TOP 10 geriausi benzininiai pjūklai 2024: kokie įrenginiai tikrai verti dėmesio šiais metais?

Sodo darbams ar pasiruošimui ateinančiam namų šildymo sezonui tikrai naudingi ir reikalingi benzininiai pjūklai. Tai galingi, efektyvūs ir našūs įrenginiai, kurių dėka galima greitai ir patogiai nupjauti medžius, juos susmulkinti ar atlikti kitus medienos pjaustymo darbus. Benzininiai grandininiai pjūklai yra vienas iš plačiausiai ir dažniausiai naudojamų grandininių pjūklų tipų. Jie puikiai tinka tiek asmeninėms, mėgėjiškoms reikmėms, o taip pat, ir profesionalioms užduotims atlikti. Didelė galia, garantuotas efektyvus veikimas ir daugybė kitų privalumų bei pliusų tik dar labiau didina šių pjūklų populiarumą. Na, o didelis populiarumas lemia ir tai, kad grandininių benzininių pjūklų pasirinkimas, rinkoje, yra tikrai didelis. Skirtingi gamintojai ir skirtingi modeliai, skirtinga galia, funkcijos ir ypatybės garantuoja, kad kiekvienas ras savo poreikius geriausiai atitinkantį modelį. Tačiau, platus pasirinkimas ir didelė benzininių grandininių pjūklų įvairovė gali ir ne juokais susukti galvą. Tad, pasirinkti sau tinkamą gali būti gana sudėtinga užduotis. Dėl šios priežasties, šiame straipsnyje pateiksime TOP 10 geriausių benzininių pjūklų, šiais, 2024, metais. Visi sąraše pateikti įrenginiai tikrai yra verti dėmesio, investicijų. Galbūt vienas iš jų puikuosis ir jūsų įrankių kolekcijoje?

Benzininių pjūklų privalumai: kodėl juos verta rinktis?

Prieš pradedant TOP 10 geriausių benzininių pjūklų apžvalgą, labai svarbu suprasti ir žinoti, kodėl šie įrenginiai, apskritai, yra verti dėmesio. Kaip ir visi kiti, kitų tipų pjūklai, benzininiai modeliai tikrai pasižymi nemažu privalumų spektru.

Pirmiausia – benzininiai grandininiai pjūklai yra kur kas galingesni už kitų tipų įrankius. Lyginant su elektriniais ar akumuliatoriniais grandininiais pjūklais, benzininiai modeliai, dažniausiai, turi dvitakčius variklius, kurie garantuoja įspūdingą galią ir efektyvų veikimą. Tai reiškia, kad benzininis grandininis pjūklas kur kas efektyviau ir lengviau nupjaus storus medžius, šakas, lengvai susmulkins įvairių tipų medieną.

Neretai, benzininiai grandininiai pjūklai naudoja ir ilgesnes, aštresnes pjovimo juostas. To pasekoje, garantuojamas našesnis ir patikimesnis storesnių medžių, rastų pjovimas. Tad, darbus tikrai pavyks atlikti lengviau ir greičiau.

Būtina paminėti ir patogumo aspektą. Benzininiai grandininiai pjūklai, ne taip kaip elektriniai modeliai, veikia be visiškai jokių laidų. Tai reiškia, kad jie gali būti naudojami bet kur – sode, kur nėra tiesioginio elektros šaltinio, aukštai medyje ar miške. Lengvai transportuojami iš vienos vietos į kitą, šio tipo grandininiai pjūklai tikrai garantuos patogius, praktiškus ir saugius pjovimo darbus. Na, o ir galingi jų varikliai leidžia užsiimti ne tik mėgėjiškais pjovimo darbais sode. Benzininiai grandininiai pjūklai yra dažniausias profesionalų pasirinkimas.

Be abejo, benzininiai grandininiai pjūklai nėra tobuli. Jie veikia garsiai, yra pakankamai sunkūs. Sudėtingas ir įgūdžių reikalaujantis yra ir jų užvedimas, naudojimas. Ką jau kalbėti apie degalų mišinio ruošą, nuolatinę priežiūrą, kuri yra būtina, norint, kad grandininis pjūklas tarnautų ilgai ir veiktų efektyviai. Be to, didesnė šių įrenginių galia, neretai, reiškia ir didesnę kainą. Tačiau, kad ir kokia erzinanti gali būti jų priežiūra, didelė jų kaina yra tikrai verta kiekvieno cento, kadangi, šie įrenginiai garantuoja našiausią, efektyviausią ir praktiškiausią veikimą, kokį gali suteikti grandininis pjūklas. Tuo tarpu, akumuliatoriniai ar elektriniai modeliai, dažnu atveju, tokios galios, kokią suteikia benzininiai pjūklai, net negali suteikti. Tad, verta ir tikrai naudinga investuoti į tokio tipo įrenginį. Na, o apačioje pateiktame TOP sąraše iš arčiau susipažinsite su 10 puikių benzininių grandininių pjūklų modelių.

