Septynios papuošalų pasaulio žiemos sezono tendencijos

Papuošalai

Iki svarbiausios metų šventės – Naujųjų metų – liko vos kelios dienos, o kiekvienas norime suspėti ne tik susiplanuoti tobulą vakarą, bet ir nustebinti pritrenkiančia išvaizda. VMūsų specialistai pasidomėjo rudens / žiemos 2016-2017 metų aksesuarų tendencijomis ir išskyrė septynis „must have“ variantus.

1.   Koljė populiarumas

Papuošalas, kurio manija prasidėjo jau nuo 2014 pavasario / vasaros sezono, bet vartant mados žurnalus ir stebint parduotuvių vitrinas akivaizdu, kad koljė ant bangos išliko iki dabar. Skirtumas tik tas, kad dabar topų viršūnes užkariauja koljė, kurie turi tik dirželį be jokių karoliukų. Kita vertus, čia nieko keisto, nes ramesnis rudens-žiemos sezonas diktuoja savas taisykles net renkantis papuošalus.

2.   Sėkmės pakabukai

Ar girdėjote, kad šiuo metu į madą vėl sugrįžo amuletai ir įvairūs religiniai pakabukai? Ypač populiarūs šį sezoną papuošalai, turintys žalio akmens detalių. Todėl, ieškokite Jums sėkmę nešančio pakabuko ir „gaudykite“ savo angeliukus, nešančius Jums laimę. Žinoma, jeigu esate, kūrybinga asmenybė – galite žavėti dvigubai. Pavyzdžiui, koljė pagyvinti amuletais arba akmenukais.

3.   Laisvė auskarams

Šį sezoną madinga nevaržyti savęs puošiantis tik viena auskarų pora, nes mados ekspertai siūlo miksuoti ir drąsiai „kabintis“ kuo daugiau auskarų. Tokia manija buvo dar dešimtame dešimtmetyje. Pankišką stilių primenantis gausus auskarų nešiojimas apogėjų pasiekė dar devyniasdešimtaisiais.

4.   Į madą grįžta žiogeliai, sagtys ir grandines

Dar viena šio sezono mados naujiena, kuria siekiama „išlaisvinti“ maištingas asmenybes ir nebijoti demonstruoti savo stiliaus.

5.   Vieno auskaro mada

Manėte, kad tai tinka tik vaikinams? Stilistai informuoja, jog dabar vieną auskarą pasirinkdamos madingai atrodys ir merginos.

6.   Apyrankės: dvi geriau nei viena

Mados ekspertai siūlo nešioti dvi vienodas apyrankes arba daugiau nei vieną, nes šį sezoną drabužių kolekcijose dominuojanti laisvė „užkrėtė“ ir papuošalų kūrėjus. Todėl juos nešiojantiems vertėtų to nepamiršti.

7.   Populiarumo neprarandantys perlai

Tai pasirinkimas, ieškančioms garantuoto varianto tapti vakarėlio žvaigžde. Tokiu papuošalu varėlyje stebinsite elegancija ir prašmatnumu. Be to, stilistai primena, kad perlai – madingi ir puikiai atrodo ne tik brandaus amžiaus moteriai, bet ir jaunai merginai.