„Samsung Galaxy S8“ sulauksime tik balandžio mėnesį?

Samsung Galaxy S8

„Samsung Galaxy S8“ vargu ar bus pristatytas „MWC 2017“ parodos įvyksiančios vasario mėnesį Barselonoje metu. Naujausiame pranešime teigiama, kad „Samsung“ flagmano premjera įvyks vėliau – balandžio mėnesį. Korėjos žiniasklaida pranešė, kad „Samsung Galaxy S8“ bus pristatytas „Unpacked“ konferencijos metu, kuri įvyks Niujorke.

Prieš kurį laiką „The Wall Street Journal“ jau buvo pateikta užuominų apie tai, kad „Samsung Galasy S8“ pristatymas bus nukeltas į balandžio mėnesį. Panašu, kad šią žinią patvirtina „Naver“ šaltinis. Atidėta „Samsung Galaxy S8“ premjera ko gero susijusi su „Galaxy Note 7“ nesėkme. „Samsung“ ilgai ieškojo sprogstančių baterijų problemos priežasčių ir dalis inžinierių paprasčiausiai neturėjo galimybių dirbti ties nauju flagmanu. Be to, gamintojas teigia, kad sugriežtino bandymų ir kontrolės procedūras. Be abejonės, visos šios aplinkybės turi įtakos vėlesniam „Samsung Galaxy S8“ pasirodymo rinkoje laikui.

Prognozuojama, kad prekyboje „Samsung Galaxy S8“ atsiras dar balandį. Iškart po konferencijos turėtų prasidėti išankstinė prekyba. Varle.lt mobiliųjų įrenginių specialistų teigimu, nepaisant „Galaxy Note 7“ nesėkmės, „Galaxy Note 8“ yra tikrai vienas laukiamiausių 2017-ųjų išmaniųjų telefonų.

Šaltinis: PhoneArena