Policija atliko kratą 9-metės interneto piratės namuose ir konfiskavo Mikės Pūkuotuko nešiojamąjį kompiuterį

Suomijos antipiratinė organizacija (CIAPC) pateko į nepavydėtiną padėtį, kai nepavykus išsireikalauti užmokesčio iš įtariamojo interneto pirato už nelegaliai parsisiųstą Chrisu muzikos albumą, kratos metu išsiaiškino, jog visa tai padarė 9-metė mergaitė. Nepaisydama įtariamosios amžiaus, CIAPC kratos metu konfiskavo mergaitės nešiojamąjį kompiuterį su Mikės Pūkuotuko atvaizdu.

Tyrimo metu paaiškėjo, jog 9-metė mergaitė neturėjo pakankamai pinigų naujajam suomių atlikėjos Chrisu albumui įsigyti, todėl dainininkės vardą įvedė Google paieškos sistemoje bei galiausiai parsisiuntė albumą iš ThePirateBay tinklalapio. Kadangi parsisiųstų bylų atidaryti nepavyko, kitą dieną mergaitė kartu su savo tėčiu albumą įsigijo parduotuvėje.

Laimei, absurdiška situacija su antipiratine organizacija baigėsi tuo, kad į tyrimą įsikišo pati atlikėja Chrisu, kuri pareiškė nenorinti, kad prisidengiant jos vardu būtų gaudomi interneto piratai. Chrisu taip pat praneša, jog naująjį jos albumą visi gerbėjai gali nemokamai perklausyti Spotify tinklalapyje.