Piniginės

Niekada nepaliekate namų be piniginės. Mažai moterų apsvarsto, kokį savo mados pareiškimą jos padaro su tokiu kasdienio būtinumo daiktu kaip piniginė. Taip, piniginės yra organizacinė būtinybė, tačiau jos neprivalo būti nuobodžios ar nuspėjamos. Neužmirškite: vos tik ištraukiate savo piniginę, Jūs padarote tam tikrą pareiškimą. Todėl perkant moterišką piniginę itin svarbūs tokie dalykai: individualus stilius, spalva, medžiaga ir funkcionalumas.

Funkcionalumas

Grynieji ar kreditinės kortelės? Rinkitės tokią piniginę, kuri veiks taip, kaip mąstote ir leidžiate pinigus. Teisinga piniginė atitiks ne tik individualų pinigų leidimo ir organizacinį stilių, bet taip pat padės išreikšti mados stilių.

Stilius

Nors piniginė paprastai nelaikoma meno kūriniu, štai pavyzdžiui, Hobo Lauren originali piniginė saugoma Spaudos galerijoje (Gallery Print) gali būti išimtis.

Individualizuota

Piniginės pasirinkimas yra skonio reikalas. Kai kurios moterys teikia pirmenybę piniginėms su užtrauktukais, kitos – su sąsagomis. Atrodytų, tai tikrai menkos detalės, tačiau iš tikrųjų gali tapti esminiu faktoriumi renkantis piniginę.

Spalva ir medžiaga

Vieni pagrindinių rodyklių renkantis teisingą piniginę – spalva ir medžiaga. Vienoms moterims labiau prie širdies klasikinių tamsesnių spalvų odiniai variantai, kitos linkusios rinktis ryškesnes ar puoštas akmenukais, su dygsniais ar kitomis detalėmis pinigines. Spalvos ir medžiagos pasirinkimas priklauso nuo individualizuoto skonio ir stiliaus.

Ką svarbu žinoti renkantis vyriškas pinigines?

Piniginės yra gana modernus dalykas mados istorijoje. Senovėje žmonės nenaudojo banknotų, todėl ir nebuvo piniginių poreikių. Dabar piniginės yra kur kas daugiau nei paprasta būtinybė. Išskyrus pinigus, piniginė saugo Jūsų vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės kortelę, kreditines ir kitas korteles.

Norite, kad piniginė atitiktų Jūsų poreikius. Daiktas su daugybe skyrių yra Jums nenaudingas, jei piniginėje nenešiojate daug dalykų. Tas pats yra susiję ir su dydžiu.

Išskyrus savo funkcionalumą, piniginės gali ir yra tam tikras Jūsų mados skonio pareiškimas. Jūsų turima piniginė kalba apie Jus. Galbūt dėl to, kad ji reprezntuoja Jūsų finansinę būklę ir svarbiausius bei vertingiausius dalykus, kuriuos nešiojatės kartu: dokumentus ir nuotraukas. Dalykai, į kuriuos rekomenduojama atkreipti dėmesį renkantis šį daiktą apima dizainą, medžiagą ir žinoma, asmeninį skonį.

1. Trijų ar dviejų dalių piniginė

Priimdami šį sprendimą pagalvokite apie tai, ką su savimi nešiositės. Trijų dalių piniginės paprastai yra didesnės ir talpesnės. Dviejų skyrių yra plonesnės ir jose gali tilpti mažiau įvairesnių daiktų. Taip pat pagalvokite apie patogumo jausmą nešiojantis su savimi piniginę. Trijų dalių gali būti kiek griozdiška ir žymiai nepatogiau jausitės nešiodami ją kišenėje nei dviejų dalių piniginę.

2. Skyriai

Kai kurios piniginės turi du skyrius pinigams, kas yra tiesiog idealu jei norite atskirti savo banknotus. Taip pat tai galėtų būti patogu jei nešiojatės kelias skirtingas valiutas. Jei pageidautumėte visus savo pinigus turėti vienoje vietoje, rinkitės vieno skyriaus piniginę. Taip pat dėl patogumo rekomenduojama rinktis piniginę, turinčią skyrių monetoms. Jei nešiojatės tik kreditines ir kitas korteles, atskiro skyriaus monetoms Jums nereikia.

Kalbant apie skyrius, reiketų turėti omeny kortelių lizdus. Jei turite tik kreditinę kortelę, Jums jų nereiks daug, tačiau jei esate žmogus, kuris rūpinasi įvairiomis nuolaidų, lojalumo ar dovanų kortelėmis, tikėtina, pageidautumėte talpesnės piniginės, kurioje galėtumėte organizuoti visus savo poreikius.

3. Medžiaga

Su piniginėms, kaip ir su drabužiais – medžiaga, iš kurios jos pagamintos yra labai svarbus dalykas. Dauguma piniginių yra odinių, nes oda laikoma patvariausia ir stipriausia šio aksesuaro medžiaga. Tačiau, nereikėtų pamiršti, kad yra daug tos pačios odos tipų: nuo ploniausios iki storiausios. Tai pat skiriasi ir siuvimo būdai, todėl rekomenduojama atkreipti į tai dėmesį renkantis naują piniginę. Nailoninės ar plastmasinės piniginės taip pat variantas, jei esate jaunas atletas ar ieškote ko nors labai paprasto.

Pirkdami piniginę paklauskite, ar ji atspari vandeniui, juk labai svarbu, kad Jūsų dokumentai būtų maksimaliai apsaugoti.

4. Spalva

Didžioji dalis vyriškų piniginių yra rudos ir juodos spalvos, tačiau yra ir nemažai variantų su įvairesnėmis spalvomis. Pagal Feng Shui piniginės spalva yra labai svarbi, nes tikima, kad ji gali turėti įtakos Jūsų finansams. Juoda laikoma geriausia spalva. Auksinė, sidabrinė ir pilka asocijuojamos su stabilumu, auksinė – labiau su turtais. Raudona yra Feng Shui ugnies elementas. Sakoma, kad raudona spalva aktyvuoja ir pagyvina teigiamą pinigų srautą į piniginę. Jei Jums patinka žalia, turėtumėte žinoti, kad pagal Feng Shui ši spalva asocijuojama su mediena ir simbolizuoja augimą bei raidą, todėl žalia piniginė gali padaryti įtaką Jūsų finansinei gerovei. Ruda ar geltona pagal Feng Shui yra žemės elementas ir teigiama, kad jos prideda pasitikėjimo, patikimumo ir stabilumo Jūsų turto kūrimui ir kaupimui.

5. Piniginių tipai ir žinutė, kurią siunčiate

Nesvarbu norite to ar ne, Jūsų turima piniginė siunčia tam tikrą žinutę apie Jus. Piniginė su kokiu nors dideliu logotipu ar kitokiu ženklu labiau tinkama moksleiviams, o labiau elegantiška – suaugusiems.

Norintys labai paprasto diakto, gali nešioti piniginę ant krūtinės, kuri dažniausiai būna lengva ir išties paprasta. Jei gyvenime mėgstate pamesti daiktus ar Jūsų piniginė amžinai prikimšta, Jums reikėtų rinktis variantus su užtrauktuku. Labai stilingas variantas – pinigų klipas. Tačiau kaip nemaža dalis stilingų daiktų tokia piniginė gali pasirodyti nepraktiška, nes ji neturi skyriaus dokumentams ir kortelėms. Dažniausias ir labiausiai paplitęs piniginės tipas – taip vadinamas kišeninis portfelis (angl. billfold). Šis piniginės tipas atsirado 1950-aisiais. Besikeičianti mūsų kultūra ir kreditinių kortelių populiarėjimas lėmė, kad šis piniginės tipas kiek pakito.

Piniginės yra nuostabus būdas papildyti Jūsų asmeninį stilių: jos padeda Jums siųsti teisingą žinutę apie Jus ir gali pagerinti stilių, todėl rinkitės geriausią ir labiausiai Jums tinkantį variantą!