Tiptop.lt – vienas didžiausių IT ir namų technikos tinklų

Lietuvos mažmeninės prekybos padangėje sužibo nauja žvaigždė – šiuo metu bene didžiausias informacinių technologijų ir namų technikos tinklas TipTop.lt. UAB „EHS kompiuteriai“, valdančios TipTop.lt prekės ženklą, direktoriaus Audriaus Balčiūno teigimu, šiandien tinklas jungia 33 įmones visoje Lietuvoje, pradedant didžiaisiais miestais (Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys) ir baigiant ne tokiais dideliais (Rokiškis, Ignalina, Druskininkai, Skuodas ir kt.).

TipTop.lt galima vadinti išskirtiniu IT ir namų technikos tinklu, nes jis bando sujungti elektroninės parduotuvės ir mažmeninės prekybos tinklo privalumus. Juos jau pajuto esami klientai: pirma, pirkėjui (ypač mažesnių miestelių) nereikia važiuoti į didmiesčius, kur prekių asortimentas paprastai būna didesnis, o kaina mažesnė. Visko mačiusiems didmiesčių gyventojams nereikia važiuoti, pavyzdžiui, į Lenkiją, kur neretai traukia dažnas lietuvis, ieškodamas geresnės kainos ar didesnio prekių asortimento.

TipTop.lt gali pasiūlyti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio (Lenkijos, Latvijos) didmenininkų siūlomų produktų. Gauti patarimą vienos ar kitos prekės atveju galima tiek internetu, tiek ir gyvai savo mieste ar miestelyje, kuriame yra TipTop.lt ženklu pažymėta parduotuvė. Čia pat galima norimą prekę ir užsakyti, ir atsiimti, o šį privalumą jau spėjo įvertinti ne tik jaunimas, tačiau ir vyresnio amžiaus žmonės.

A. Balčiūno teigimu, TipTop.lt savo apyvarta šiandien dar negali varžytis su didžiaisiais IT ir namų technikos mažmeninės prekybos tinklais, tačiau greitu metu tai turėtų tapti praeitimi: 2011 m. tinklo apyvarta siekė 3 mln. litų, o šiemet šis rodiklis, planuojama, ūgtels dvigubai – iki 6 mln. litų. Iš Europos Sąjungos gauta parama elektroninei prekybai vystyti leis sparčiai augti ne tik Lietuvoje, tačiau ir įkelti koją į kaimyninių valstybių rinkas. Taip per artimiausius trejetą metų planuojama patekti į trijų didžiausių Lietuvos internetinės ir mažmeninės prekybos tinklų „klubą“.

Sparčią tinklo plėtrą jau gali įvertinti ir nauji TipTop.lt klientai: rugpjūčio 16 d. Kaune, Savanorių pr. 126, duris atvėrė nauja parduotuvė. Atidarymo proga visi čia užsukę pirkėjai iki rugpjūčio 25 d. gali visą kompiuterinę ir namų techniką įsigyti už savikainą. Turbūt nereikia ir sakyti, jog tai puiki proga susipažinti su profesionalia ir draugiška TipTop.lt komanda.