Powerballs

NSD Powerball 250Hz Blue Classic NSD PowerBall sukurtas JAV, bendradarbiaujant su NASA treniruoti kosmonautus darbui nesvarumo būsenoje. Kadangi kosmose neįmanoma naudoti svorių, inžinieriai kartu su kineziterapeutais panaudodami išcentrinę jėgą sukūrė treniruotėms pagalbinę priemonę – NSD PowerBall. Kadangi NSD PowerBall veikimas remiasi išcentrine jėga, todėl treniruočių intensyvumas automatiškai prisitaiko prie vartotojo. Įdomu! Kai 10 000 aps./min, sukuriama daugiau kaip 15 kg jėga! NSD PowerBall yra teniso kamuoliuko dydžio rankinis gyroskopas, kuris priklausomai nuo modelio sveria nuo 275–870 g, bet gali sudaryti daugiau kaip 18 kg krūvį rankoms ir taip treniruoti raumenis.

Dinamiškas ir naujoviškas gyroskopas, sukuriantis protą stingdančią inerciją aktyvizuojant vidinį rotorių.

-Kamuoliukas yra puikus pagalbininkas tiek profesionalams, tiek sporto mėgėjams (iki šiol jį naudojant buvo pasiekti aštuoni pasaulio rekordai)
-Nepakartojama dovana vyrams (žaislas suaugusiesiems, kurie jau visa kita turi).
-Naujas fizinio lavinimo produktas vyrams arba moterims – plaštakų sąnariams, dilbiui ir pečiams sustiprinti.
-Puiki pagalbinė priemonė dilbio ir plaštakos sąnarių, kuriuos paveikė karpalinio tunelio sindromas, pakartotinis sužeidimas RSI, artritas arba lūžis, darbui pagerinti.

Pasiekimai sporte. NSD PowerBall galima naudoti kaip pagalbinę priemonę įvairių sporto šakų treniruotėse, pvz., krepšinis, kultūrizmas, boulingas, irklavimas, alpinizmas, kriketas, automobilių lenktynės, dviračių sportas, smiginis, fechtavimas, golfas, gimnastika, rankinis, ledo ritulys, jodinėjimas, dziudo, karatė, kartingai, korfbolas, kalnų dviračiai, parašiutizmas, plaukimas, šaudymas šautuvu, regbis, buriavimas, slidinėjimas, mažasis beisbolas, sieninis, banglenčių sportas, plaukimas, stalo tenisas, tekvondo, tenisas, triatlonas, tinklinis, vandens polas, vandens slidinėjimas, burlenčių sportas, imtynės, amerikiečių futbolas, šaudymas iš lankų, badmintonas, beisbolas. Jums patiks treniruotis NSD PowerBall – pastebimai pagerės Jūsų pasiekimai sporte, rankų raumenys bus stipresni, lankstesni, be to pagerės Jūsų koordinacija. Pasiekimai reabilitacijoje.

NSD PowerBall puikiai treniruoja pečius, rankas ir plaštakų sąnarius stiprindamas ir padidindamas sąnarių ištvermingumą. Traumuotų arba uždegimo pažeistų plaštakų reabilitacijai ir fizinei terapijoi naudokite kamuoliuką su mažesnėmis apsukomis, taip pat pasirinkite saugų žemo lygio krūvį. NSD PowerBall siūlo Jums daug funkcijų ir puikias pritaikymo galimybes! Mažų kompaktiškų kamuoliukų veiksmingumas įrodytas visame pasaulyje kaip aukščiausios klasės treniruoklių.

Modeliai

Signature series – naujas NSD Powerball modelis

 

Signature – tai naujas NSD kompanijos sukurtas Powerball modelis.  Itin tiksliai subalansuotas juodos spalvos rotorius primena modelio Techno rotorių. Baltos „safyro“ spalvos neoninės šviesos ir tamsus dulsvas korpusas – ko gero pats gražiausias iš visu 250 Hz modeliu. Įmontuotas skaitiklis. Komplekte yra mokomasis DVD diskelis ir raištelis.

Neon Light – švečiantys NSD Powerball

Neon – modelis turi imontuotą generatorių ir šešios neonines lemputes, kurie švečia veikiant Powerball be papildomu bateriju. Švečiantis Powerball atkreipia demėsį kur jus bebutume ar tai ofise ar naktiniam klube.
Modelis Neon buna trijų skirtingų spalvų  tai Blue (melyna), Red (rauduona) bei Green (žalias)
Neon Pro modelis skiriasi tuo,kad turi papildomą skaitiklį.
Neoniniai modeliai yra vieni iš perkamiausiu. Tai yra geriausia dovana.

NSD Powerball 250Hz – paprastas modelis


250Hz – bazinis modelis. Rotorius subalansuotas taip kad teoriškai galima pasiekti 15000 apsisukimų  per minute. Butent su šio modeliu pastatytas dabartinis pasaulio   rekordas – 16317 apsisukimų per minute
Kiekvienam iš jūsų kuris bande Powerball tai atrodo neitiketina.
Šis Powerball modelis yra Blue (melynos) ir Amber (oranzines) spalvos.
Modelis 250Hz Pro skiriasi nuo modelio 250Hz tik tuo kad i 250Hz Pro modeli yra imontuotas skaitiklis, kurį taip pat galima įsigyti atskirai ir pastatyti pačiam.


350Hz Metal Pro – sunkiausias NSD Powerball

Tai naujausias bei  sunkiausias NSD Powerball modelis .Aukščiausios klasės modelis kuriam pagaminti reikejo dar tikslesnes aparaturos. Teoriškai šis modelis gali pasiekti 20000 apsisukimu per minutė. Ir šis modelis pilnai pagamintas iš metalo, dėl to jo svoris yra 1,5 karto didesnis negu bet koks kitas powerball. Del didesnio svorio gaunasi ir didesnis pasiprešinimas.. Netgi pasaulio cempionas Akis su 350Hz Metal Pro yra išsukes tik apie 12000 apsisukimu per minute. Modelis komplekte turi skaitikli.
Techno NSD Powerball – su begančia eilute

Techno – modelis turi imontuotus kelis švesos diodus ant rotoriaus paviršiaus, kurie rodo 
Apsisukimo per minute greiti tiesiai ant Powerball paviršiaus del greito rotoriaus sukimosi ir koordinoto diodu  ijungimo (tam veiksmui reikia šiek tiek igudžiu)  . Modelis yra tik vienos spalvos (melynas) ir jame negali buti imontuotas papildomas skaitiklis.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *