SCP – Containment Breach – pamiršk apie miegą

SCP Foundation svetainė yra vienas įdomesnių interneto kampelių. Įsivaizduok, kad yra organizacija, ginanti žmoniją nuo visokių nepaaiškinamų reiškinių. Jos darbuotojai susiduria su viskuo: nuo ginklus gadinančių taikos balandžių būrių iki zuikių, kurie gali suėsti save ir atgimti, nuo varpeliu iškviečiamo nemirtingo liokajaus iki padaro, kuris išgirdusius jo aprašymą gali įtraukti į vandenį ir užmušti… net stiklinėje. Ir dar visokiausių pabaisų, kurios gali net aktyviai siekti sunaikinti žmoniją.

SCP – Containment Breach yra siaubo žaidimas. Tu esi vienas iš Class D – realiai žmogiškų bandymo triušių, kuriuos SPC laiko visiškai paaukotinais (visgi juos atrenka iš pačių sunkiausių nusikaltėlių). Tu ir du tavo draugeliai pasiunčiami į kambarį stebėti monstro, kuris juda tada, kai jo niekas nemato. Bet atsitinka nelaimė ir monstras pabėga. Dabar tu turi klaidžioti tamsiais SPC bazės koridoriais ir vengti mirties. Kaip tai rimta? Žaidime nuolat juda stulpelis, rodantis kada tu sumirksėsi. Yra net mygtukas mirksėjimui. Taip, tai taktinis mirksėjimas.

Ir nors grafika yra pakankamai primityvi, žaidimas yra tikrai baisus. Žaisk tamsiame kambaryje, nes prie šviesos ekrane visiškai nieko nesimato.