Pristatyta realistiškiausia „iPhone 7“ telefono koncepcija [VIDEO]

„iPhone 7“ telefono koncepcija

Brazilų dizaineris Arthur Reis sukūrė antrąją „iPhone 7“ telefono koncepciją. Jis paskelbė telefono vaizdus ir vaizdo įrašą savo „Behance“ serviso paskyroje. Žiniasklaidoje pasirodė žinių, jog šiai dienai tai yra realistiškiausia „iPhone 7“ telefono koncepcija.

Naujos koncepcijos pagrindui dizaineris pasitelkė egzistuojantį „iPhone 6s“ flagmaną. Smalsumą žadina ekrano skydelis – koncepcijoje pavaizduota, kaip atrodys ekrano formatas nuo „vienos kraštinės iki kitos“.

Bevielės komunikacijos antenų juostos niekur nedingo, tačiau tapo kur kas tvarkingesnės nei egzistuojančiuose „Apple“ kompanijos modeliuose.

Dizaineris įsitikinęs, kad jo antrasis „iPhone 7“ skirtas projektas praktiškai pilnai atitinka realų būsimo telefono dizainą.

Arthur Reis pavaizdavo žymiai kompaktiškesnį korpusą nei turi dabartinis flagmanas. Jo telefono koncepcija yra atspari vandeniui ir pasižymi „AMOLED“ ekranu su atnaujinta „3D Touch“ technologija. Tradicinės 3,5 mm audio jack jungties nėra – jos vietą užpildo papildomas garsiakalbis. Dizaineris taip pat padirbėjo su beviele garnitūra ir firmine platforma bevieliam įrenginio įkrovimui.

Pirmąją „Apple iPhone 7“ telefono koncepciją dizaineris parodė dar sausio viduryje.

Šaltinis: behance.net