Rankinis ar motorinis? TOP 5 geriausi sniego valytuvai 2024

Žiema mus džiugina didžiausiomis metų šventėmis, bet kartu su pirmuoju sniegu, dažnas iš mūsų susiduria su vienu ir tuo pačiu iššūkiu. Tai storas sniego sluoksnis, kuris padengia mūsų kiemus, takelius, įvažiavimus. Kadangi, oro sąlygos kinta ir žiemos, pastaruoju metu, tampa neprognozuojamomis, patikimas sniego valytuvas ar kastuvas yra būtinas įrankis kiekvienam, kuris nori greitai, efektyviai ir saugiai atsikratyti sniego, susikaupusio kieme ar namų teritorijoje. Žinoma, rinktis tikrai yra iš ko. Vieni renkasi klasikinį, rankinį variantą – sniego kastuvus bei stūmiklius, kurie puikiai pasitarnauja nedidelių teritorijų priežiūrai. Kiti, siekdami palengvinti savo kasdienybę ir sutaupyti jėgų bei laiko, renkasi motorinius, t.y. benzininius, akumuliatorinius, sniego valytuvus. Pastarieji, leidžia net ir itin dideles teritorijas, storą sniego sluoksnį pašalinti kur kas greičiau ir lengviau. Tiesa, geru sniego valytuvu reikėtų pasirūpinti dar žiemai neužklupus. Tokiu būdu, galėsite būti garantuoti, kad net didžiausios pusnys bus nebaisios. Tačiau, sniego valytų rinka yra tikrai nemaža, o pasirinkti tinkamiausią sniego valytuvą, kuris puikiai patenkintų turimus poreikius ir atitiktų turimą biudžetą, gali būti ne taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Dėl šios priežasties, sudarėme šių, 2024, metų TOP 5 sniego valytuvų sąrašą, kuris yra sudarytas tiek iš rankinių, tiek iš motorinių modelių. Tikime, kad jame sau ir biudžetui tinkamą sniego valytuvą ras kiekvienas.

1. Fiskars „SnowXpert 1003470“

Pirmojoje TOP sąrašo vietoje – „Fiskars“ gamintojo sniego stūmiklis „SnowXpert 1003470“. Tai puikus rankinis stūmiklis, kuris idealiai tiks tiek nedideliems, tiek didesniems sniego plotams valyti. Jis yra aprūpintas įlieta darbine dalimi, kuri suteikia įrankiui stabilumo ir leidžia lengvai kasti bei stumti sniegą. Taip pat, „SnowXpert 1003470“ sniego stūmiklis yra aprūpintas patentuotu ašmenų dizainu su tvirta plieno juostele. Ši konstrukcija ne tik pagerina ašmenų tvirtumą, bet ir garantuoja patvarumą, užtikrina efektyvesnį sniego valymą. Naudinga paminėti ir tai, kad šis stūmiklis turi ir ergnomišką rankenų kampą, o pačios rankenos yra ilgos, tvirtos bei pagamintos iš vamzdinio plieno. Dėka jų, stumti sniegą tampa kur kas patogiau. Tai sniego stūmiklis, kuris puikiai tiks sniego kasimui nuo įvažiavimų, kiemui prižiūrėti. Nors ir nėra pats pigiausias rankinis sniego kastuvas, jis tikrai garantuos efektyvius kasimo rezultatus.

2. Fiskars „Light 1001636“

Ieškantiems lengvo ir nebrangaus sniego kastuvo – valytuvo, „Fiskars“ siūlo „Light 1001636“ modelį. Tai lengvas, bet labai tvirtas, 44 cm darbinio pločio sniego kastuvas, kuris puikiai pasitarnaus nedideliems sniego plotams valyti. Šis, tikrai nebrangus, sniego kastuvas yra aprūpintas lengvu, iš aliuminio pagamintų kotu, kuris pasižymi itin aukšta kokybe. Be to, vardan patogumo, kastuvo kotas yra padengtas plastiko danga, kuri leidžia geriau ir patogiau laikyti ir naudoti įrankį. Tuo tarpu, sutvirtina aliuminio briauna garantuoja patvarų ir efektyvų naudojimą, ilgus naudojimo metus. Tokiam kastuvui nebus baisus nei šlapias, nei kietas sniegas ar didelis jo storis.

