Pirmasis „Kodak“ išmanusis „IM5“ jau Europoje

„IM5“ yra pirmasis „Kodak“ kompanijos išmanusis telefonas, kuris susilaukė savo debiuto Europoje. Įrenginys turi 5 colių HD ekraną, 8 branduolių procesorių bei 13 Mpix kamerą.

„Kodak“ kompanija savo pirmąjį išmanųjį telefoną su „Android“ operacine sistema pristatė „CES 2015“ mugės, įvykusios šių metų sausio pradžioje, metu. „IM5“ telefono rinkos premjeros teko palaukti porą mėnesių. Šiandien įrenginys jau prieinamas Olandijoje už 280 eurų sumą.

Ką naudotojas gauna už tokius pinigus? Nesunku numanyti, jog tai vidutinės klasės įrenginys. Išmanaus telefono „Kodak IM5“ viduje – 8 branduolių „Mediatek“ procesorius, pasižymintis 1,7 GHz taktiniu dažniu. „SoC“ sistemą remia 1 GB RAM atminties, o naudotojo dispozicijoje yra 8 Gb integruotos flash atminties, kurią galima išplėsti microSD kortelių dėka. Vaizdas „Kodak IM5“ įrenginyje rodomas 5 colių  HD (1280 x 720 pikselių) skiriamosios gebos ekrane. Išmanusis taip pat turi priekinę 5 Mpix kamerą, 13 Mpix galinę kamerą su LED blykste, 2100 mAh talpos bateriją ir „Android 4.4 KitKat“ operacinę sistemą. Panašu, jog laikui bėgant, „IM5“ turėtų gauti „Android Lollipop“ atnaujinimą.

„Kodak IM5“ gamina britų kompanija „Bullitt Group“, gaminanti „Cat“ išmaniuosius telefonus. Remiantis „Kodak“ kompanijos šių metų pradžioje paskleista informacija, „IM5“ turėtų būti prieinamas ne tik Europoje, bet ir kitose rinkose.

Akivaizdu, jog „Kodak“ kompanija ieško savęs naujose rinkose. Tačiau kyla klausimas: ar įmanoma tikėtis sėkmės su pakankamai vidutinės klasės telefonu? Kaip bebūtų „IM5“ tikrai netaps pardavimų hitu.

kodakm5i_670x502

Šaltinis: phonearena