Sony rengia NEX fotoaparatams skirtas fotopamokas

Kiekvienas, įsigijęs ne veidrodinį Sony NEX fotoaparatą su keičiamais objektyvais (vadinamojo sisteminio ar micro 4:3 standarto) gali nemokamai dalyvauti kompanijos rengiamuose seminaruose, kuriuos veda garsūs fotografai.

Sony jau surengė keletą pamokų Vilniuje ir Kaune. Pamokos yra dviejų temų: Monika Požerskytė pasakojo apie šeimos nuotraukų subtilybes, o Gintaras Česonis – apie kelionių fotografiją.

Tiesa, nesvarbu, kokią paskaitą NEX pirkėjas pasirinks, jis supažindinamas su fotografijos pagrindais, pagrindiniais fotoaparato veikimo principais, pateikiami svarbiausių sąvokų paaiškinimai. Žinoma, tokią informaciją galima rasti ir internete, bet tai išgirsti ir išvysti gyvai yra kur kas efektyviau. Be to, į kiekvieno dalyvio klausimus atsako ne tik fotografai, bet ir Sony atstovas, NEX fotoaparatus žinantis iki mažiausių smulkmenų. Per pusdienį trunkančią pamoką, be teorijos, pateikiamos ir praktinės fotografavimo užduotys, aptariami darbai.

Norint dalyvauti Sony pamokoje, reikia nuo įsigyto NEX fotoaparato (šiuo metu siūlomi F3, 5N, 5R, 6 ir 7 modeliai) nurašyti specialų kodą ir užsiregistruoti www.sony.lt svetainėje. Beje, jei fotoaparatas pirktas anksčiau, prieš prasidedant šiai iniciatyvai, taip pat galima susisiekti su bendrove ir dalyvauti pamokoje.