Samsung Galaxy J5 (2016) apžvalga [VIDEO]

Samsung-Galaxy-J5-(2016)-apzvalga

„Samsung Galaxy“ išmaniųjų telefonų serija garsi ne tik brangiais flagmanais, bet ir prieinamesniais įrenginiais. Varle.lt mobiliųjų įrenginių specialistai parengė apžvalgą ir siūlo susipažinti artimiau su „Samsung Galaxy J5 (2016)“ – išmaniuoju telefonu, kuris pasižymi patraukliu dizainu, dideliu ekranu ir visomis šiuolaikiškomis funkcijomis. 

Atpažįstamas iš pirmo žvilgsnio

Naudotis plonu 8,1 mm storio „Samsung Galaxy J5 (2016)“ išmaniuoju galima aklai. Po ekranu rasime fizinį „Home“ mygtuką, šalia jo jutikliniai mygtukai be apšvietimo, iš kairės ir dešinės korpuso pusės ekrano užrakinimo ir garso reguliavimo mygtukai, kuriuos paprasta pasiekti viena ranka.

Korpuso apdaila yra patraukli. Blizgus metalinis apvadas dera prie praktiško matinio plastiko galiniame skydelyje. Po plastmasiniu dangteliu yra keičiama baterija, o po ja – SIM kortelių lizdai. „Samsung Galaxy J5 (2016)“ surinkimo kokybė tikrai gera, gamintojo vardas čia tikrai kalba pats už save.

Ryškus „Super AMOLED“ ekranas

„Samsung Galaxy J5 (2016)“ turi 5.2 colio įstrižainės ekraną su HD (1280 x 720) raiška ir „Super AMOLED“ matrica. Ekranas ryškus, atvaizduojami vaizdai yra sodrūs, o matymo kampai tokie, kad į vaizdą malonu žiūrėti iš bet kokios pusės – vaizdas visiškai nėra iškraipomas. Žinoma, jei norite šiek tiek prislopinti ryškų vaizdą ir turėti ramesnes spalvas, telefono nustatymuose galite pasirinkti neutralesnę ir natūralesnę tonų paletę. HD raiškos kasdienėms užduotims pakanka. Be to, tokia raiška mažiau apkrauna sistemą, todėl išmanusis veikia ilgiau.

Galingai elegantiškas

Būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kad įsigydami Varle.lt „Samsung Galaxy J5 (2016)“ telefoną nemokamai gausite „Samsung“ ekrano draudimą „Galaxy Care“. Netyčia sudaužius telefono ekraną, „Samsung“ įsipareigoja savo įgaliotame techninės priežiūros centre jį pakeisti nauju.

Ilgai veikiantis plonas išmanusis

Ploname korpuse rasime 3100 mAh talpos bateriją. Konstrukcijos elementai yra puikiai optimizuoti. Nepaisant didelių matmenų, „AMOLED“ ekranas yra pakankamai ekonomiškas, todėl įkrautos baterijos užtenka ilgam. Gamintojo teigimu,konkretūs skaičiai atrodo taip: iki 11 val. naudojimosi mobiliuoju internetu ir iki 17 val. žiūrint vaizdo įrašus. Naudojantis telefonu įprastu būdu, jo baterijos turėtų užtekti visai dienai.

Spartus veikimas ir 2 SIM kortelės

Už spartų telefono veikimą atsako ekonomiškas keturių branduolių procesorius, pasižymintis 1,2 GHz taktiniu dažniu. Šiame išmaniajame rasime 2 GB operatyviosios atminties. „Samsung Galaxy J5 (2016)“ galima sklandžiai žaisti žaidimus, sistemos veikimas yra tikrai labai sklandus. Muzikos, nuotraukų ir kito naudingo turinio saugojimui yra numatyta 16 GB talpos saugykla, kurios atmintį esant poreikiui galima išplėsti microSD kortelės dėka iki 128 GB.

„Samsung Galaxy J5 (2016)“ pasižymi plačiomis komunikacijos funkcijomis: 2 SIM kortelių palaikymas su LTE dažniais, Bluetooth 4.1, GPS ir GLONASS navigacijai. Pasak Varle.lt specialistų, taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į tai, jog šiame ganėtinai paprastame modelyje veikia NFC, kas yra gana retas reiškinys tokios klasės išmaniuosiuose telefonuose.

Gyventi su dviem SIM kortelėmis patogu ir neverta aiškinti, kodėl antroji SIM kortelė telefone – tai naudingas privalumas. Verčiau reikėtų paminėti tai, kaip jų veikimas apgalvotas šiame išmaniajame. Kiekviena SIM kortelė gauna savo spalvą, o perjungiant jas keičiasi meniu temos dizainas. Nustatymuose pagal nutylėjimą nustatomi kiekvienai veiksmai: skambučiai, žinutės ar prieiga prie interneto.

Varle.lt apžvalgos herojus, kaip jau supratote, yra 2 SIM kortelių modelis, tačiau atkreipkite dėmesį, kad gamintojas siūlo ir kitą variantą – vienos SIM kortelės „Samsung Galaxy J5 (2016)“ modelį.

Kokybiškos nuotraukos

„Samsung Galaxy J5 (2016)“ išmanusis telefonas turi kokybišką 5 Mpx priekinę kamerą su blykste. Asmenukių užfiksavimas vyksta labai sparčiai. Specialus „Beauty“ režimas odą nuotraukose padarys lygią, o plačiakampis objektyvas lems, kad kadruose tilps visi draugai.

Daugiau šviesos

Pagrindinė 13 Mpx kamera su šviesos blykste dienos metu užtikrina labai gražias nuotraukas. Čia nuotraukų kokybė praktiškai prilygsta tai, kurią siūlo kur kas brangesnės „Samsung Galaxy A (2016)“ serijos įrenginiai. Kalbant apie „Samsung Galaxy J5 (2016)“ kameras verta paminėti tai, kad telefonas turi meniu su įvairias nustatymais, tokiais kaip ISO, ekspozicijos ir baltos spalvos. Filmavimas pasižymi 1080p raiška ir 30 kadrų per sekundę sparta. Vaizdo įrašų kokybė pakankamai gera.

Operacinė sistema ir patogios funkcijos

Išmanusis telefonas pasižymi „Android 6.0.1 (Marshmallow)“ operacine sistema ir patogia „Samsung“ sąsaja su naudingomis funkcijomis, pvz.: dizaino temų, šriftų keitimas, skirtingų skambučio melodijų nustatymas kiekvienai SIM kortelei, įvairių sistemos pranešimų atjungimas ir pan. Norint, kad telefonas visada veiktų sparčiai, galima periodiškai įjungti „Smart Manager“ programėlę, kuri seka įrenginio būseną. Ši programėlė padeda uždaryti nereikalingas programas, parodo, kas daugiausia naudoja atminties ir padeda optimizuoti telefono veikimą.

Garsas

„Samsung Galaxy J5 (2016)“ pasižymi maloniu ir tiksliu garsu. Šiame telefone rasime patogų grotuvą su rankiniais ekvalaizerio nustatymais ir paruoštais profiliais.  Be to, grotuvas palaiko FLAC formatą ir leidžia klausyti maksimalios kokybės muziką. Dar reikėtų paminėti FM imtuvą, kuris tikrai gerai pagauna stotis su prijungtomis ausinėmis ir leidžia įrašyti ir saugoti transliacijas telefono atmintyje.

Apibendrinimas

Kalbant apie biudžetinės klasės išmaniuosius telefonus reikėtų paminėti tai, kad čia retai kada sutiksime gerai subalansuotus modelius. Kažkas taupo ir siūlo prastesnį ekraną, kažkas neišbaigtą kamerą, dar kažkas – menku autonominiu laiku pasižyminčią bateriją. „Samsung Galaxy J5 (2016)“ verčia atmesti visas šias abejones. Modelis yra tikrai vykęs savo segmento atstovas, o kai kurių aspektų prasme net vejasi ir aukštesnės klasės įrenginius. Jeigu ieškote paprasto, bet stilingo dizaino telefono su padoriai veikiančia baterija ir kokybiška kamera už prieinamą kainą, „Samsung Galaxy J5 (2016)“ gali būti puikus variantas.

Daugiau informacijos ir techninių charakteristikų oficialiame gamintojo puslapyje: