TOP 10 geriausi garų lygintuvai 2023. Kurį garų lygintuvą pasirinkti?

Dažnai girdime pasakymą, kad pirmiausia mus žmonės pasitinka pagal mūsų viršelį – išvaizdą. Tai, iš tiesų, yra visiška tiesa. Tai kaip mes atrodome, kuo esame apsirengę yra tarsi mūsų vizitinė kortelė, sudaranti pirmąjį ir gana svarbų įspūdį apie mus. Galbūt dėl to, siekdami atrodyti nepriekaištingai prie veidrodžio praleidžiame tikrai nemažai laiko, atsakingai renkamės įvaizdžius ir aprangą. Tiesa, itin svarbu nepamiršti, kad ne aprangos gamintojas padeda sukurti puikų įspūdį, o tai, kaip rūbai atrodo. Jie privalo būti švarūs, tvarkingi. Tačiau, kiekvienas iš mūsų žino, kaip gali varginti marškinių ar suknelių lyginimas lygintuvu. Dėl šios priežasties, šiomis dienomis, rinkoje itin populiarūs yra garų lygintuvai. Tai lengvai naudojami ir be galo efektyvūs lyginimo įrenginiai, kurie padeda akimirksniu ir be didelio vargo išlyginti net labiausiai susiglamžiusius drabužius. Didelis populiarumas ir žmonių susidomėjimas garų lygintuvais lemia ir tai, kad vis daugiau ir daugiau gamintojų imasi gaminti šiuos įrenginius. Na, o tam tikri modeliai, šiais, 2023 metais sulaukia itin daug dėmesio ir naudotojų liaupsių. Tad, juos pateiksime TOP sąraše bei trumpai apžvelgsime jų privalumus bei ypatybes.

Garų lygintuvų privalumai ir trūkumai

Garų lygintuvai – vieni iš plačiausiai ir dažniausiai, šiomis dienomis, naudojamų smulkios buitinės technikos prietaisų. Tai patogūs, efektyvūs ir labai praktiški įrenginiai, padedantys greitai, patogiai ir be didelių pastangų išlyginti drabužius. Tiesa, kaip ir daugybė kitų įrenginių, garų lygintuvai turi ir tam tikrų pliusų bei minusų. Na, o juos itin svarbu žinoti, jei svarstote apie garų lygintuvo įsigijimą.

Privalumai

Pradėti reikėtų nuo privalumų. Garų lygintuvai turi tikrai ne vieną pliusą, o ko gero, didžiausias iš jų – praktiškumas. Garų lygintuvai yra naudingi tuo, kad padeda sutaupyti tikrai nemažai laiko. Pagrindinė jų funkcija – greitai pašalinti raukšles nuo drabužių. Ją jie puikiai atlieka, o lyginant su standartiniais lygintuvais, tai daro ir kur kas greičiau.

Galime pastebėti ir dar vieną privalumą – garų lygintuvai neužima daug vietos ir, iš esmės, nereikalauja papildomos įrangos, kad galėtų būti naudojami. Dalis garų lygintuvų pasižymi tikrai nedideliu, kompaktišku dydžiu, o tai leidžia juos patogiai laikyti namuose, nesibaiminant, kad jie užims daug vietos. Taip pat, dalis modelių pasižymi ir kelionėms draugišku dydžiu. Tai itin lengvi ir patogūs įrenginiai. Tiesa, veikdami jie gali skleisti nedidelį veikimo garsą, tačiau, jis neturėtų kelti diskomforto. Didžiulis pliusas yra ne tik kompaktiškas ir patogus dydis, bet ir tai, kad dalis modelių gamykliškai yra aprūpinti ne tik pagrindiniu garintuvu, bet ir specialia pakaba. Tai reiškia, kad nereikia papildomai sukti galvos dėl lyginimo priedų, pavyzdžiui, lyginimo lentos. Žinoma, yra ir garų lygintuvų modelių, kurie atrodo kaip standartiniai lygintuvai ir gali reikalauti papildomos lyginimo įrangos. Tačiau, dalis tokių modelių veikia ne tik efektyviai, bet ir gali būti naudojami ne tik horizontalia, bet ir vertikalia padėtimi.

