi kompaktišku dydžiu, o kiti tampa geresniu pasirinkimu tiems, kurie turi didesnę virtuvę. Jei išsirinkti sau tinkamą sunku, šiame straipsnyje pateiksime šių, 2024 metų, geriausių kavos aparatų TOP 10. Galbūt vienas iš sąraše pateiktų kavos aparatų taps jūsų nauju pirkiniu?

1.  Miele CM 5310

TOP sąrašą garbingai pradeda „Miele CM 5310“ kavos aparatas. Tai stilingas, patogiai ir lengvai pastatomas, automatinis kavos aparatas, kuris vienu metu gali paruošti du puodelius kavos. Tereikia paspausti mygtuką – „OneTouch for Two“. Šis „Miele“ kavos aparatas ypatingas ir tuo, kad naudoja „Aromatic“ sistemą, kuri padeda užtikrinti ne tik puikų kavos skonį, bet ir intensyvų aromatą. Kad ir kokį kavos gėrimą pasirinksite, šis aparatas garantuos, kad gėrimą puoš tiršta, kreminė puta. Be to, „CM 5310“ kavos aparatas leidžia pagaminti ir didesnius kavos kiekius. Tam specialiai yra skirta ąsotėlio funkcija. Naudinga paminėti ir tai, kad šis kavos aparatas veikia itin tyliai, tiek maldamas kavos pupeles, tiek gamindamas kavą. Na, o platus programų pasirinkimas garantuoja, kad kavos aparato valymas bus itin patogus ir lengvas. Jei ieškote stilingo, kokybiško ir puikaus skonio kavą garantuojančio kavos aparato – „Miele CM 5310“ gali tapti puikiu pasirinkimu.

2.  Bosch CTL636EB6

Pastebima, kad vis populiaresniu pasirinkimu namuose tampa įmontuojami kavos aparatai. Jie neužima daug vietos ant spintelių stalviršių, efektyviai susilieja su virtuvės erdve ir garantuoja tikrai patogų naudojimą. Vienu iš geriausių, tokio tipo kavos aparatų, pasirinkimų šias metais gali tapti – „Bosch CTL636EB6“. Šis įmontuojamas, pilnai automatinis kavos aparatas ne tik puikiai susilies su jūsų virtuvės aplinka, bet ir garantuos nepriekaištingo skonio kavą. Dėka „AromaDouble Shot“ technologijos, šiuo „Bosch“ kavos aparatu išvirta kava pasižymi stiprumu, bet neturi didelio kartumo. Technologija naudoja du malimo ir plikymo procesus, kad kava neįgautų kartaus skonio. Nuostabų skonį kavai padeda suteikti ir išmanioji kaitinimo sistema, kurios dėka, plikant kavą yra naudojama optimali temperatūra, kurios reikia tobulo skonio kavai. Taip pat, naudinga paminėti ir tai, kad šis kavos aparatas naudoja ir keraminį malūnėlį, kuris ne tik pasižymi ilgaamžiškumu, bet ir garantuoja nepriekaištingą kavos skonį. Kaip ir anksčiau aptartas kavos aparatas, „Bosch CTL636EB6“ geba išvirti du puodelius kavos, vienu metu, vienu mygtuko paspaudimu. Na, o išmaniosios funkcijos, tokios kaip galimybė kavos aparatą prijungti prie išmanios namų sistemos ar valdyti jį balsu, suteikia dar daugiau patogumo.

3. JURA E8

Dar vienas puikus automatinis kavos aparatas šiame TOP sąraše – „JURA E8“. Tai naujausios kartos „JURA“ kavos aparatas, kuris iš kitų modelių išsiskiria savo nauju, moderniu dizainu bei daugybe modernių privalumų. Vienas iš jų –  „Aroma“ kavos pupelių malimo malūnėlis, kuris pupeles sumala nepriekaištingai. Dėka modernaus ir pažangaus kavos ruošimo proceso, kurį suteikia šis kavos aparatas, kava įgauna ne tik puikų skonį, bet ir aromatą. Be kitą ko, šis „JURA“ kavos aparatas leidžia pagaminti net 17 skirtingų kavos gėrimų, o visi populiariausi kavos gėrimai yra papildomi lengva, bet be galo gardžia pieno puta. Pravartu pabrėžti, kad visus gaminamus kavos gėrimus galima reguliuoti ir keisti pagal savo poreikius. Galiausiai, būtina paminėti ir tai, kad šis kavos aparatas yra be galo lengvai valomas. Na, o tai yra tikrai didžiulis privalumas. Tiesa, gana aukšta šio „JURA“ kavos aparato kaina daugeliui gali tapti minusu.

4.  Delonghi MAGNIFICA S ECAM 21.117.B

Virtuvės interjerą ir stilių tikrai puikiai pabrėš automatinis kavos aparatas „Delonghi MAGNIFICA S ECAM 21.117.B“. Tai stilingas, rafinuotu dizainu pasižymintys ir puikaus skonio kavą gaminantis kavos aparatas, kuris puikiai papildys kiekvieno namus. Pirmiausia, būtina pabrėžti tai, kad šis „Delonghi“ kavos aparatas pasižymi tikrai draugiška, žema kaina. Be to, visą kavą ir kavos gėrimus pavyks pagaminti vos vieno mygtuko paspaudimu. Jei reikia ir norisi – vienu metu galima paruošti ir du puodelius kavos, dėka „Twin-Shot“ sistemos. Nors vieniems tai gali būti minusas, o kitiems pliusas, būtina paminėti, kad šis „Delonghi“ kavos aparatas turi rankiniu būdu naudojamą ir reguliuojamą pieno plaktuvą. Pastarasis padeda išgauti kreminės konsistencijos pieno putą ir garantuoja puikaus skonio kavos gėrimus su pienu. Na, o kiekvienas kavos puodelis yra gaminamas iš tiksliai tokio kiekio pupelių, kurio reikia. Tokiu būdu, malta kava neužsistovi. Kavos gėrimų intensyvumą, kiekį galima reguliuoti ir keisti pagal turimus poreikius.

5.  Miele CM 6160

Dar vienas puikus „Miele“ kavos aparatas šiame TOP sąraše – „CM 6160“ modelis. Tai išskirtinai modernus ir pažangus kavos aparatas, kuris geba ne tik paruošti puikaus skonio kavą, bet ir veikia kartu su WiFi interneto ryšiu. Be to, kad šis „Miele“ kavos aparatas leidžia mėgautis skaniausiais kavos gėrimais, reguliuoti jų intensyvumą ir paruošimo savybes ar pagaminti du kavos puodelis, vienu metu, įrenginys dar gali būti valdomas ir nuotoliniu būdu. Dėka galimybės prisijungti prie interneto ryšio, įrenginį galėsite valdyti net nebūdami šalia jo. Ką jau kalbėti apie aukštą kavos kokybę, savaiminio išsivalymo ir net pieno vamzdelių skalavimo funkcijas. Tai modernus, o taip pat, be galo stilingas kavos aparatas, kuris puikiai papildys kiekvieno virtuvę.

6.  JURA WE6

„JURA“ garsėja kaip vienas iš geriausių kavos aparatų gamintojų, pasaulyje. Tai puikiai įrodo ir tai, kad šio gamintojo gaminami kavos aparatai užima ne vieną poziciją, šiame TOP sąraše. „JURA WE6“ kavos aparatas yra skirtas būtent biurams ir darbo aplinkai. Šis „JURA“ kavos aparatas nepriekaištingai paruoš visus klasikinius kavos gėrimus, o didelė jo vandens bei kavos pupelių talpa garantuos, kada didelius kavos kiekius pavyks pagaminti be vargo. Tai vienas iš geriausių pasirinkimų tiems, kurie ieško puikaus kavos aparato savo biurui. Tiesa, tinkmas jis bus tiems biurams, kurie nėra itin dideli. Be kitą ko, šis kavos aparatas yra itin lengvai naudojamas, net ir tiems, kurie pirmą kartą naudojasi kavos aparatu. Modernus ir aiškus ekranėlis, patogūs mygtukai garantuos lengvą ir efektyvų valdymą. Kavos aparatas leidžia reguliuoti ir kavos intensyvumą, kiekį, pagal turimus poreikius. O valymo programos ir specialūs priedai garantuos įrenginio higieniškumą ir kokybiškos kavos palaikymą. Be abejo, „JURA WE6“ gali būti puikiai naudojamas ir namuose.  

7.  JURA ONO

Pusiau automatiniai kavos aparatai taip pat sulaukia nemažai dėmesio ir liaupsių. Itin geru pasirinkimu galima tapti dar vienas „JURA“ gamintojo modelis – „ONO“. Tai pusiau automatinis, vieno puodelio kavos aparatas, kuris užtikrina puikią kavos kokybę, be kapsulių. Tai unikalus kavos aparatas, kuris naudoja maltą kavą ir suteikia galimybę pasirinkti tokią jos rūšį, kurios tą akimirką norisi. „ONO“ kavos aparatas pasižymi ne tik įdomiu, stilingu dizainu, bet ir leidžia pasijausti tarsi baristai, kadangi, reikalauja įsitraukimo į kavos gamybos procesą. Nors ir nėra papildytas gausiu modernių, automatinių funkcijų spektru, „JURA ONO“ kavos aparatas garantuoja puikią kavos kokybę. Jis naudoja specialią plikymo technologiją, kurios dėka užtikrina, kad kava bus paruošta tinkamai ir nepriekaištingai. Taip pat, lyginant su anksčiau aptartais „JURA“ kavos aparatais, šis modelis yra gana draugiškas piniginei. Žinoma, jis nėra automatinis ir nesuteikia galimybės vienu mygtuko paspaudimu pasigaminti skirtingų kavos gėrimų. Tai geriausias pasirinkimas juodos kavos gerbėjams.

