„Samsung“ kuria telefoną-vėduoklę su 3 ekranais?

Samsung telefonas su 3 ekranais

Nors „Samsung“ dar ruošia išleidimui sulankstomą „Galaxy Fold“, kompanijos inžinieriai jau dirba kurdami kitos formos įrenginį. Pavyzdžiui, viename patente jau dabar aprašytas pakankamai neįprastas, vėduoklės formos „Samsung“ išmanusis telefonas, aprūpintas 3 nepriklausomais ekranais.

„Telefonai-rotatoriai“ nebuvo retas atvejis jau nutolusiais 2000-aisiais: „Sony Ericsson W550i“, „Motorola Aura“, „Nokia 7373“ ir kt. Tokių telefonų ypatumas buvo po ekranu išdėstyta klaviatūra, kuriai pasiekti reikėjo sustumti dvi įrenginio puses viena kitos atžvilgiu. Naujame „Samsung“ patente aprašomas panašus mechanizmas, tačiau „stumiamų“ dalių yra ne dvi, o trys ir kiekviena turi savo ekraną.

Remdamiesi patente pateiktomis schemomis, „LetsGoDigital“ dizaineriai parodė, kaip galėtų atrodyti toks įrenginys realybėje.

Šio „Samsung“ telefono koncepcija atrodo pakankamai neįprastai. Telefonas tikrai nėra panašus į šiuolaikinius modelius. Taip pat nėra aišku, kaip tokiu įrenginiu reikėtų naudotis ir kam jam tie papildomi ekranai. Varle.lt telefonų specialistų nuomone, labiausiai tikėtina idėja slypi kelių užduočių vienu metu atlikime, o toks sprendimas tam, kad kiekviename ekrane galima būtų patogiai atidaryti atskirą programą. Tai leistų tikrai patogiai vienu metu naršyti bei bendrauti socialiniame tinkle, skaityti straipsnį naujienų portale ir žiūrėti filmą.

 

Šaltinis: gizchina.com