„Sony Xperia Z5+“ su 5,7″ QHD ekranu jau kovą?

Jeigu tikėti gandais, „Sony“ rengia naują telefoną „Xperia Z5+“. Įrenginys turėtų būti aprūpintas 5,7 colių QHD ekranu 4 GB RAM atminties. Premjera įvykti turėtų kovo mėnesį.

Visai neseniai „Sony“ kompanija įvedė į prekybą „Xperia Z3+“ bei „Z4“, o internete jau pasirodo gandai, susiję su naujais modeliais, šįkart – su „Xperia Z5+“.

„Mobipicker“ praneša, jog kovo mėnesį „Sony“ ketina pristatyti naują telefoną – „Xperia Z5+“. Įrenginys turėtų būti aprūpintas „Qualcomm Snapdragon 820“ procesoriumi, 4GB operatyvios RAM atminties.  Vaizdas turėtų būti rodomas 5,7 colių QHD (1440 x 2560 pikselių) skiriamosios gebos ekrane. Išmanusis telefonas taip pat turėtų pasižymėti 32 GB siekiančia vidine atmintimi, turėti 8 Mpix priekinę ir 20,7 Mpix galinę kameras bei pirštų atspaudų skaitytuvą.

Jei vadovautis tuo, kad premjera įvyks kovą, galima spėti, jog „Xperia Z5+“ įrenginio pristatymas įvyks „Mobile World Congress 2016“ migės metu. Žinoma, kol kas per anksti spėlioti, kiek kainuos naujasis „Sony“ kompanijos išmanusis.

Šie gandai, susiję su „Xperia Z5+“ yra labai įdomūs, mat „Sony“ dar net nepranešė apie „Xperia Z5“ pasirodymą. Tačiau tikėtina, kad tai įvykti turėtų jau šių metų rugsėjį. Manoma, jog „Sony“ nori savo pasiūlą papildyti nauju flagmanu dar šiais metais todėl, kad „Xperia Z3+“ ir „Xperia Z4“ pardavimai nėra geriausi.

 

Šaltinis: mobipicker