Savaitgalio žaidimų akcijos (gruodžio 01 d.)

Šį savaitgalį žaisime Unreal, skraidysime kosmose ir žaisime geriausius THQ žaidimus.

Pradėsime nuo netikėto Humble žaidimų pako. Dėl kritusių THQ akcijų kompanijai ne pyragai, todėl siūlomas gerų THQ sukurtų žaidimų pakas už tiek, kiek sumokės patys žaidėjai. Company of Heroes serija, Metro 2033, Darksiders, naujausia Red Faction dalis, o jei pirkėjas sumokės daugiau nei vidutiniškai moka kiti – gaus ir Saint’s Row 3. Netgi be pastarojo tai labai geras pasiūlymas!

Steam šį savaitgalį siūlo nemokamai pažaisti kosmoso strategiją Endless Space. Susidomėjus šį žaidimą bus galima įsigyti už pusė kainos – 15 eurų. Taip pat šis savaitgalis sutampa su Unreal Tournament tryliktuoju gimtadieniu, todėl kiekvienas gali įsigyti Unreal Tournament 3 Black už 6,79 euro arba visą Unreal rinkinį už 13,59 euro.

Gamersgate siūlo krūvą specialių rinkinių su nuolaidomis iki 70 %. F.E.A.R, Batman Arkham kolekcija, Empire Total War serija ir daugiau.

Greenman Gaming taip pat siūlo nemažai specialių rinkinių. Vieni su 50 % nuolaida, kiti – su 75 %. Tarp akcijų – Trine, Dungeons, Civilization V ir daug daugiau – viskas nuorodose.