„Samsung Galaxy S6 Edge“ apžvalga

Išmaniųjų telefonų funkcijos jau seniai pranoko paprastos komunikacijos priemonės ribas. Įvairialypių socialinių tinklų įsiskverbimas į visas gyvenimo sritis lėmė, kad dėmesio centre yra ne tiek pats bendravimas, kiek apsikeitimas emocijomis ir vizualiniais įspūdžiais. „Galaxy S6 Edge“ išmanusis telefonas sukėlė tikrą „Vau“ efektą, nes ne tik šone užlenkti ekraną, bet dar ir sukurti ant to sprendimo tam tikrą sąsajos paradigmos dalį – tikrai įdomi inovacija.

„Samsung Galaxy S6 Egde“ pasižymi futuristiniu dizainu. Jo unikalus ekranas turi lenktus kraštelius. Pažymima, kad toks dizaino išskirtinumas neapsiriboja tik dizaino estetika. Šis sprendimas turi ir praktišką pusę: telefoną patogu laikyti rankoje, taip pat įrenginio užlenktas kraštas gali būti naudojamas pasiekti svarbią infomaciją. Užlenkto kraštelio minusas – didesnis saulės šviesos atspindėjimas lyginant su įprastu „Samsung Galaxy S6“ įrenginiu.

Lyginant su „Galaxy S6“, „Galaxy S6 Edge“ variantas yra per plauką storesnis, bet keliais gramais lengvesnis. „Galaxy S6 Edge“ akumuliatorius yra žymiai didesnis ir talpesnis nei jo brolio „Galaxy S6“, nors veikia panašiai – pagal testus iki 12,5 valandos. Taip pat šiek tiek skiriasi spalvų pasirinkimas.

„Samsung Galaxy S6 Edge“ telefonas turi papildomą spalvų funkciją, kurios neturi „Galaxy S6“ įrenginys. Ji leidžia priskirti spalvas penkiems svarbiausiems žmonėms. Jiems galima skambinti, rašyti SMS žinutę ar elektroninį laišką tiesiog liečiant kontakto spalvą. Spalvinio žymėjimo funkcija leidžia matyti, kas skambina net tais atvejais, kai telefonas yra padėtas kiek toliau ar apverstas žemyn ekranu.

Visi kiti telefono parametrai – stiklo ir metalo danga, 16 megapikselių kamera, Ultra HD ekranas ir 8 branduolių „Exynos“ procesorius yra tokie pat kaip „Samsung Galaxy S6“ telefono.

Labiausiai „Samsung“ kompanija kritikuojama dėl sprendimo iš naujos telefonų serijos pašalinti galimybę keisti akumuliatorių ir įsidėti išorinę atminties kortelę. Gamintojas sekdamas rinkos tendencijomis paaukojo šiuos funkcionalumus vardan išskirtinio dizaino.

Apibendrinant galima teigti, jog „Galaxy S6 Edge“ savo ryškiu išskirtiniu dizainu padarė įspūdį net ir mačiusiems įvairiausių technologinių stebuklų, todėl tai įrenginys, visų pirma tiems žmonėms, kurie siekia keliais žingsniais būti priekyje.

 

Privalumai
  • Įspūdingas dizainas
  • Aukštos kokybės kamera
  • Išlenktas Super AMOLED ekranas
Trūkumai
  • Keičiamos baterijos trūkumas
  • microSD kortelių lizdo trūkumas

Inovatyvus ir isšskirtinis sprendimas, kuris leis išsiskirti iš minios

5
„Samsung Galaxy S6 Edge“ apžvalga