Susukamas „LG“ televizorius jau sausį?

Susukumas į ritinį – toks turėtų būti naujausiaus „LG“ kompanijos OLED televizorius, kurį išvysime jau 2016 metų sausį. Kol kas įrenginys bus prototipu, tačiau per 3 – 4 metus turėtų būti paruoštas gamybai.

„LG“ jau pristatinėjo ploną, lankstų televizorių, kurį prie sienos galima pritvirtinti magnetų dėka. Dabar padarytas dar vienas žingsnis į priekį. „CES 2016“ parodos Las Vegase metu metu išvysime pilnai susukamą televizorių. Prototipas turėtų būti aprūpintas atitinkamais akumuliatoriais ir veikti bevieliu būdu. Televizorių bus galima susukti į ritinį ir pasiimti su savimi. Susukamo „LG“ televizoriaus prototipas pasižymės 55 colių ekranu.

Visiškai lankstūs ekranai vis dar yra koncepcinis sprendimas. Gatavų produktų dar reikės palaukti porą metų. Lanksčius ekranu jau turime televizoriuose ir išmaniuosiuose telefonuose, tačiau kyla klausimas, ar žmonėms tikrai reikalingas televizorius, kurį galima susukti į ritinį? „LG“ jau „IFA“ parodos metu pristatė aibę prototipinių OLED ekranų, tarp jų ir dvipusius televizorius ir dideles lenktas šios technologijos sienas. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad korėjiečiai investuoja nemažas sumas į organinius šviesos diodus ir juose įžvelgia ne tik savo, bet ir viso technologijų pasaulio ateitį.

Šaltinis: FlatpanelsHD