„Samsung“ papasakojo apie „Galaxy 7“ kamerą

Samsung-Galaxy-S7-kamera

Pasak „Samsung“, naujuose „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ išmaniuosiuose telefonuose nustatyta viena geriausių kamerų iš visų rinkoje esančių išmaniųjų telefonų. Prezentacijos metu buvo papasakota apie tai, kad tamsoje naujieji „Samsung“ įrenginiai fotografuoja kelis kartus geriau nei konkurentų išmanieji telefonai, o dabar kompanija pasidalino detalia informacija apie flagmanų kameras.

Samsung-Galaxy-S7-kameros-savybes

Pagrindinės kameros raiška dabar vietoj praeitų metų modelių 16 megapikselių yra 12 megapikselių. Mažesnio pikselių skaičiaus dėka kiekvieno atskiro pikselio dydis buvo padidintas iki 1,4 mikrometro („Galaxy S6“ tai buvo 1,2 mikrometro). Didesni pikseliai leidžia pagauti daugiau šviesos. Diafragmos reikšmė taip pat išaugo ir sudaro f/1,7.

Naujuose „Galaxy S7“ flagmanuose „Samsung“ pritaikė „Sony IMX260“ jutiklį ir „Dual Pixel“ technologiją, kuri anksčiau buvo naudojama tik profesionaliuose veidrodiniuose fotoaparatuose. Ši technologija keičia fazinį automatinį fokusavimą. Išmaniuosiuose telefonuose, kuriuose naudojamas fazinis automatinis fokusavimas (pvz. „Galaxy S6“ ar „iPhone 6S“), fokusavimo metu veikia mažiau 5% pikselių. „Dual Pixel“ atveju fokusavimo metu naudojamas kiekvienas pikselis. Tai padidino šio proceso tikslumą ir greitį. „Samsung“ teigimu, „Galaxy S7“ kamera vaizdą mato panašiai kaip ir žmogus.

Šaltinis: phonearena.com