Stiprintuvai

Mes esame tam, kad padėtumėm jums!

Mes esame pasirengę padėti jums įsigyti naują stiprintuvą. Mes galime patarti ir pateikti informaciją apie visus moderniausius stiprintuvus. Taip pat galime patarti nešališkus patarimus apie šių prietaisų savybes ir specifikacijas, kurių turėtumėte ieškoti.

Tinkamo stiprintuvo, skirto garso ar namų teatro sistemai, pasirinkimas dėl plataus šių prekių asortimento, gali būti nelengva užduotis. Kadangi stiprintuvas yra svarbi jūsų sistemos dalis, atidžiai rinkitės šį prietaisą. Norėdami išsirinkti tinkamą garso stiprintuvą, atsižvelkite į toliau aprašytus aspektus:

  • Patikrinkite, ar stiprintuvas, kurį ketinate įsigyti, turi „Dolby Digital“ dekoderį (iššifravimo įrenginį).
  • Taip pat patikrinkite, ar stiprintuvas turi DTS dekoderį.
  • Patikrinkite, kiek įvesčių ir išvesčių turi stiprintuvas. Kuo didesnis įvesčių ir išvesčių skaičius, tuo didesnės sujungimo galimybės.
  • Patikrinkite, at stiprintuvas gali tinkamai veikti mažos tariamosios varžos apkrovų sąlygomis.

Tipas

Prekyboje siūlomi dviejų tipų stiprintuvai – „Surround“ ir „Stereo“ tipų. „Stereo“ tipo stiprintuvas yra tradicinis, dviejų kanalų stiprintuvas, kuriuos galima groti dviem kanalais įrašytą muziką, pavyzdžiui, kompaktinių diskų, ilgai grojančių plokščių įrašus, o taip pat garso kasečių įrašus. Kita vertus, „Surround“ tipo stiprintuvas gali apdoroti iki šešių kanalų garsą.

Tariamoji varža

Tariamoji varža yra elektros energijos savybė. Maža tariamoji varža naudoja aukštos šaltinio srovės srautą, o tuo tarpu didelė tariamoji varža naudoja mažai srovės. Tai reiškia, kad stiprintuvui žymiai sudėtingiau veikti, jeigu kolonėlių tariamoji varža yra maža. Mažesnė tariamoji varža yra 6-8 omai.

Dauguma naudotojams siūlomų stiprintuvų gaminami taip, kad atitiktų standartinius įvesties ir išvesties tariamosios varžos reikalavimus. Dauguma įvesčių yra suderinamos su tariamosios varžos vertėmis nuo 47 tūkst. iki 100 tūkst. omų, o išvestims numatytos 4 omų (daugiausiai automobilinės kolonėlės) ir / arba 8 omų (daugiausiai namuose naudojamos kolonėlės) tariamosios varžos vertės.

Galingumas

Stiprintuvo galia priklauso nuo naudojamos įtampos, o taip pat ir nuo to, kokio stiprumo srovę gali „atlaikyti“ prietaisas normalios apkrovos sąlygomis, ir drauge nesugesti arba neperkaisti. Be to, šias funkcijas stiprintuvas privalo atlikti be jokių garso iškraipymų. Laimei, šiuolaikinės elektronikos dėka šiuos reikalavimus galima patenkinti ir be didesnių išlaidų. Taip pat svarbu išsiaiškinti, kiek galios reikia kiekvienai kolonėlei ir sistemoje esančiam prietaisui.

  • Norint užtikrinti vidutinį kolonėlių žemų tonų garsą, vienam kanalui reikia užtikrinti nuo 30 iki 100 vatų galią.
  • Norint suformuoti didesnį žemų tonų garsą, protinga kanalui užtikrinti nuo 80 iki 250 vatų galią.
  • Jeigu norite sulaikyti triukšmo taršą naudojant sudėtinius žemų tonų siųstuvus (nuo 12” iki 18”), vienam kanalui reikėtų numatyti nuo 300 iki 1000 vatų galią.

Įvestys ir išvestys

Naudinga sužinoti, kiek išvesčių ir įvesčių turi stiprintuvas. Kuo daugiau įvesčių ir išvesčių turi stiprintuvas, tuo didesnės sujungimo galimybės. Tokiais atvejais stiprintuvą galėsite lengvai prijungti prie papildomų žemų tonų siųstuvų / garsiakalbių ar kitų kolonėlių.

Spalva

Galite rinktis skirtingų spalvų stiprintuvus ir priderinti spalvą prie turimos „HiFi“ garso aparatūros sistemos.