„PIQ“ pristato mini kompiuterį slidininkams

Šiuolaikinės išmaniosios apyrankės ir aktyvumo asistentai pasižymi pakankamai plačiomis funkcinėmis galimybėmis. Dažniausiai šie įrenginiai matuoja žingsnius, sudegintas kalorijas, atliktus pratimus ir kt. Tačiau reikėtų pažymėti, kad prekyboje yra ir pažangesnių įrenginių. Štai pavyzdžiui, „PIQ“ kompanija, kuri specializuojasi kompaktiškų portabilių kompiuterių su dideliu jutiklių kiekiu gamyba, pristatė naują produktą. Šio gamintojo pasiūloje jau yra specialių įrenginių golfui ir tenisui, o dabar kompanija pristatė slidininkams skirtą mini kompiuterį.

Įrenginys yra nedidelis, tačiau jo korpuse slypi 13 skirtingų jutiklių, kurie surenka duomenis apie greitį, sukimosi kampą, apsisukimų skaičių, nusileidimo laiką ir t.t. Visos šios informacijos surinkimui užtenka pritvirtinti įrenginį prie slidžių bato.

Visi surinkti duomenys gali būti akimirksniu būti perduoti į išmanųjį telefoną, veikiantį „Android“ ar „iOS“ operacinės sistemos pagrindu per Bluetooth arba būti saugojami įrenginio atmintyje. Esant poreikiui, naudotojai galės peržiūrėti visą surinktą informaciją specialioje skaitmeninėje programėlėje ir panaudoti ją savo rezultatų gerinimui.

Išankstinį šio įrenginio užsakymą galima atlikti oficialioje gamintojo svetainėje. Šiuo metu naujiena kainuoja 149 dolerius, tačiau žadama, kad sausio viduryje jos kaina išaugs jau iki 200 dolerių.

Šaltinis: engadget.com