TOP 10 belaidžių pelių iki 30 eurų

Ieškote kokybiškos ir pigios belaidės pelės? Varle.lt kompiuterinės technikos sprecialistai parengė TOP 10 belaidžių kompiuterinių pelių iki 30 eurų sąrašą. Čia rasite įvairios kainos ir techninių parametrų belaidžių pelių modelius, kurie užtikrins patogų darbą. 

1. „ASUS WT465 v2“

Nepaisant to, kad „ASUS WT465 v2“ pelė yra skirta pagrindiniam darbui su kompiuteriu, 1600 DPI bei penkių mygtukų dėka ši pelė puikiai tinka žaidimams. Nebanali kompiuterinės pelės forma patiks žaidėjams. Pelė puikiai veikia įvairiuose paviršiuose, todėl leis patogiai naudotis nešiojamu kompiuteriu įvairiomis sąlygomis, pavyzdžiui, važiuojant traukiniu ar dirbant sode.

2. „Logitech M220 Silent“

Varle.lt specialistų teigimu, „Logitech M220 Silent“ atsiranda visuose geriausių optimalios kainos belaidžių pelių reitinguose. Tai tikrai populiarus modelis, kuris, kaip nurodo jo pavadimas veikia praktiškai be triukšmo, todėl yra idealus sprendimas tiems, kurie mėgsta dirbti maksimalioje tyloje. Vertėtų pažymėti tai, kad USB pelė automatiškai pereina į budėjimo būseną, o tai leidžia dar labiau prailginti baterijos veikimo laiką. „Logitech M220 Silent“ puikiai tinka kelionėms: pelė yra labai kompaktiška, tačiau turi kruopštaus profilio formą, kuri užtikrina aukšto lygio naudojimosi patirtį.

3. „HP 200“

„HP 200“ belaidės pelės dėka galėsite mėgautis maksimaliu naudojimosi kompiuteriu patogumu kiekvieną dieną. Šios pelės veikimas leidžia laisvai atlikti pagrindinius uždavinius ir patogiai naršyti internete. Be to, „HP 200“ pasižymi elegantišku, minimalistiniu dizainu, todėl puikiai derės prie įvairios kompiuterinės įrangos. Ši kompiuterinė pelė išsiskiria tyliu veikimu ir dideliu jautrumu. Taip pat yra pakankamai maža ir lengva, todėl yra patogus sprendimas keliaujant.

4. „Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850“

Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850“ tinka tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams. Baterija šioje pelėje veikia maždaug 6 mėnesius, o tai tikrai neblogas parametras. Dėmesio vertas įrenginio minimalistinis dizainas, kurį pabrėžia konkreti spalva. Gamintojas siūlo kelis „Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850“ spalvos variantus.

5. „Logitech M187“

„Logitech M187“ yra ideali belaidė pelė daug keliaujantiems su nešiojamu kompiuteriu žmonėms.  Šio modelio kompiuterinė pelė yra labai maža, patogi ir pasižymi ilgu veikimo laiku bei įdomiu dizainu. Lengvai paslėpsite ją nešiojamo kompiuterio krepšyje ar kuprinėje. Solidus „Logitech M187“ korpusas apsaugo nuo pažeidimų, kurie gali įvykti kelionių metu.

6. „ASUS WT205“

„ASUS WT205“ pasižymi minimalistine forma ir puikiu veikimu. Ši pelė turi 1200 DPI raišką, todėl puikiai tinka kasdieniam darbui kompiuteriu ir naršymui internete. Belaidė pelė „ASUS WT205“ veikia sklandžiai, jos konfigūracija yra paklankamai intuityvi. Vienintelis dalykas, kuris gali kai kuriuos erzinti yra garsiai veikiantys mygtukai.

7. „Logitech M185“

Kalbant apie populiariausias belaides peles neįmanoma nepaminėti „Logitech M185“ modelio. Ši „plug and play” tipo pelė nereikalauja diegimo, konfigūracijos ir susisiejimo su įrenginiais. Tiesiog reikia įdėti USB imtuvą į lizdą ir jau galima ja naudotis. Tikslaus profilio formos dėka ši „Logitech“ pelė užtvirtintai ir patogiai guli delne, o tai garantuoja didelį patogumą. Taip pat galima belaidis pelės prijungimas 2,4 GHz juostoje.

8. „Logitech M171“

Pelė „Logitech M171“ patiks visiems, kurie ieško patikimos belaidės pelės. Naudojantis 2,4 GHz belaidžiu ryšiu ją galima suporuoti net su 3 įrenginiais ir patogiai tarp jų persijungti vieno paspaudimo dėka. „Logitech M171“ išsiskiria ilgu baterijos veikimo laiku. Taip pat ši belaidė „Logitech“ pelė tinka tiek dešinės, tiek kairės rankos formai.

9. „Tracer Zelih Duo Black RF nano“

Tracer Zelih Duo Black RF nano“ yra itin draugiškos kainos paprasta kasdieniam darbui kompiuteriu ir paprastiems žaidimams tinkanti pelė.  1600 DPI raiška užtikrina greitą ir sklandų veikimą, tačiau tai tikrai toli gražu ne profesionali belaidė žaidimų pelė. Pelė turi keturis mygtukus, o tai leidžia pritaikyti šį įrenginį prie įvairių poreikių.

10. „Dell WM514“

Belaidė pelė „Dell WM514“ turi net 6 funkcionalius mygtukus. Pelė yra suderinama su įvairiomis operacinėmis sistemomis. Šį modelį galėsite panaudoti kaip belaidį nešiojamo ar planšetinio kompiuterio ar Smart TV televizoriaus valdiklį. Vienintelė sąlyga yra ta, kad tie įrenginiai turėtų USB jungtį. Pelė veikia 10 m atstumu ir yra maitinama AA tipo baterijomis. Ergonomiška forma lemia, „Dell WM514“ pelė labai patogiai guli rankoje ir nelemia nuovargio net ilgai ja naudojantis.

 

TOP belaides peles

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *