Pristatytas Putino garbei skirtas „iPhone 6s“ analogas

Šią savaitę Rusijos prezidentas Putinas atšventė savo 63-jį gimtadienį. Šio įvykio garbei „Caviar“ kompanija pristatė išskirtinį „iPhone 6s“ pagrindu sukurtą išmanųjį telefoną. „Ti Gold Supremo Putin Anniversario Edizione 63“ pavadintas modelis nuo originalo skiriasi neįprastu dizainu. Visų pirma, atkreiptinas dėmesys į  galinį įrenginio dangtelį, kuris pagamintas iš brangių metalų. Vakarų šaltiniuose išmanusis telefonas jau ironiškai pavadintas „Putinphone“.

„Ti Gold Supremo Putin Anniversario Edizione 63“ telefone „Caviar“ panaudojo titaną, iš kurio pagamintas galinis dangtelis bei auksą. Iš šio brangaus metalo pagamintas didelis Vladimiro Putino portretas, herbas ir lentelė su himno žodžiais.

putinphone

Gamintojas planuoja išleisti tik 63 „Ti Gold Supremo Putin Anniversario Edizione 63“ modelius. Išskirtinis „iPhone 6s“ analogas su 64 GB kainuos 3174 dolerių, o 128 GB versija – 3334 dolerių.

Naujienos kūrėjų teigimu, dalis lėšų, kuriuos sugeneruos „Anniversary Edition“ pardavimai bus skirta labdarai.

Manote, kad tokia telefono dizaino apdaila – perdėtas dalykas, o idėja kiek nurauta? Įdomumo dėlei verta prisiminti ankstesnę „Putinphone 2“ versiją, pagamintą „iPhone 6“ įrenginio pagrindu. Buvo pagaminti 499 vienetai, kurie kainavo 3000 eurų ir nepatikėsite, bet visi buvo parduoti per vieną dieną.

Putinphone 2

Šaltinis: ubergizmo.com