1.     DAEWOO DACS 4500

Pirmasis TOP sąrašo modelis – „DAEWOO DACS 4500“. Tai benzininis, grandininis pjūklas, kuris turi 2 taktų variklį ir garantuoja efektyvų ir sklandų veikimą. Šis „DAEWOO“ benzininis pjūklas buvo sukurtas specialiai sodo priežiūrai. Dėl šios priežasties, jis pasižymi ne tik lengva priežiūra, bet ir lengvesniu užvedimu, net ir po ilgo stovėjimo periodo. Be to, šis variklis pasižymi ir elektroniniu, C.D.I uždegimu, turi antivibracine sistemą. Tačiau, dėmesio vertas yra ne tik šio benzininio pjūklo variklis. Šis modelis naudoja ir HEPA filtrą, kuris leidžia kruopščiai išvalyti orą, kuris patenka į karbiuratorių ir taip prailgina įrenginio veikimo, tarnavimo laiką. Be to, „DAEWOO DACS 4500“ turi ir specialų, techninį langą, kuris leidžia pjūklui dirbti net esant žemesnei nei -5° C temperatūrai. Tad, šį pjūklą saugiai ir efektyviai galėsite naudoti net šaltą žiemą. Naudinga paminėti ir tai, kad šis benzininis pjūklas turi ir momentinę grandinės sustabdymo funkciją. Juostinių stabdžių mechanizmas padeda užblokuoti pjūklo grandinės sukimąsi, kai pjovimo metu susidaro didelė atatranka. Tokiu būdu, užtikrinamas saugumas ir užkertamas kelias naudotojo susižalojimui. Pati pjūklo grandinė yra pažeminto profilio ir garantuoja ne tik mažiau vibracijų, bet ir tikslesnį pjovimą. Tai modelis, kuris idealiai tiks mišriam naudojimui – tiek medžių nupjovimui ir pjaustymui, tiek šakų genėjimui. Galiausiai, svarbu pabrėžti, kad šis modelis yra itin patogus naudoti. Jis turi ergonomišką įjungimo rankeną, su papildoma apsauga nuo atsitiktinio įjungimo, ir garantuoja patogų ir našų darbą.

2.     McCulloch CS 42STE

Puikiu pasirinkimu gali tapti „McCulloch CS 42STE“ benzininis pjūklas. Tai dažnam, intensyviam naudojimui skirtas ir efektyvų veikimą garantuojantis, 3 žingsnių paleidimo, 42 cm3, benzininis pjūklas. Puikis šis pjūklas tuo, kad jį naudoti ir valdyti yra tikrai be galo lengva. Jame yra įmontuotas, be įrankių reguliuojamas grandinės įtempiklis, o pats pjūklas sveria šiek tiek mažiau nei 5 kg. Tai reiškia, kad jis yra pakankamai lengvas ir patogus laikyti, net ir ilgas valandas. Rankenos su paminkštinimais, antivibracinė sistema, greitas ir lengvas grandinės įtempimas garantuoja, kad net ir ilgas valandas dirbant, šiuo įrenginiu tikrai bus lengva naudotis. Nuostabu ir tai, kad šis „McCulloch“ grandininis pjūklas naudoja „OxyPower“ variklio technologiją, kuri padeda suteikti varikliui papildomą galią, be neigiamo poveikio gamtai ir didelių degalų sąnaudų. Be to, „Soft Start“ technologija garantuoja ir kur kas lengvesnį įrenginio užvedimą, o CCS oro filtrų sistema lemia ir tai, kad pjūklas tarnaus ilgiau, be dažno oro filtro keitimo. Tai filtrų sistema, kuri naudoja išcentrinį valymą ir į sistemą įleidžiamą oro pravalo. Ilgaamžis, našus ir patogus – šis benzininis pjūklas garantuos tikrai efektyvius ir patogius pjovimo darbus.

3.     McCulloch CS 50S

Dar vienas puikus „McCulloch“ benzininis pjūklas – „CS 50S“ modelis. Tai modelis, kuris taip pat naudoja CCS oro filtrų sistemą, leidžiančią pjūklui tarnauti ilgiau, be dažno oro filtro keitimo. Jis turi ir „Soft Start“ užvedimo technologiją, naudoja „OxyPower“ variklio technologiją. Tačiau, nuo anksčiau aptarto „McCulloch“ modelio jis skiriasi savo galia ir kaina. Šis modelis – kur kas galingesnis. Tai 50 cm3, 2,1 kW galios variklį turintis benzininis pjūklas, kuris leis dirbti dar efektyviau, greičiau, našiau. Šis modelis leis ne tik genėti medžius, bet ir garantuos patogų ir našų medžių pjovimą, rastų smulkinimą. Kaip ir anksčiau aptartas modelis, šis pjūklas yra tikrai patogus, veikia su antivibracine sistema. Tiesa, jo kaina – gana aukšta. Tačiau, „CS 50S“ modelis tikrai yra vertas investicijų ir dėmesio, vien dėl savo didelės galios.

4.     DAEWOO DACS 5218XT

Puiki kaina ir patikimas veikimas – štai ką garantuos „DAEWOO DACS 5218XT“ benzininis pjūklas. Tai benzininis, grandininis pjūklas, kuris yra aprūpintas ne tik metaliniu dantytu ribotuvu, garantuojančiu saugesnį darbą, bet ir žemo profilio, 0,325 colio grandinę, kuri pasižymi mažomis vibracijomis, tikslesniu pjovimu. Dėl šios priežasties, šis benzininis pjūklas „DAEWOO“ puikiai tinka mišriam naudojimui. Juo puikiai pavyks nupjauti ne tik medžius, bet ir susmulkinti rąstus, nugenėti medžius ir nupjauti šakas. Kaip ir anksčiau aptartas „DAEWOO“ grandinis pjūklas, šis modelis yra aprūpintas ergonomiška įjungimo rankena, kuri garantuoja patogų, o svarbiausia – saugų darbą. Na, o momentinio grandinės sustabdymo funkcija blokuoja grandinės judėjimą, kai pjovimo metu susidaro didelė atatranka. Galiausiai, būtina pabrėžti ir tai, kad šis modelis džiugina ir savo kaina, kuri yra prieinama daugelio kišenei.

5.     McCulloch CS 42S

Dar vienas puikus benzininis pjūklas – „McCulloch CS 42S“. Tai įrenginys, kuris yra aprūpintas 42 cm3, 1,5 kW galios varikliu. Šis benzininis pjūklas gali būti naudojamas su 14-16 colių pjovimo juosta ir veikia tikrai našiai ir efektyviai. Be to, šis „McCulloch“ benzininis pjūklas turi ir įmontuotą, rankinį, šoninį grandinės įtempiklį, palaiko jau anksčiau aptartas „Soft Start“, „OxyPower“ technologijas bei funkcijas. Taip pat, jis naudoja CCS filtrų sistemą, pasižymi ne tik ekonomišku, bet ir aplinkai draugiškesniu veikimu. Ką jau kalbėti apie ergonomišką ir saugumą garantuojančią rankeną, patogų naudojimą užtikrinančią antivibracinę sistemą. Tiesa, tai nėra pats pigiausias tokios galios įrenginio pasirinkimas, tačiau, aukšta kokybė, gana didelė galia ir efektyvus veikimas tikrai atperka aukštą kainą.

6.     STIGA CS 545

Neapsiriksite pasirinkdami ir „STIGA CS 545“ benzininį pjūklą. Nors ir yra lengvas, šis modelis puikiai tinka intensyviems, vidutinio sunkumo darbams atlikti. Šis modelis ne tik turi 1,9 kW variklį, bet ir 38 cm pjovimo juostą, kuri padeda užtikrinti tikrai efektyvų ir patogų darbą. Ką jau kalbėti apie tai, kad šio pjūklo karteris yra pagamintas iš magnio lydinio, kuris garantuoja ilgaamžį, patvarų ir patikimą įrenginio veikimą, o pats variklis veikia ekonomiškai naudodamas kurą ir į aplinką paskleisdamas kur kas mažiau išmetamųjų teršalų. Grandinės stabdis, šiame įrenginyje, yra aktyvuojamas iš inercijos, o ergonomiška, vibracijas sugerianti rankena garantuoja patogias, ilgas naudojimo valandas. Tai tikrai nėra pigiausias pasirinkimas, šiame TOP sąraše, tačiau, šis „STIGA“ benzininis pjūklas tikrai yra patikimas, dėmesio ir investicijų vertas pasirinkimas tiems, kurie nori efektyvaus ir patogaus įrankio, sodo darbams.

7.     McCulloch CS 450 Elite

Turbūt jau pastebėjote, kad šiame TOP sąraše, didžiąją dalį modelių sudaro būtent „McCulloch“ įrenginiai. Tai gali reikšti tik vieną dalyką – šis prekės ženklas geba gaminti puikius, kokybiškus pjūklus, kurie tikrai yra verti naudotojų dėmesio. Ne išimtis – „CS 450 Elite“ modelis. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie nori benzininio pjūklo sudėtingoms užduotims ir intensyviam naudojimui. Idealiai tokioms užduotims jis tinka dėl to, kad yra aprūpintas 2 kW galios, 45 cm3 varikliu, gali būti naudojamas su 13-18 colių juosta. Be to, pjūkle galima rasti „Soft Start“, „OxyPower“ technologijas, CCS filtrų ir antivibracines sistemas, įmontuotą, be įrankių naudojamą, grandinės įtempiklį. Tačiau, be šių svarbių ir praktiškų funkcijų ir ypatybių, šis modelis iš kitų išsiskiria ir tuo, kad turi medžio nuleidimo krypties stebėjimo funkciją. Tai garantuoja kur kas saugesnį ir efektyvesnį darbą. Ką jau kalbėti apie rankeną su paminkštinimu ir tikrai ergonomišką pjūklo dizainą. Tiesa, gausus ypatybių ir funkcijų spektras užtikrina ir kur kas aukštesnę pjūklo kainą.

8.     Graphite 58G953

Ko gero, draugiškiausias kišenei pasirinkimas – „Graphite 58G953“ benzininis pjūklas. Nors ir yra gana pigus, šis benzininis pjūklas turi dvitaktį, 2 kW variklį, kuris turi 52 cm3 darbinį tūrį. Tai garantuoja tikrai efektyvų, našų pjūklo veikimą ir lengvus bei efektyvius pjovimo darbus. Be to, pjūklas yra aprūpintas ir patogia, praktiška 16 colių pjovimo juosta, kuri užtikrina patikimą ir greitą medienos pjovimo. Be kitą ko, pjūklas yra pagamintas iš itin kokybiškų medžiagų, todėl, garantuoja patvarumą, ilgaamžiškumą.

9.     Oleo-Mac GSH 400

Vienas iš paskutiniųjų TOP sąrašo modelių – „Oleo-Mac GSH 400“ benzininis pjūklas. Tai kompaktiškas, naujausia grandininių pjūklų technologija aprūpintas pjūklas, kuris garantuoja tikrai patogų ir efektyvų naudojimą. Šio pjūklo variklis pasižymi 1,7 kW galia, kurios tikrai pakanka asmeniniam, mėgėjiškam naudojimui. Be to, šis įrenginys yra tikrai lengvas, tad, juo bus patogu naudotis tikrai ilgas valandas. Būtina paminėti ir tai, kad šis benzininis pjūklas yra aprūpintas automatiniu grandinės įtempimu, o ir draugiška jo kaina tikrai vilioja naudotojus. Tiesa, itin intensyviems, sudėtingiems ir profesionaliems darbams, šis pjūklas tikrai bus netinkamas ir per silpnas.

10.  AMBER-LINE G-Class

Paskutinis, bet tikrai ne pats prasčiausias modelis šiame sąraše – „AMBER-LINE G-Class“ benzininis pjūklas. Šis benzininis pjūklas tikrai gali tapti puikiu pasirinkimu, jei norite tikrai efektyvaus, bet draugiška kaina ir 3 metų garantija pasižyminčio benzininio pjūklo. „AMBER-LINE“ benzininis pjūklas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, pasižymi tikrai ilgaamžiu, patikimu veikimu, puikiu dizainu ir reikiama galia. Be to, šis modelis turi ir „Easy Start“ sistemą, kuri garantuoja lengvą užvedimą, grandinės stabdį – saugesniam naudojimui. Tikrai lengvai valdomas ir patogiai naudojamas „G-Class“ benzininis pjūklas puikiai tiks vidutinio ir didesnio dydžio medžių pjovimui, rąstų smulkinimui ir net malkų ruošimui.

Galingi, patogūs, ekonomiški ir efektyvūs – visi šiame TOP sąraše išvardinti benzininiai pjūklai tikrai yra verti dėmesio ir investicijų. Be kitą ko, visus juos, už žemą kainą galite rasti ir Varle.lt internetiniame prekybos centre. Tinkamai pasirinktas benzininis grandininis pjūklas užtikrins, kad medžių ir šakų pjovimas, medienos smulkinimo ir pjovimo darbai bus atliekami ne tik efektyviai, bet ir greitai. Tiesa, jei išsirinkti sunku – profesionalūs Varle.lt specialistai tikrai padės išsirinkti tinkamiausią ir geriausią modelį, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius. Užsukite ir išsirinkite sau tinkamiausią benzininį grandininį pjūklą – čia visada žemos kainos!

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *