Pirmasis Apple Watch prototipas buvo…iPhone?

Juokeliuose, kad naujasis Apple išmanusis laikrodis yra paprasčiausiai brangesnis iPhone yra dalis tiesos.

Wired serviso žurnalistams pavyko rasti prieigą prie tam tikros informacijos, susijusios su Apple Watch projektavimo procesu. Labiausiai turbūt stebina tai, kad pirmasis naujojo giganto iš Kupertino produkto prototipas buvo tiesiog dirželiu prie naudotojo riešo pritvirtintas iPhone išmanusis telefonas.  

Darbai, susiję su išmanaus laikrodžio programine įranga vyko žymiai sklandžiau nei paties įrenginio vystymas. Vis dėlto programuotojų komanda norėjo kuo greičiau patikrinti, kaip šis produktas veiks ant rankos riešo ir nusprendė panaudoti netipinį prototipą. Elektroninę karūnėlę jame pakeitė tradicinė karūnėlė, kabelio pagalba prijungta prie iPhone. Išmanaus telefono ekranas mažiame lange atvaizduodavo Watch ikonėlę ir jo programinę įrangą. Daug idėjų, kurios galutinai buvo realizuotos Watch OS sistemoje, savo pradžią turėjo bandymuose, atliekamuose būtent ant šio telefono ir laikrodžio hibrido.

Tai atrodo tikrai smagiai pastaruoju metu internete pasklidusių juokelių kontekste. Internautai šaiposi iš Apple,vaizduodami Apple Pocket Watch kaip kišeninį laikrodį su grandinėle pritvirtintu iPhone įrenginiu.

pocketwatch

Apple Watch prekyboje pasirodys balandžio 24 dieną. Strategy Analytics ekspertai prognozuoja milžinišką įrenginio sėkmę bei rekordinį susidomėjimą išmaniaisiais laikrodžiais.

 

Šaltinis: wired, nuotr. techradar