Prezervatyvai

Daugelis porų, norinčių apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo renkasi prezervatyvus. Ne tik šeimos planavimo specialistai, bet ir medikai teigia, jog prezervatyvai yra pati paklausiausia, o dažnai ir priimtiniausia kontraceptinė priemonė ne tik nuo nepageidaujamo nėštumo, bet ir nuo lytiškai plintančių ligų. Iškilus diskusijoms, kokia apsisaugojimo priemonė efektyvesnė: kontraceptinės tabletės ar prezervatyvai, dažniausiai laimi pastarieji vien dėl savo patogaus naudojimo ir efektyvesnio užtikrintumo. Be to, prezervatyvai, skirtingai nei hormoninės tabletės, nedaro žalos organizmui ir yra patogūs bei greitai užsidedami. Tuo tarpu kontraceptinės tabletės dažnai atneša nemenkus šalutinius poveikius ne tik sveikatai, bet ir moters savijautai, be to, tai nuolatinė įtampa kasdien nepamiršti išgerti tabletės.

Kadangi prezervatyvų rinkoje itin didelė paklausa, daugelis prezervatyvų gamintojų stengiasi taikytis prie skirtingų klientų poreikių, todėl gamina kelių skirtingų rūšių prezervatyvus. Nežinote, kokius prezervatyvus rinktis? Geriausia pirkti tuos, kurie pateisina Jūsų lūkesčius –itin dideliam jautrumui, ilgesniam aktui ar pan. Tam reikėtų susipažinti su siūlomais prezervatyvų tipais.

Išskirtiniam artumui

Poros, mėgstančios itin didelį artumą, dažniausiai renkasi šiek tiek plonesnius prezervatyvus. Tai tokie prezervatyvai, kurie pagaminti iš plonesnės medžiagos, todėl suteikia žymiai didesnį artumo jausmą. Gana dažnai tiek vyrai, tiek moterys atsisako naudoti prezervatyvus vien todėl, jog jie nepadeda pajusti tikrojo artumo ir jautrumas akto metu smarkia sumažėja. Būtent tokioms poroms skirti itin ploni prezervatyvai, leidžiantys pajusti didesnį malonumą.

Didesnei apsaugai

Galimas ir kitas variantas – per didelis jautrumas akto metu. Kai kurie vyrai skundžiasi, jog jie taip susijaudina būdami su moterimi, jog kulminacija juos pasiekia pernelyg greitai. Kad tai netaptų itin didele problema, prezervatyvų gamintojai siūlo išeitį – itin storus prezervatyvus su papildomu lubrikanto kiekiu. Šie prezervatyvai šiek tiek storesni nei įprastiniai, todėl taip pat puikiai tinka mylintis neįprastomis, šiek tiek įmantresnėmis pozomis. Taip pat tai puikus variantas toms poroms, kurios siekia pačio didžiausio saugumo jausmo.

Ilgesniam malonumui

Poroms, norinčioms prailginti savo meilės aktą, prezervatyvų gamintojai siūlo ir kitą pasirinkimą – specialius prezervatyvus, sukurtus akto prailginimui. Tai tokio paties storio prezervatyvai kaip ir standartiniai, tačiau šie yra pagaminti pagal specialią techniką, kad padėtų vyrui atitolinti kulminaciją. Tokio tipo prezervatyvų viršuje yra daugiau vietos ir jie šiek tiek laisvesni, tačiau apačioje jie šiek tiek labiau apspaudžia, nei įprastiniai, todėl taip lytinis aktas gali trukti šiek tiek ilgiau.

Jos patenkinimui

Nors kai kurios poros teigia, jog prezervatyvas atitolina porą ir suteikia nereikalingą nemalonų jausmą, užgožiantį artumą, kai kurios poros šią problemą sprendžia pirkdamos kiek kitokius nei tradiciniai prezervatyvai. Prezervatyvų gausoje galima rasti ir rantytus prezervatyvus, kurie dažniausiai orientuoti į moteriškąją auditoriją. Kuomet moteriai gana sunku atsipalaiduoti ar mėgautis meilės pojūčiais, rantyti prezervatyvai kaip mat išsprendžia šias problemas ir priverčia atsipalaiduoti.

Aštresniems pojūčiams

Poroms, norinčioms išbandyti kažką naujo, prezervatyvų rinka siūlo rinktis skoninius prezervatyvus. Dažniausiai tai bananų, braškių, kivi, apelsinų skonio gaminiai. Juos poros naudoja oralinio sekso metu, o metų skonio prezervatyvus patariama išbandyti, norint įnešti daugiau netikėtumo į savo lytinį gyvenimą.

Moteriškai apsaugai

Kad prezervatyvai yra puiki apsisaugojimo priemonė, jau niekam nereikia nė pasakoti. Tačiau ilgą laiką už šią apsaugą buvo atsakingi tik vyrai. Jau kuris laikas prezervatyvų rinkoje siūloma apsauga ir dailiajai lyčiai – moteriški prezervatyvai. Tai savo naudojimo principu labai panaši apsaugos priemonė, tik ją naudoja ne vyras, o moteris. Šie prezervatyvai yra įvedami į moterį ir ten atlieką tokią pačią funkciją kaip ir vyriškieji – sulaiko skystį. Moteriškų prezervatyvų privalumas – juos galima įsidėti ir kiek ankščiau prieš lytinį aktą, tad nebūna sutrikdoma preliudija, o moteris jaučiasi nepriklausoma nuo vyro poreikių ir gali pati pasirūpinti lytinio akto saugumu.