Suknelės

Suknelė – pats moteriškiausias drabužis, be kurio neįsivaizduojamas nė vienos moters garderobas. Dizaineriai kasmet stebina moteris ir merginas sukurdami naujausias kolekcijas pagal sezono madas ir diktuojamas taisykles. Dažnai sakoma, jog suknelė – universalus drabužis. Taip ir yra – ji tinka ir formaliam susitikimui, ir vasaros atostogoms, ir šventinei vakarienei. Tačiau tai nereiškia, jog visoms progoms tinka viena suknelė. Ruošiantis skirtingoms išeigoms privalu paisyti galiojančių taisyklių ir rinktis vienai ar kitai progai siuvamas sukneles.

Formalioms išeigoms

Dažnai būtent formalūs susitikimai ir vakarienės sukelia daugiausiai galvos skausmo moterims, nežinančioms, ką apsirengti. Ypač dažnai bijoma, jog vienoks ar kitoks drabužis nepritiks prie vakaro aprangos kodo. Jei ketinate išvykti į formalią vakarienę ar susitikimą – rinkitės klasikinio stiliaus suknelę. Geriausia, jei ji bus neutralios spalvos – puikiai tinka juoda, pilka, melsva spalvos. Taip pat nesuklysite pasirinkusios žemės stichijos spalvas – rusvą, rausvą, žalią. Pageidautina, jog suknelė nebūtų su plačiomis iškirptėmis ar daug įvairių smulkmenų. Tinka lygus ir neiššaukiantis audinys. Šaltuoju metų laiku tokiai išeigai pritiks klasikinio tipo tamsi suknelė su ilgomis rankovėmis, o vasarą ar pavasarį – rinkitės rusvas ar smėlio spalvos sukneles su trumpomis rankovėmis. Nors estetika pageidauja, kad formalaus stiliaus suknelės neapnuogintų pažastų, šiandien dizaineriai dėl to nesutinka. Svarbiausia, kad suknelė būtų tinkamo ilgio – formaliems susitikimams privalomas ilgis – žemiau kelių.

Vakarinėms išdaigoms

Kitas svarbus klausimas, renkantis, ką apsirengti, moterims dažnai kyla keliaujant pasilinksminti. Nors ir žinodamos, kad aplinka bus neformali, moterys neretai nežino, kokią suknelę apsirengti. Norisi būti ir žavingai, ir stilingai. Asmeniniai įvaizdžio specialistai pataria tokioms progoms paprasčiausiai rinktis tai, kas tinka Jūsų asmeniniam stiliui. Ketinančioms apsilankyti vakarėlyje su draugais – puikiai tinka net ir itin ekstravagantiškos suknelės. Galite rinktis įvairių spalvų ir kirpimų suknelių, nevengti mini trumpumo ir gausių detalių. Svarbiausia, kad suknelė pritiktų prie Jūsų savijautos ir aksesuarų. Tuo tarpų besiruošiančioms į kokteilių vakarėlį – turėtų tikti šiek tiek puošnesnės ir prabangesnės suknelės. Vakarėlio šėlionėms tiks ryškių spalvų pūstos suknelės su pasijoniais, ilgais šleivais, rankovėmis ir stambiomis detalėmis. Pasirūpinkite derančiais aksesuarais – masyvia apyranke ar sege į plaukus.

Universali klasika

Kiekviena sukneles mėgstanti moteris žino, koks apdaras tinka visoms progoms ir išeigoms. Tai tradicinė visų laikų moterų pamėgta maža juoda suknelė. Šis nuo seno populiarus apdaras yra

puiki išeitis, kuomet negalite atsakyti sau į klausimą „Ką apsirengti?“. Mat šis drabužis buvo sukurtas būtent tam, kad jis derėtų įvairioms progoms ir išeigoms. Maža juoda suknelė tai klasikinio stiliaus suknelė, kuri pasižymi minimalistiniu, tačiau itin geru stiliumi. Tokią suknelę drąsiai galite vilktis tiek į formalų susitikimą, tiek į vakarėlį su draugais mieste.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *