Pirmasis išmanusis telefonas su DAB+ radiju „LG Stylus 2“

išmanusis telefonas su DAB+ radiju „LG Stylus 2“

„LG Stylus 2“ oficialiai buvo pristatytas šių metų „MWC“ metu kaip išmanusis telefonas, kurį Pietų Korėjos gamintojas paruošė asmenims, ieškantiems įrenginio tarp žemesnės (angl. low-end) ir vidutinės (angl. mid-end) klasės segmentų varianto. Pasirodo praeitą mėnesį kompanija pristatė ne visus sprendimus, kuriuos šis modelis pasiūlys savo naudotojams. Remiantis naujausia informacija, įrenginys bus pirmuoju išmaniuoju telefonu su skaitmeniniu DAB+ radiju.

Varle.lt mobiliųjų telefonų specialistų manymu, toks pasiūlymas yra labai įdomus, nes jau dabar daug užsienio analitikų prognozuoja, kad DAB+ pakeis FM technologiją. Ką DAB+ gali pasiūlyti savo naudotojams? Visų pirma, tai bus geresnė gaunamų transliacijų kokybė bei galimybė naudotis didesne nei iki šiol programų pasiūla.

Yra žinoma, kad „LG Stylus 2“ prekyba vyks Australijos, Belgijos, Vokietijos, Italijos bei Didžiosios Britanijos teritorijose.  Deja, kol kas neaišku, kada prasidės oficialus įrenginio platinimas ir kiek telefonas kainuos. Kol kas korėjiečiai atskleidė tik tiek, kad pirmasis išmanusis telefonas su DAB+ turės 5,7 colio HD ekraną, keturių branduolių 1,4 GHz procesorių ir 1,5 GB RAM atminties. Taip pat įrenginys turėtų pasižymėti 13 megapikselių galine ir 8 megapikselių priekine kameromis bei turėti 3000 mAh bateriją.

 

Šaltinis: ubergizmo