Samsung patentavo lanksčius išmaniuosius telefonus

Samsung jau turi savo pasiūloje sustiprintų Galaxy Active išmaniųjų telefonų seriją, skirtą asmenims, ieškantiems atsparių vandeniui ir dulkėms korpusų. Panašu, kad Pietų Korėjos kompanija ketina padaryti naują žingsnį ir jau rengia patvarius išmaniuosius telefonus su lanksčiais korpusais ir ekranais.

Apie tai liudija neseniai paskelbtas patentas, kuris sugestijuoja, kad Samsung planai yra susiję su patvariu išmaniuoju telefonu, kuriame pritaikytas lankstus ekranas. Kaip matoma iš prie patento pridėto paveikslo, Samsung parengė išmanaus telefono su sustiprintais elementais šonuose, tačiau tuo pačiu pasižyminčiu visos visumos (kartu su ekranu) lankstumu, projektą. Priešingai nei šiandien prieinami įrenginiai, kurių ekranai yra išlenkti visam laikui (pvz. Galaxy Round), naujasis Samsung išmanusis telefonas būtų tiesiog lankstus.

Įrenginio projekte taip pat aprašytas specialių kablių, kurių dėka išmanųjį telefoną bus galima lengvai pritvirtinti prie drabužių, pritaikymas. Visos konstrukcijos lankstumas turėtų leisti lengvai išmanųjį telefoną apvynioti aplink ranką. Išmanųjį telefoną galima bus laikyti kelnių kišenėse sudėtingos sportinės veiklos metu visai nebijant jį sugadinti.

Žinoma, pats patento kokiems nors sprendimas gavimo faktas automatiškai nereiškia, kad pareiškėjas ketina jį išnaudoti. Sunku net pasakyti, kada toks technologinis sprendimas galėtų būti realizuotas. Kompanijos neretai patentuoja tam tikrus technologinius sprendimus tik tam, kad gautų iš jų finansinę naudą. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad jau pasirodo užlenktų ekranų išmanieji telefonai, įsivaizduoti, kad netrukus pasirodys lanksčių korpusų įrenginiai, ne taip ir sunku.

 

Šaltiniai: Ubergizmo, patentmobile