Samsung Wireless Audio Dock (DA-E750) papuoš namus ir užtvindys juos puikia muzika

Jei namuose turite prabangius odinius baldus su raudonmedžio ranktūriais, jei prieš akis stovi įspūdingo dydžio televizorius, jei geriate tik prabangų viskį, tuomet Jums tikrai reikia puikios kokybės garso! Žinoma, aš abejoju, ar viską galintis sau leisti žmogus pirktų tokią viskas viename sistemą, tačiau siekiantiems išskirtinumo tai vienas iš pasirinkimų.

Jau išpakuodamas Samsung Wireless Audio Dock gali suprasti, kad tai neeilinė prekė. Taip dailiai Samsung pakuoja tik aukščiausios klasės daiktus. Kolonėlės komplektacija kukli – maitinimo ir tinklo kabelis bei nuotolinis valdymas. Kuris, nors ir šiek tiek storesnis nei jam derėtų būti, atrodo tikrai neblogai. Mygtukai išdėlioti patogiai ir jų yra labai teisingas kiekis – tik esminiam garso valdymui. Ant pačios kolonėlės taip pat galima rasti pagrindinius mygtukus – išjungimo/įjungimo, garso valdymo ir muzikos šaltinio pasirinkimą. Viskas būtų neblogai, bet šioje valdymo plokštėje aš labai pasigedau muzikos persukimo mygtukų. Nelabai patogu kiekvieną kartą, norint persukti dainą, atrakinti mobilųjį telefoną ir tai padaryti jame.

Priešingoje nei valdymo pultas pusėje įmontuotas langelis, pro kurį matosi vakuuminės lempos, kaip teikia pats Samsung užtikrinančias švaresnį bei natūralesnį garsą. Labai norisi tikėti, jog tai nėra vien tik papuošimas – dalelė nostalgijos iš praeities. Bet kuriuo atveju galiu drąsiai teigti, kad kolonėlė padaryta ir surinkta itin kokybiškai, niekas nekliba ir atrodo nepriekaištingai. Žinoma, blizgančio raudonmedžio dėžė derės ne kiekvienuose namuose, bet bent jau prabangos jiems tikrai suteiks.

Galinėje Samsung Wireless Audio Dock pusėje iššoka mažytė pakylėlė mobiliajam telefonui prijungti. Ir džiugu tai, kad Samsung galvoja ne tik apie savo kuriamus įrenginius, tokius kaip Samsung Galaxy S telefonai ar Galaxy Tab, bet ir apie didžiuosius konkurentus Apple. Čia pat yra abiem gamintojams skirtos telefonų jungtys tiek Micro USB, tiek iPhone tipo jungtis. Šaunu, jei ne viena problema, nėra jokios atramos, į kurią galėtų atsiremti prijungtas įrenginys. Ir jei iPhone dėl savo dydžio ir svorio stovi pakankamai stabiliai, tai į dėklą įstačius iPad atrodo, kad jis tuoj viską išlauš.

Na, bet kam jungti? Kaip jau galima spėti iš pavadinimo, Samsung Wireless Audio Dock apkarstytas įvairiomis belaidėmis technologijomis. Visų pirma, prijungtas prie tinklo, jis palaiko tiek AllShare Play, tiek Airplay standartus. Todėl be vargo galima transliuoti muziką belaidžiu ryšiu, kad ir kokio gamintojo telefoną turėtum. Tiesa, kilo šiek tiek sunkumų dėl prijungimo prie laido. Jungiant šią kolonėlę per tinklo kabelį viskas atrodė nuostabiai, greitai susikonfigūravo ir jau po kelių sekundžių Samsung Wireless Audio Dock tapo matoma telefone. Kalbant apie belaidį ryšį iškilo keblumų, mat kolonėlė naudojasi WPS standartu, kurį palaiko toli gražu ne kiekvienas maršrutizatorius. Ir nors manasis turi šią funkciją, dėl kažkokių priežasčių užmegzti patikimo ryšio taip ir nepavyko. Dar prie belaidžio ryšio reikėtų paminėti ir Bluetooth 3.0 palaikymą. Ir net jei prie kolonėlės nori prijungti ypač seną daiktą, tai nesudėtingai gali padaryti su paprastu 3,5 mm kištuku.

Na, ir bene patį gardžiausią kąsnelį apie šią kolonėlę pasilikau pabaigai. Garsas! Samsung Wireless Audio Dock skamba iš tiesų įspūdingai. Vien ko verta bosinė kolonėlė, nukreipta į apačią. Bosas jaučiamas puikiai ir vietomis net šiek tiek per daug. Priekyje esančios aukštų dažnių kolonėlės taip pat groja be priekaištų. Visas šis garsas susijungia į vieną harmoniją. Ir nors man asmeniškai labiau patinka, kai kolonėlės stovi skirtinguose kambario kampuose, šią kolonėlę taip pat mielai apgyvendinčiau savo darbo ar pramogų kambaryje. Garsas turėtų džiuginti ne vienus metus.