Sony pristato NEX-5R ir Action Cam

Vokietijoje vykstančioje IFA 2012 žiniasklaidos konferencijoje Sony taip pat pristatė NEX-5R fotoaparatą ir Action Cam kamerą.

5R yra naujausias kompanijos NEX kompaktinės sistemos fotoaparatas, kuris naudoja 16,1 MP APS-C sensorių, naująjį Bionz variklį ir Wi-Fi. Fotoaparatas taip pat siūlo 99 taškų automatinį fokusą, kuris leidžia be vargo fotografuoti greitai judančius objektus.

Dėvima Action Cam kamera siūlo dvi skirtingas versijas, iš kurių viena papildomai turi Wi-Fi. Abi kameros naudoja Exmor R CMOS sensorių ir gali įrašinėti 1080p kokybės arba 1280×720 vaizdo taškų ir 120 kadrų per sekundę sulėtintą vaizdą. Pati kamera nėra atspari vandeniui, tačiau Sony teigia, jog Action Cam bus parduodama kartu su specialiu dėklu, kuris apsaugos įrangą nuo drėgmės.

NEX-5R fotoaparatą su 18–55 mm objektyvu, kuris pasirodys antroje spalio mėnesio pusėje, galima užsisakyti iš anksto už 750 JAV dolerių. Tuo tarpu Action Cam, kuris pasirodys kito mėnesio viduryje, galima iš anksto užsisakyti už 200 JAV dolerių (su Wi-Fi, 270 JAV dolerių).