Greitas ir patogus naudojimas nėra vieninteliai garų lygintuvo pliusai. Itin svarbu pabrėžti, kad garų lygintuvai yra puikus pasirinkimas itin švelniems, prabangiems audiniams. Teigiama, kad garų lygintuvai, dėl savo veikimo specifikos, yra tinkamiausi švelnių, delikačių audinių lyginimui. Jie geba itin švelniai skleisti drėgmės pilnus garus ir nesukelia rizikos sugadinti tokio tipo audinius. Tad, šilkui, nėriniams, satinui lyginti, garų lygintuvas taps geriausiu pasirinkimu.

Trūkumai

Vis dėlto, būtina atminti, kad ne viskas yra tobula. Nors turi tikrai daug ir svarių privalumų, garų lygintuvai pasižymi ir tam tikrais minusais, kuriuos, be abejo, taip pat svarbu žinoti.

Nors jie ir padeda sutaupyti daug laiko ir pastangų, geba efektyviai ir saugiai išlyginti net ir švelniausius audinius, jie tikrai pilnai nepakeičia standartinio lygintuvo. Tam tikri audiniai reikalauja itin daug jėgos ir intensyvaus karščio, kad būtų pašalintos gilios raukšlės. Na, o garų lygintuvas ne visada tai gali suteikti. Tad, tai reiškia, kad tam tikriems audiniams ir labai susiglamžiusiems drabužiams namuose gali būti reikalingas ir standartinis lygintuvas.

Nors ir padeda drabužius išlyginti greičiau, kompaktiškas, rankinis garų lygintuvas nėra pats praktiškiausias pasirinkimas lyginant didelius audinius, pavyzdžiui, patalyne. Be to, naudojantis garų lygintuvu būtina žinoti, kiek laiko galima garinti vieną ar kitą audinį. Per didelis garų kiekis ar per aukšta jų temperatūra taip pat gali būti pavojingi audiniams ar net juos sugadinti.

Nepaisant kelių trūkumų, garų lygintuvai tikrai yra patogus, praktiškas ir geras pasirinkimas. Jie puikiai tinka kasdieniam, greitam naudojimui, praverčia keliaujant ir puikiai tiks tiems, kurie negali pakęsti laiko ir pastangų reikalaujančio, standartinio lygintuvo naudojimo. Na, o žemiau pateiktame TOP 10 sąraše aptarsime geriausius ir populiariausius šių, 2023, metų garų lygintuvus, kurie tikrai yra verti dėmesio ir investicijų.

Geriausių 2023 metų garų lygintuvų TOP 10

1. Zyle ZY300GS

TOP sąrašą garbingai pradeda patogus, efektyvus ir dėmesio tikrai vertas Zyle ZY300GS garų lygintuvas. Kompaktiškas, patogus ir lengvas – šis Zyle rankinis garų lygintuvas yra puikus pasirinkimas greitam ir efektyviam lyginimui. Šis garų lygintuvas geba užtikrinti nenutrūkstamą, 25 g/min garų srautą, kuris padės itin efektyviai ir greitai pašalinti raukšles nuo drabužių bei įvairių audinių. Tokio garų srauto tikrai pakanka giliam ir greitam prasiskverbimui į audinius, juose esančias raukšles, nepaisant audinio tipo. Be kitą ko, tai garų lygintuvas, kuris itin greitai įkaista ir leidžia lyginimo darbus pradėti akimirksniu. Prie efektyvaus ir greito veikimo prisideda ir Zyle ZY300GS garų lygintuvo galia, kuri siekia 1580W. Tačiau, galia, greitas ir efektyvus veikimas nėra vieninteliai pliusai, kuriais šis modelis gali pasigirti. Tai modelis, kuris dėl aukštos veikimo temperatūros ir didelio garų srauto iš audinių pašalins ne tik raukšles, bet ir bakterijas, mikrobus, nemalonius kvapus ir tikrai puikiai atnaujins audinius. Naudinga paminėti ir tai, kad šis Zyle garų lygintuvas suteikia galimybę rinktis iš dviejų garų srauto pasirinkimų, yra aprūpintas LCD ekranu, kuris leidžia patogiai nustatyti garų lygį, turi apsaugos nuo lašėjimo bei perkaitimo funkcijas. Nors yra tikrai nedidelis, kompaktiškas, šis garų lygintuvas taps tikru pagalbininku namuose. Na, o ir draugiška kaina prisideda prie šio Zyle modelio privalumų.


Zyle ZY300GS

2. Tristar ST-8921

Ne ką prastesniu pasirinkimu gali tapti Tristar ST-8921. Tai puikus garų lygintuvas, kuris efektyviai iš audinių pašalina raukšles, nemalonius kvapus bei bakterijas. 1600W galia ir 25 g/min garų srautas padės audinius išlyginti itin greitai ir efektyviai. Negana to, šis Tristar garų lygintuvas pasižymi itin draugiška kaina, kompaktišku ir patogiu dydžiu. Jis puikiai pakeis standartinį lygintuvą ir pravers ne tik namuose, bet ir keliaujant, kadangi, neužims daug vietos. Jei norite ne tik pašalinti raukšles iš audinių, bet ir atgaivinti audinius – Tristar ST-8921 garų lygintuvas tikrai gali tapti geru pasirinkimu. Jo skleidžiamas garų srautas puikiai prasiskverbia į audinius, pašalina nemalonius kvapus, tokius kaip prakaitas ar rūkalų kvapas. Be kitą ko, šis garų lygintuvas pašalins raukšles iš audinių, visiškai jų nepažeisdamas. Tad, jis puikiai pasitarnaus lyginant šilkinius, satininius audinius. Naudinga žinoti ir tai, kad jis efektyviai pašalins iki 99% bakterijų, dulkių erkučių, o tai itin svarbu lyginant patalynę. Tristar ST- 8921 modelis itin greitai įkaista ir po 45 sekundžių jau yra pasirengęs atlikti savo funkcijas. Na, o 0,26 l vandens talpa yra itin lengvai papildoma. Galiausiai, pravartu pabrėžti ir tai, kad šis garų lygintuvas yra papildytas ir dviem antgaliais, kurie leis efektyviai išlyginti skirtingų rūšių audinius. Vienas – puikiai tinka storesniems audiniams, užuolaidoms ar net baldams garinti. Tuo tarpu, kitas, pravers lyginant itin švelnius audinius, iš kurių ne tik pašalins raukšles, bet ir mažiausias dulkių daleles.


Tristar ST- 8921

3. Philips Azur Elite GC4909/60

Nors savo išvaizda ir primena standartinį lygintuvą, Philips Azur Elite GC4909/60 modelis yra puikus garų lygintuvas, kuris garantuos itin gerus lyginimo rezultatus. Šis modelis leis iš audinių pašalinti net ir giliausias, įsisenėjusias raukšles, kadangi, yra aprūpintas nenutrūkstamu 55 g/min garų srautu ir gali suteikti itin intensyvius 250 g/min garų pliūpsnius. Itin praktiška ir tai, kad šis garų lygintuvas yra aprūpintas automatinės temperatūros funkcija, kuri užtikrina, kad lygintuvas automatiškai prisitaikys prie audinių, kuriuos lyginate. Tai reiškia, kad be baimes galėsite lyginti ne tik medvilninius, bet ir šilkinius audinius. Na, o saugumo funkcija taip pat yra dar vienas šio modelio privalumas. Ji užtikrina, kad po pusės minutės nenaudojimo, lygintuvas pats automatiškai išsijungs. Patogumo šiam Philips garų lygintuvui suteikia ir ilgas, 3 metrų ilgio veikimo laidas, kuris nevaržys judesių, kol lyginsite. Tiesa, šis lygintuvas yra gana sunkus. Tačiau, žvelgiant iš teigiamos pusės, lyginant nereikės naudoti itin daug jėgos. Kitą vertus, trūkumu galime laikyti tai, kad šiuo lygintuvu nepavyks audinių lyginti vertikaliai, pakabintų ant pakabos.


Philips Azur Elite GC4909/60

4. Tefal Virtuo FV1713

Dar vienas puikus, standartinės išvaizdos lygintuvą primenantis, modelis ir geras pasirinkimas – Tefal Virtuo FV1713 modelis. Modernus ir patogus šio lygintuvo dizainas, 2000W galia ir itin greitas įkaitimas leidžia itin greitai, patogiai ir efektyviai lyginti drabužius bei įvairius audinius. Negana to, nenutrūkstamas 24 g/min garų srautas padeda suminkštinti audinius, kad raukšles iš jų pašalinti būtų kuo lengviau. Na, o itin intensyvūs 90 g/min garų pliūpsniai padės pašalinti net ir itin gilias raukšles. Labai svarbus ir svarbus šio modelio privalumas – galimybė audinius lyginti vertikalioje pozicijoje. Patogumo ir praktiškumo garų lygintuvui suteikia itin lengvai naudojami mygtukai, kuriais patogiai pavyks paleisti garų srautą ar purkšti vandenį. Virtuo taip pat yra papildytas ir neprilimpančia PTFE plokštele, kuri leis itin efektyviai ir saugiai lyginti audinius. Be kitą ko, šis lygintuvas turi ir sumanią apsaugos nuo lašėjimo funkciją, kuri užtikrina, kad ant audinių nepamatysite vandens lašelių. Taip pat, šis garų lygintuvas yra aprūpintas ir savaiminio išsivalymo, apsaugos nuo kalkių funkcijomis, kurios užtikrina ne tik efektyvius lyginimo rezultatus, bet ir kur kas paprastesnę įrenginio priežiūrą. Galiausiai, naudinga paminėti ir tai, kad šis modelis pasižymi ir itin ekonomišku veikimu, turi automatiško išsijungimo funkciją – saugumo užtikrinimui.

Tefal Virtuo FV1713

5. Philips Azur GC4908/80

Philips garų lygintuvai yra itin dažnas ir populiarus pasirinkimas. Tai puikiai atsispindi ir šiame TOP geriausių garų lygintuvų sąrašuose. Jei norite tikrai gero, efektyvaus ir patogaus garų lygintuvo – Philips Azur GC4908/80 modelis gali tapti tikrai geru pasirinkimu. Aprūpintas net 3000 W galia, išskirtinai dideliu, 55 g/min nepertraukiamu garų srautu ir 250 g/min garų pliūpsniu – šis garų lygintuvas leis pašalinti iš audinių raukšles akimirksniu ir be didelio vargo. Be to, kad turi kalkių šalinimo, automatinio išsijungimo funkciją, šis garų lygintuvas yra aprūpintas nesibraižančia „SteamGlide Elite“ pado danga ir leidžia įrenginiui itin lengvai slysti bet kokio audinio paviršiumi. Didelė galia garantuoja greitą įrenginio įkaitimą, o itin didelis garų kiekis užtikrina net ir giliausių raukšlių pašalinimą. Na, o galimybė audinius lyginti ne tik horizontalia, bet ir vertikalia padėtimi suteikia šiam įrenginiui dar daugiau praktiškumo ir funkcionalumo.

Philips Azur GC4908/80

6. Philips 5000 series DST5030/80

Puikiu pasirinkimu gali tapti ir dar vienas Philips garų lygintuvas – 5000 Series DST5030/80 modelis. Tai garų lygintuvas, kuris pasižymi nesibraižančiu „SteamGlide Plus“ padu, yra tikrai galingas ir garantuoja efektyvius bei gerus lyginimo rezultatus. 2400W galia ir išskirtinai didelis, 45 g/min garų srautas leis greičiau ir lengviau išlyginti raukšles audiniuose. Itin sudėtingiems lyginimo darbams ir gilioms raukšlėms pravers ir 180 g/min garų pliūpsnis. Šio garų lygintuvo padas pasižymi nesibraižančiomis savybėmis, itin lengvai slysta skirtingų rūšių audinių paviršiais, neprilimpa ir yra itin lengvai valomas. Be to, garų lygintuvas yra aprūpintas ir specialia „Drip Stop“ sistema, kuri leidžia apsisaugoti nuo vandens lašelių paliekamų dėmių, ant audinių. Tai puikus pasirinkimas ir dėl to, kad šis garų lygintuvas turi vandens nukalkinimo funkciją. Tai reiškia, kad lyginimui galima naudoti vandenį tiesiai iš čiaupo, kadangi, įrenginys jį išvalys nuo kalcio ir kalkių nuosėdų. 5000 Series DST5030/80 garų lygintuvas yra itin patogus, turi ilgą veikimo laidą, patogią rankeną. Na, o svarbiausia yra tai, kad jis gali būti naudojamas ir vertikaliai. Tad, lengvai išlyginsite audinius ne tik ant lyginimo lentos, bet ir pakabintus ant pakabos. Ši ypatybė yra yra itin naudinga lyginant jau pakabintas užuolaidas.

Philips 5000 Series DST5030/80

7. Philips Azur 7000 Series GC4556/60

Kaip jau galima pastebėti, Philips tikrai geba gaminti ir į rinką paleisti puikius garų lygintuvus. Tad, mūsų TOP sąrašo 7 vietoje puikuojasi dar vienas geras ir patikimas Philips garų lygintuvas – Azur 7000 Series GC4556/60 modelis. Šis itin stilingas ir gražus garų lygintuvas ne tik pasižymi išskirtiniu dizainu, bet ir veikia itin efektyviai. Jis yra aprūpintas 2500W galia, kuri garantuoja itin greitą įrenginio įkaitimą. Tuo tarpu, nepertraukiamas 50 g/min garų srautas ir itin intensyvus 220 g garų pliūpsnis lyginimo procesą pavers vienais juokais. Tokio garų srauto tikrai pakanka efektyviam, net ir giliausių raukšlių pašalinimui. Kaip ir dažnas kitas Philips garų lygintuvas, šis modelis turi vandens nukalkinimo funkciją bei yra papildytas „SteamGlide Plus“ padu, kuris ne tik nesibraižo, bet ir lengvai slysta bet kokiu audiniu, yra itin lengvai prižiūrimas ir valomas. Tačiau, šio garų lygintuvo negalima naudoti vertikalia padėtimi. Tad, tai gali būti vienas iš didžiausių šio modelio trūkumų.

Philips Azur 7000 Series GC4556/60

8. Philips PerfectCare Compact Plus GC7920/20

Ieškantiems išskirtinai galingo, bet tuo pat metu itin patogaus ir funkcionalaus garų lygintuvo – Philips PerfectCare Compact Plus GC7920/20 modelis gali tapti idealiausiu pasirinkimu. Tai išskirtinės galios ir našumo lyginimo sistema, kuri perkels audinių lyginimą į visiškai kitą lygį. 2400W galia ir 120 g/min nenutrūkstamas garų srautas garantuoja nepriekaištingus lyginimo rezultatus. Itin gilioms ir ryškioms raukšlėms pašalinti puikiai pasitarnaus ir momentiniai, intensyvūs 430 g/min garų pliūpsniai. Nors turi 1,5 l vandens talpyklą, ši lyginimo garais sistema yra pakankamai nedidelė, o pats lygintuvas pasižymi nedideliu svoriu, todėl, yra itin patogus naudoti. Itin talpus vandens bakelis leis išlyginti didelius kiekius drabužių bei kitų audinių, o tokio kiekio vandens užteks bemaž 1,5 valandos lyginimui, be būtinybės dažnai jį papildyti vandeniu. Be kitą, ko šis garų lygintuvas gali būti naudojamas ir vertikaliam lyginimui. Jis leis patogiai ir efektyviai pašalinti raukšles nuo užuolaidų bei ant pakabos pakabintų drabužių. Šis modelis yra itin švelnus net ir trapiausiems audiniams, tad, galite nesibaiminti, kad lygindami juos sugadinsite ar sudeginsite. Na, o kalkių nuosėdų valymo sistema suteikia šiam įrenginiui dar daugiau patogumo. Tiesa, tai nėra pats pigiausias garų lygintuvas, tačiau, savo funkcionalumu ir kokybe jis tikrai taps puikia investicija.

Philips PerfectCare Compact Plus GC7920/20

9. Philips 5000 Series DST5030/20

Kasdieniam, bet labai efektyviam naudojimui puikiai tiks Philips 5000 Series DST5030/20 garų lygintuvas. Tai galingas, 2400W galios garų lygintuvas, kuris akimirksniu įkaistą, o įkaitęs suteikia 45 g/min nepertraukiamą garų srautą, kurio tikrai pakanka puikiems lyginimo rezultatams gauti. Be to, šis lygintuvas yra aprūpintas ir 180 g/min garų pliūpsniais, kurie gelbės lyginant storus audinius bei gilias raukšles. Kaip ir didžioji dauguma Philips gamintojo garų lygintuvų, šis modelis yra papildytas nesibraižančiu, lengvai slystančiu bei valomu padu „SteamGlide Plus“. Jis palengvins lyginimo procesą ir garantuos patogų ir efektyvų bet kokio audinio lyginimą. Taip pat, šis garų lygintuvas yra aprūpintas ir papildomomis funkcijomis bei ypatybėmis, kurios prisideda prie dar didesnio įrenginio patogumo bei praktiškumo. Viena iš tokių funkcijų – „Drip Stop“ sistema, kuri leidžia lyginti itin plonus audinius, naudojant žemą temperatūrą, nesibaiminant, kad ant audinio liks vandens lašelių ar jų paliktų dėmių. Taip pat, lygintuvas turi vandens valymo funkciją, kuri pašalina iš vandens kalkių nuosėdas ir garantuoja lygintuvo ilgaamžiškumą. Naudinga paminėti ir tai, kad šis garų lygintuvas turi tikrai patogią rankeną, kuri neslysta iš rankų ir jų nevargina, o ilgas laidas leidžia itin patogiai lyginti. Galiausiai, didžiuliu privalumu galime laikyti ir tai, kad šis garų lygintuvas gali būti naudojamas vertikaliam audinių lyginimui.

Philips 5000 Series DST5030/20

10. Aeno GS1

Paskutinis TOP sąraše, bet tikrai neprasčiausias – Aeno GS1 garintuvas. Tai kompaktiškas, bet pakankamai galingas garintuvas, kuris padės efektyviai ir patogiai išlyginti audinius, bet kokiu kampu. Šis garintuvas suteikia nepertraukiamą 35 g/min garų srautą, kurio tikrai pakanka efektyviam raukšlių pašalinimui iš audinių. Naudinga paminėti tai, kad garintuvo skleidžiamų garų temperatūra siekia iki 160o C, o tai padeda ne tik pašalinti raukšles, bet ir pašalinti bakterijas, mikrobus ir nemalonius kvapus iš drabužių ir audinių. Didžiuliu šio garintuvo privalumu galima laikyti ne tik faktą, kad jis leidžia audinius lyginti be lyginimo lentos, bet ir tai, kad šis modelis yra aprūpintas talpiu vandens bakeliu. Vandens bakelio talpos užteks 16 minučių lyginimo. Be to, šis Aeno garintuvas įkaista vos per 35 sekundes, tad, gali būti naudojamas, praktiškai, akimirksniu po įjungimo. Garintuvas leidžia lyginti bet kokio tipo audinius, skirtingų tipų drabužius, be baimės, kad jie bus sugadinti ar sudeginti. Šiuo garintuvu galėsite lyginti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, o patogus ir praktiškas LED indikatorius leis matyti pasirinktą veikimo režimą, praneš apie įrenginio įkaitimą. Kadangi, yra tikrai kompaktiškas, šį garintuvą galėsite pasiimti ir į keliones, nes jis puikiai tilps į kelioninį krepšį ar lagaminą. Galiausiai, būtina paminėti ir tai, kad Aeno GS1 garintuvas turi ir automatinio išsijungimo funkciją. Tad, galėsite nesibaiminti, kad išeidami iš namų pamiršote išjungti įrenginį – jis tai padarys automatiškai.

Aeno GS1

Kuris garų lygintuvas geriausias – atsakyti tikrai sunku. Visi TOP sąraše esantys garų lygintuvai yra geri ir patikimi, garantuoja efektyvų veikimą ir puikius lyginimo rezultatus. Na, o tinkamiausias garų lygintuvas bus tas, kuris geriausiai atitiks jūsų turimus poreikius. Tiesa, jei rinkdamiesi susidursite su sunkumais, Varle.lt specialistai su malonumu padės išsirinkti tinkamiausią garų lygintuvo modelį bei atsakys į visus turimus klausimus!

https://www.varle.lt/static/uploads/banners/top_garu_lygintuvai_kategorija.png

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *