Sijonai

 

Sijonas – moteriškas drabužis, be kurio neapsieina nė viena moteris. Suknelės sūnumi ne retai tarp moterų stilisčių vadinamas sijonas yra puikus drabužis tiek išeigai, tiek linksmybėms, tiek formaliems susitikimams. Itin dažnai sijonai derinami net prie visiškai skirtingų aprangos  stilių, mat sijonų nevengia ne tik klasikinį stilių ar mergaitišką aprangą mėgstančios merginos,  tačiau sijonus neretai vilki ir sportinį ar net rokerių stilių vilkinčios damos. Drabužių dizaineriai nuolat stengiasi prisitaikyti prie skirtingų moterų stilių, todėl šiandien moteriškų  drabužių parduotuvėse galite rasti pačių įvairiausių sijonų. Ieškote kažko itin patrauklaus ir tinkančio būtent Jums? Kviečiame susipažinti su keliomis gal ne kiekvienai moteriai žinomomis paslaptimis apie tai, kokį įspūdį ar įvaizdį gali sukurti skirtingų stilių sijonai.

 

* Pieštukas. Pieštuko formos sijonai sukurti tam, kad suteiktų plonumo įspūdį. žemyn siaurėjantis pieštuko formos sijonas puikiai tinka moterims, norinčioms pabrėžti savo taliją ir sukurti šiek tiek didesnio ūgio įspūdį.

 

* Siaurėja ties keliais. Pastaruoju meti itin populiarūs sijonai – puošnūs kiek pūstesni sijonai susiaurėjantys ties keliais. Šių sijonų slepiama paslaptis – tokia forma šiek tiek padidina klubus, sukurdama vadinami „undinės uodegos“ įspūdį. Tokio tipo sijonus priimta vilkėti

oficialioms progoms bei pobūviams. Norėdamos sužibėti darbo vakarėlyje, pasirinkite šį sijoną ir nesuklysite.

 

* Ilgas sijonas. Nors ilgą laiką ilgas sijonas buvo itin vertinamas kaip padorumo simbolis, šiandien tokio tipo sijonus vilki ne tik ištekėjusios moterys, jais mielai naudojasi ir jaunos merginos, norinčios pabrėžti savo graciją. Šią vasarą aukščiausioje populiarumo viršūnėje – itin ilgi šifoniniai sijonai ne retai papuošiami šiek tiek trumpesniu priekiu.

 

* Laisvas kritimas. Laisvai krintantys sijonai taip pat itin populiari tendencija pastaraisiais metais. Dažniausiai tokių sijonų ilgis – iki kelių. Tai neįpareigojančio stiliaus sijonas, puikiai tinkantis į formalų susitikimą.

 

* A forma. Tokios formos sijonai – tai ratu apsisukusi mada. Kadaise platėjantys sijonai buvo itin populiarūs, o vėliau pelnytai ar ne pamiršti. Dabar A formos sijonai vėl kopia į populiarumo viršūnes. Tai laisve ir jaunyste simbolizuojantis įvaizdis puikiai tinkantis moterims su storesnėmis šlaunimis.

 

* Sarongas. Vadinamasis mokinukių sijonas, kuomet tai iš esmės yra audeklo gabalas, kuris apvyniojamas aplink liemenį yra puikus apdaras laisvalaikio išvykoms ar susitikimams su draugais. Dažniausiai tai mini ilgio sijonas, todėl jis netinka pobūviams ar formaliems susitikimams.

 

* Nevienodais kraštais. Skirtingai krintantis nevienodų ilgių kraštuose sijonas neseniai buvo prisimintas ir pristatytas moteriškai rinkai. Tai nevaržomos ir savimi pasitikinčios moters įvaizdis. Tokio stiliaus sijoną puikiai tinka net ir vakariniams pobūviams. Derinkite prie jo puošnią palaidinę ir atrodysite kaip pagrindinė vakaro dama.

* Sluoksniuotas. Sliuoksniuoti sijonai jau tradicija tapęs moteriškas drabužis, kuris pelnytai turi savo fanų grupę. Tai įvairių variantų sijonai, siuvami iš skirtingų medžiagų. Ne retai sluoksniuotas sijonas vertinamas kaip ekstravagantiškas drabužis, prie kurio lengva derinti ne tik palaidines, bet ir sportinio stiliaus marškinėlius.