Pasirodė 6 mm storio popierinė kamera

Išmaniųjų įrenginių rinkoje pasirodė naujas neįprastas produktas – popierinė kamera, kurios storis siekia tik 6 mm. Įrenginys fotografuoja, filmuoja ir įrašo garsą. Išoriškai daiktas primena retro kamerą. Kamera turi įjungimo ir išjungimo mygtuką, leidžiantį aktyvuoti įvairius naudojimo režimus, microSD kortelės lizdą, LED-indikatorių, kuris užsidega veikimo metu, taip pat USB jungtį, skirtą duomenų perkėlimui į kompiuterį. USB jungtis taip pat naudojama kameros įkrovimui.

kamera kamera-popierine

Integruoto LED indikatoriaus spalva keičiasi priklausomai nuo naudojimo režimo: mėlyna spalva praneša apie įjungtą nuotraukų režimą, violetinė – apie filmavimo režimą.

Popierine kamera 1

Žinoma, gautų su šia kamera vaizdų kokybė neprilygsta tai, kokia galima profesionalios įrangos dėka, tačiau nereikėtų pamiršti, jog ši naujiena sveria tik 43 gramus ir yra pagaminta iš popieriaus. Kamera užfiksuoja 1280х1024 pikselių raiškos nuotraukas ir įrašo 720х480 pikselių raiškos vaizdo įrašus su 30 kadrų per sekundę  sparta.

Nuotraukų kokybė

Kamera yra aprūpinta integruota baterija, o naudojimo patogumui komplektacijoje yra dirželis. Naujiena kainuoja 28 dolerius.

Kamera su dirželiu

Šaltinis: bgr.com