Prisikėlimas iš pelenų: „Samsung Galaxy Note 7“ grįžta į rinką?

„Samsung Galaxy Note 7“ grįžta

Internete pasklido gandai, kad „Samsung Galaxy Note 7“ vėl atsiras prekyboje. Atnaujinta įrenginių serija turėtų būti aprūpinta mažesnės talpos baterijomis ir neturėti gamyklinių trūkumų.

Atrodė, kad po tų sprogstančių baterijų istorijos, „Samsung“ „Galaxy Note 7“ pavadinimo vengs kaip ugnies, tačiau panašu, kad atnaujinta telefono versija netrukus pasirodys Pietų Korėjos, Indijos ir Vietnamo prekybos vietose. Ir tai nebus nuo nulio sukurta versija, bet tik gamykliškai atnaujintas variantas.

„Samsung Galaxy Note 7s“: mažesnė baterija – mažesnės rizikos

Išmanusis telefonas, kuris turėtų būti pavadintas „Galaxy Note 7s“, bus aprūpintas mažesnės talpos (3000 mAh – 3200 mAh) baterija. Prisiminkime, kad „Galaxy Note 7“ sprogimo problemos buvo susijusios su noru sutalpinti didelę bateriją mažame ploname korpuse. Konstrukcinės ir projekcinės klaidos kainavo tikrai daug.

Ar tikrai tai protingiausia išeitis?

Ar po visų draudimų įsinešti „Galaxy Note 7“ į lėktuvus, šimtų reportažų televizijoje, tūkstančių straipsnių žiniasklaidoje ir juokelių internetinėje erdvbėjė, milijonų grąžintų telefonų ir milijardų prarastų pinigų, „Note 7“ prekės ženklo prisikėlimas turi prasmę?

Varle.lt mobiliųjų įrenginių specialistų manymu, kad toks kompanijas sprendimas neabejotinai yra gerai apgalvotas ir prasmė čia yra. Toks sprendimas gali padėti kompanijai bent kiek sumažinti patirtus finansinius nuostolius arba bent iš dalies atkurti „Note“ reputaciją bent kai kuriose pasaulio šalyse.

Kas liko „Samsung“ kompanijai po „Note 7“ sprogimo istorijos? Be tikslių įrangos saugumo testavimo metodų tobulinimo, visų pirma, patirti finansiniai nuostoliai, iškilusi grėsmė reputacijai ir 2,5 mln. aukštesnės klasės įrenginių, kurių niekam negalima parduoti. Žinoma, 20 000 „Samsung Galaxy Note 7“ vienetų kompanija panaudojo sprogstančių baterijų tyrimams, tačiau visi kiti vis dar guli sandėliuose. Vien tokio įrenginių skaičiaus utilizavimo sąnaudos ko gero kelia nemažai galvos skausmo. Todėl kodėl gi nepabandžius juos vėl parduoti prieš tai įsitikinus, kad jie nekelia jokios grėsmės?

Norinčių tikrai bus

Dėl įvairių priežasčių, tarp jų ir teisinių, „Note 7“ pakartotinis įvedimas į Amerikos ir Europos rinkas būtų pakankamai komplikuotas. 2,5 mln. įrenginių taip pat sunku laikyti tuo skaičiumi, kuris patenkintų pasaulinę paklausą. Yra žinių, kad jei informacija apie „Samsung Galaxy Note 7“ prisikėlimą pasitvirtintų, jis pasirodytų Pietų Korėjos, Vietnamo ir Indijos rinkose.

Šaltinis: