Per 15 minučių įkrautas telefonas? Misija įmanoma!

Per-15-minučių-įkrautas-telefonas

„MWC 2016“ renginyje buvo pristatyta „Oppo“ kompanijos technologija „SuperVOOC“. Ji leidžia telefono bateriją pilnai įkrauti per 15 minučių.  

Kompanija papasakojo apie naująją technologiją ir parodė „SuperVOCC“ veikimo procesą su išmaniuoju telefonu, kuris buvo pilnai išsikrovęs. Tas telefonas turėjo 2500 mAh talpos bateriją. Kompanijos atstovai pareiškė, kad jų įrenginys gali įkrauti įrenginius tik per įprastus micro USB ir USB Type-C laidus. Retkarčiais išmanieji telefonai gali būti įkraunami ir greičiau: viso per 10 minučių.

Technologija naudoja 5 voltų maitinimo bloką. Patenkančios į įrenginį įtampos lygis gali pasikeisti. Tai padaryta tam, kad galima būtų išvengti baterijos perkaitimo.

Reikėtų pažymėti, kad „Qualcomm Snapdragon 820“ naudoja panašią „QuickCharge 3.0“ technologiją. Tik tokį procesorių turintys išmanieji telefonai įkraunami kiek ilgiau – 80% siekiantį baterijos lygį pasiekia per 35 minučių. Labai tikėtina, kad „Oppo“ nepadės kitiems gamintojams su „SuperVOOC“ technologija ir naudos ją išimtinai savo produkcijos pardavimų didinimui.

Šaltinis: bgr.com