„Samsung Galaxy S8“ su 3.5 mm jack jungtimi ir „Snapdragon 835“!

„Samsung Galaxy S8“

Panašu, kad visi laukiantys „Samsung Galaxy S8“ premjeros gali atsikvėpti lengviau. Nepaisant visų ankstesnių gandų, „Samsung“ neatsisakys 3.5 mm jungties.

„The Guardian“ pranešė, kad „Samsung“ neseks „Apple“ kompanijos pėdomis ir savo flagmane neatsisakys standartinės 3.5 mm garso jungties. Šios jungties trūkumas reikštų, kad tam, kad naudotojas galėtų naudotis laidinėmis ausinėmis, jam reikėtų specialaus C tipo USB adapterio. 3.5 mm garso jungtis bus šalia C tipo USB jungties, apatinėje ekraną supančio rėmelio dalyje. Ir tai dar ne visos džiugios naujienos.

„Samsung Galaxy S8“ bus aprūpintas naujausiu „Snapdragon 835“ procesoriumi. Lyginant su „Snapdragon 820“, jis turi 30% mažesnį paviršių. „Qualcomm“ žada 27% didesnį našumą bei net 40% mažesnes energijos sąnaudas lyginant su populiariu ir našiu „Snapdragon 801“. Šie skaičiai daro didelį įspūdį. „Snapdragon 835“ taip pat palaikys naujausią įkrovimo technologiją „Quick Charge 4.0“, kuri po 5 įkrovimo minučių gali aprūpinti net 5 valandų veikimą užtikrinančia energija. Įdomu tai, kad „Samsung“ jau išpirko tiek daug „Snapdragon 835“ procesorių, kad konkurentai gali susidurti su savo įrenginių premjerų vėlavimais.

Snapdragon 835 procesorius

Remiantis daugumos šaltinių informacija, „Samsung Galaxy S8“ taip pat rasime microSD kortelių lizdą, akies rainelės skaitytuvą bei praktiškai berėmį ekraną.

Tikėtina, kad „Samsung Galaxy S8“ bus aprūpintas naujausios kartos AMOLED ekranu. „Samsung“ giriasi, kad „Samsung Display“ gaminami AMOLED ekranai siūlo 100% sRGB spalvų aprėptį ir pasižymi geresniu ilgaamžiškumu nei konkurentų sprendimai. Maža to, AMOLED ekranai siūlo kompromisų neturintį juodos spalvos perteikimą. Kituose ekranuose ta juoda spalva atrodo labiau tamsiai pilka.

Pagrindinis dizaino pokytis – naujajame flagmane nerasime fizinio „Home“ mygtuko ir dviejų jutiklinių mygtukų šonuose. Ko gero juos pakeis stiprūs apatinės ekrano dalies paspaudimai. Inžinieriams teko ieškoti naujos vietos pirštų atspaudų skaitytuvui. Dabar jį rasime galinėje korpuso dalyje, kiek dešiniau nuo kameros objektyvo. Varle.lt specialistų teigimu, šis sprendimas yra kiek keistokas, nes įprastai pirštų atspaudų skaitytuvas įkomponuojamas po kamera.

„Samsung Galaxy S8“ išmaniajame telefone turėtų atsirasti specialus „Beast Mode“ režimas. Pavadinimas tarsi sugestijuoja, kad tai bus režimas, kuris galės reikšmingai padidinti telefono našumą žinoma baterijos veikimo laiko sąskaita. Tokio veikimo režimo atsiradimas patvirtintų anksčiau nutekėjusią informaciją: „Samsung Galaxy S8“ turėtų būti išmaniuoju telefonu, sukurtu naudojimui su virtualios realybės akiniais.

Naujasis „Samsung“ flagmanas tikėtina bus pirmuoju išmaniuju telefonu su „Bluetooth 5.0“ technologija. Naujasis „Bluetooth“ standartas siūlo du kartus greitesnį duomenų perdavimą ir didesnį diapazoną nei „Bluetooth 4.2“. Tai tikrai įspūdingi rezultatai.

Šiais metais „Samsung Galaxy S8“ bus pristatytas kovo 29 dieną Niujorke. „Goldman Sachs“ analitikai prognozuoja, kad „Samsung Galaxy S8“ kaina bus rekordiškai didelė. Numatoma prekybos pradžios data yra balandžio 21 diena. Prognozuojama, kad 5.8 col. įstrižainės modelis kainuos 799 eurus, o 6.2 colio įstrižainės variantas 899 eurus.

„Samsung Galaxy S8“ premjera yra viena įdomiausių šių metų išmaniųjų telefono premjerų.

 

Parengta pagal: The Guardian, The Verge