8.  JURA E6

„JURA“ tikrai geba sukurti modernius, kokybiškus ir gerą kavą paruošti gebančius kavos aparatus. Tad, pasirinkdami „JURA E6“ modelį tikrai neapsiriksite. Tai kavos aparatas, kuris leis mėgautis tobuliausio skonio ir aromato kava – kiekvieną dieną. Šis „JURA“ kavos aparatas leidžia paruošti ne tik klasikinę, juodą kavą, bet ir įspūdingo skonio ir kokybės kapučino kavą. Dėka „Easy Cappuccino“ funkcijos, kavos aparatas paruošia šio tipo kavą vienu mygtuko paspaudimu, o „Professional Aroma“ pupelių malūnėlis užtikrina tolygų malimą ir aromatingesnę kavą. Šį kavos aparatą pavyks itin lengvai valdyti, kadangi, jis yra aprūpintas ne tik patogiais mygtukais, bet ir aiškiu ekranėliu. Na, o stilingas dizainas, patogus valymas garantuos, kad kavos aparatas ne tik puikiai papildys virtuvės erdvę, bet ir bus lengvai prižiūrimas.

9.  DeLonghi ECAM22.110.SB

Intuityvus, modernus, o svarbiausia – nebrangus, „DeLonghi ECAM22.110.SB“ automatinis kavos aparatas taip pat gali tapti puikiu pasirinkimu. Tai kompaktiškas kavos aparatas, kuris gamina kavą iš maltos kavos ir pupelių, leidžia reguliuoti kavos intensyvumą, kiekį. Be kitą ko, dėka pieno putos plakiklio arba kapučinatoriaus, šis aparatas leidžia mėgautis ir kapučino, latte kavas. Kiekvienas kavos puodelis yra gaminamas iš šviežiai sumaltų kavos pupelių, o labai paprastas ir lengvas valdymas leis itin efektyviai ir greitai mėgautis skaniausia ir mėgiamiausia kava. Nors ir nėra itin brangus, šis kavos aparatas tikrai užtikrina aukštą kavos kokybę, yra patvarus ir geras. Tad, jei norite automatinio kavos aparato ir gardžios kavos, bet neturite tam didelio biudžeto, šis modelis gali tapti puikiu pasirinkimu.

10.  JURA Z10

TOP sąrašą užbaigsime dar vienu puikiu „JURA“ gaminiu – „Z10“ modeliu. Šis modelis ypatingas tuo, kad jis yra pirmasis pasaulyje kavos aparatas, su P.R.G. malūnėliu, kurį naudojant galima ruošti ir karštai ir šaltai plikytus kavos gėrimus. Tai reiškia, kad kavos gėrimų pasirinkimas, kurį siūlo „Z10“ kavos aparatas yra kur kas platesnis ir įvairesnis. Priklausomai nuo pasirinkto kavos gėrimo, specialus P.R.G. malūnėlis pats pritaiko kavos malimo rupumą, kad gėrimo skonis būtų autentiškas ir nepriekaištingas. Na, o šalto kavos plikymo procesas, kurį suteikia šis įrenginys yra visiška naujovė ir sensacija – kavos aparatų rinkoje. Tokiu, specialiu būdu paruošta kava yra visiškai kitokia nei ta, kuri yra gaminama standartiniu būdu. Ji gaivi, pasižymi ne tik subalansuotu aromatu, bet ir energijos suteikiančiomis savybėmis. Tačiau, tai tikrai ne viskas, ką gali pasiūlyti šis „JURA“ kavos aparatas. Jis ne tik suteikia platų kavos gėrimų pasirinkimą, bet ir veikia naudodamas dirbtinį intelektą, turi spartų, jutiklinį ekraną, patogiai valdomą „Blue Crystal“ valdymo ratuką. Tokiu būdu, juo naudotis yra be galo lengva ir patogu. Ką jau kalbėti apie stilingą, prabangų dizainą, kuris idealiai derės prie bet kokio virtuvės interjero. Tiesa, būtina paminėti, kad šis kavos aparatas, nors ir pasižymi išskirtinėmis, moderniomis savybėmis, yra vienas iš brangiausių, šiame TOP sąraše.

Skani kava bus garantuota, jei pasirinksite tinkamą kavos aparatą. Tikime, kad šiame TOP sąraše tikrai radote sau tinkamą ir prieinamą modelį. Na, o jei išsirinkti sunku, profesionalūs Varle.lt specialistai tikrai padės išsirinkti tinkamiausią modelį. Apsilankykite ir įsigykite gardžiausią kavą gaminantį aparatą Varlėje – čia visada žemos kainos!

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *