Pudros

Ne laiku išaugęs spuogelis, paraudusi veido oda, pigmentinė dėmelė ar trukęs kapiliaras – visa tai gali paslėpti tinkamai parinkta veido pudra. Visgi, pudrą rinktis reikėtų labai atidžiai, nes nekokybiška ar netinkamai pasirinkta pudra gali išryškinti visus veido trūkumus. Jūs atrodysite pavargusi, netvarkinga arba netgi vulgari.

Nusprendėte pudrą įsigyti internetu? Tačiau nežinote kaip ją išsirinkti? Štai keletas patarimų, kurie pagelbės idealios pudros paieškose ir supažindins su keliomis gudrybėmis, kurios leis jums visada atrodyti nepriekaištingai.

Kokybė ir tavo odai tinkama spalva

Veido pudra gali būti biri arba kreminė, pastaroji naudojama kaip makiažo pagrindas, tuo tarpu birios pudros paskirtis „užfiksuoti“ makiažo pagrindą ir padėti jam neprarasti savo žavesio visą dieną. Žinoma, šios pudros gali būti naudojamos ir atskirai, tai priklauso nuo jūsų dažymosi įpročių. Bet kokiu atveju, labai svarbu pudros kokybė. Kokybiškas makiažo pagrindas lengvai tepasi, nesubėga į raukšleles, neišryškina veido porų ir nenubėga net ir šiltu oru. Tuo tarpu, biri pudra netrupa ir puikiai paslepia veido nelygumus. Kaip žinoti ar pudra kokybiška?

Šiuo atveju kaina yra geriausias indikatorius, geros ir kokybiškos pudros nėra pigios. Klaidinga manyti, kad didžiąją kainos dalį sudaro garsios firmos vardas. Ne, kokybiškos pudros praturtintos mineralais, specialios jų sudėties dėka veido oda nesausėja, nešerpetoja ir yra apsaugoma nuo kenksmingų UV spindulių. Taigi, jei dažotės kasdien ir norite ilgai išsaugoti jaunatvišką bei elastingą veido odą netaupykite pudros sąskaitą, nes įvairūs kremai ir serumai gali kainuoti gerokai daugiau. Veido odos grožį būtina puoselėti.

Pagrindinė taisyklė renkantis pudrą – tinkamas jos atspalvio ir spalvos pasirinkimas, kuris priklauso nuo jūsų gymio. Internete galima rasti daugybę spalvų palečių, kurių tikslas – padėti jums nustatyti, koks jūsų odos gymis ir kokia spalva jums labiausiai tinka. Tiesa, yra ir kitas, daug paprastesnis, būdas, kuris leidžia greitai nustatyti, koks pudros atspalvis jums labiausiai tinka. Tai jūsų venos! Jei jūsų venos melsvos ir degate raudonai, jūsų odos atspalvis yra rožinis, jei jūsų venos žalsvos, tada jūsų odos atspalvis yra gelsvas. Pasirinkus pudros atspalvį, belieka išsirinkti pudros spalvą ir jos intensyvumą.

Šviesus odos gymis. Jei esate tikra snieguolė ar savo išvaizda primenate skandinavus, vokiečius ar anglus, rinkitės švelniai kreminės, rausvos ir persikinės spalvos pudrą. Venkite tamsių spalvų, jos atrodo nenatūraliai, be to, teks pudruoti ne tik nosytę, bet ir kaklą ir visą iškirptės zoną, kad sulygintumėte spalvą. To rezultatas – ištepti rūbai ir vulgarus įvaizdis.

Vidutinio tamsumo odos gymis. Šis odos tipas yra labiausiai paplitęs, todėl pudros spalvų pasirinkimas išties labai platus. Visgi, jums labiausiai tinka švelnios vario arba bronzos spalvos bei atspalviai, kurie pabrėš jūsų natūralią odos spalvą ir atrodys labai žaviai.

Tamsus odos gymis. Šioms merginoms ir moterims išties labai pasisekė, net jei ir prašovėte pro šalį su pudros spalva, ant tamsios odos jūsų klaida nelabai matosi. Visgi, rinkitės tamsesnes spalvas – kakavos, šokolado, bronzos.

Naudingi patarimai ir mažos gudrybės

Norint, kad pudra išsilaikytų visa dieną, reikia tinkamai paruošti odą: nuplaukite ją, sudrėkinkite toniku ir patepkite kremu. Palaukite kol kremas gerai įsigers ir tik tada denkite odą pudra. Jei oda vis dar blizga ir kremas neįsigėrė, jo perteklių pašalinkite servetėle. Porą kartų į savaitę padarykite odos pilingą, pašalinkite gilesnius nešvarumus, tada oda bus lygesnė ir pudra gražiau ją padengs.

Labai karštu oru apskritai nepatariama naudoti daug makiažo priemonių, tačiau jei tai jums nėra priimtinas variantas ir norite, kad pudra visą dieną gražiai atrodytų, galite naudoti specialius makiažo fiksatorius. Jie lengvi, nevargina odos, leidžia jei kvėpuoti ir išlaiko makiažą visa dieną.

O ką daryti, jei įsigijote per tamsią pudrą? Nesijaudinkite, pinigų veltui neišmetėte, ją visada galite panaudoti veido kontūravime. Veido kontūravimas tai speciali technika, kurios metu, naudojant šviesias ir tamsias spalvas, sukuriama optinė iliuzija ir paslepiami konstrukciniai veido trūkumai. Pavyzdžiui, jei jūsų nosis labai plati, ją galite vizualiai susiaurinti šviesios ir tamsios pudros dėka: nosies viršų nupudruokite šviesiau, o kraštelius patapkite tamsesne pudra, vizualiai ji atrodys siauriau. Lygiai tą patį galima daryti ir su plačia kakta, žandikaulio linija, skruostikauliais, pagurkliu bei kaklu.

Jei perkate pudrą internetu nepamirškite atkreipti dėmesį ir į tai, kokiai odai ji yra skirta. Sausos, riebios, normalios bei mišrios odos pudros skiriasi savo sudėtimi ir konsistencija.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *