Prestigio Multipad 8.0 3G Note – 8 colių planšetė su rašikliu

Kompanija Prestigio praplėtė savo planšetinių kompiuterių asortimentą dar vienu 8 colių modeliu Multipad 8.0 3G Note. Iš kitų jis išsiskiria keliomis ypatingomis savybėmis. Tai pirmasis kompanijos modelis, turintis rašiklį, kuriuo galima patogiai paišyti, žymėti dokumentus, rašyti laiškus ar žinutes (naudojamas simbolių atpažinimas) ir bendrai tiksliau valdyti planšetę. Specialus mygtukas leidžia išjungti valdymą pirštais, kai naudojamas rašiklis.

Įspūdį palieka ir pats korpusas, kuris yra tarsi neseniai pasirodžiusio MultiPad 8.0 Ultra Duo priešingybė. Kompiuteris yra gan storas ir išties sunkus, bet tai nėra trūkumai, o kaip tik sukuriamas solidaus ir tvirto įrenginio įspūdis. Labiausiai modelis pasunkėjo dėl didesnės polimerų baterijos, kurios talpa siekia 6000 mAh ir kurios užtenka 7 valandoms vaizdo peržiūros režimu.

Taip pat ypatingas atrodo kompiuterio IPS standarto 1024×768 raiškos ekranas – siekiant pritaikyti rašikliui, jo paviršius yra kitoks nei įprastą planšetiniams kompiuteriams, jis ne slidus, o tarsi šiurkštokas, bet valdomas išties maloniai tiek rašikliu, tiek pirštais. Techniniai Multipad 8.0 3G Note parametrai taip pat geriausi iš šios klasės Prestigio siūlomų modelių: dviejų branduolių 1,6 GHz procesorius, keturių branduolių vaizdo procesorius, 16 GB vidinė atmintis.

Planšetė, kaip ir kiti Prestigio modeliai, platinama kartu su dėkliuku, jis primena klasikinę užrašų knygelę, kurioje patogiai įsistato kompiuteris ir rašiklis.