3. Fiskars „SnowXpert 1062828“

Dar vienas, puikus „Fiskars“ sniego kastuvas – „SnowXpert 1062828“. Tai taps puikiu pasirinkimu tiems, kurie nori ne tik draugiška kaina, bet ir lengvumu pasižyminčio sniego kastuvo. Šis modelis yra aprūpintas iš polipropileno plastiko pagamintu semtuvėliu, kuris yra ne tik lengvas, bet ir labai tvirtas. Jo dėka, sniegą pavyks itin patogiai ir efektyviai kasti bei valyti. Kaip ir daugelis kitų „SnowXpert“ serijos sniego kastuvų, šis įrankis turi patentuotą ašmenų konstrukciją. Jos viduje yra tvirtas plieninis strypas, kuris suteikia ašmenims tvirtumo, o taip pat, garantuoja ir kastuvo ilgaamžiškumą bei patvarumą. Būtina paminėti ir tai, kad šis „Fiskars“ sniego kastuvas yra aprūpintas lengvu, aliumininiu kotu, padengtu plastikine danga. Taip pat, jis turi ir patogią, ergonomiško dizaino rankeną, kuri leidžia patogiai įsitverti ir dirbti. Šis kastuvas pasižymi tikrai draugiška kaina, tačiau, garantuoja aukštą kokybę ir efektyvų bei patogų naudojimą.

4. Ikra „Mogatec IAF 40-3325“

Jei kiemas ar teritorija didelė ir rankinio sniego valytuvo nepakanka, naudinga apsvarstyti motorinio, pavyzdžiui, akumuliatorinio sniego valytuvo įsigijimą. Puikiu pasirinkimu gali tapti „IKRA“ gamintojo akumuliatorinis sniego valytuvas „Mogatec IAF 40-3325“. „IKRA“ yra vokiečių gamintojas, kuris garsėja savo praktiškais, patogiais, patikimai veikiančiais ir labai kokybiškais gaminiais. Na, o sniego valytuvai – ne išimtis. Šis modelis yra ypatingas tuo, kad sveria nedaug, pasižymi kompaktišku dydžiu, o taip pat, veikia galingai, bet tyliai. Jis puikiai nuvalys sniegą, o dėka talpaus akumuliatoriaus, vienu įkrovimu veiks iki 50 minučių. Naudinga paminėti ir tai, kad šis sniego valytuvas leidžia reguliuoti sniego išmetimo kampą ir jį gali išmesti 5-6 metrų atstumu.

5. Garden Pro „KCB25-4-1“

Paskutinis, tačiau, tikrai ne prasčiausias šiame TOP sąraše – motorinis „Garden Pro“ sniego valytuvas – šluota „KCB25-4-1“. Tai įrenginys, kuris puikiai tinka ne tik paprastam sniego kasimui, bet ir asfaltui, trinkelėmis klotai dangai valyti nuo purvo. Tad, šis įrenginys yra tikrai universalus ir puikiai pravers ne tik žiemai ir sniego valymui, bet ir kitiems metų laikams bei darbams atlikti. Keturtaktis, benzininis, 4,1 kW galios variklis garantuos tikrai efektyvų veikimą ir greitą bei patogų darbų atlikimą. Be to, šis valytuvas turi ir kelias skirtingas pavaras, 5 pirmyn ir 2 atgal, o tai leidžia jį efektyviai pritaikyti prie valymo poreikių bei sąlygų. Būtina paminėti ir tai, kad „Garden Pro KCB25-4-1“ sniego valytuvas turi šildomas rankenas, suteikia reguliuojamą veikimo kampą, iki 15o laipsnių, į abi puses. Galingas, efektyvus ir labai universalus – šis valytuvas tikrai tiks tiems, kurie turi didelį kiemą ar teritoriją, kurią reikia prižiūrėti. Be abejo, jo kaina tikrai nėra žema, tačiau, galingas veikimas tikrai yra vertas investicijų.

Tam, kad žiema neužkluptų netikėtai, naudinga jai pasiruošti iš anksto. Visus TOP sąraše aptartus, tiek rankinius, tiek motorinius sniego valytuvus galite įsigyti internetiniame prekybos centre Varle.lt. Čia rasite ne tik juos, bet ir daugybę kitų prekių, už žemą kainą. Na, o jei išsirinkti sunku, profesionalūs Varle.lt specialistai, su malonumu, padės atsakyti į visus kylančius klausimus ir patars, kuris modelis jums tiks labiausiai. Apsilankykite, išsirinkite ir žiemą sutikite pasiruošę!

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *