Papuošalai

Papuošalai kaip ir kvepalai labai intymi dovana, kadangi visų skoniai skiriasi, visi vertina skirtingus dalykus ir skirtingai supranta grožio sąvoką. Todėl jei nusprendėte dovanoti savo artimam žmogui papuošalus, tačiau nė velnio nenutuokiate, kaip juos išrinkti, štai jums keletas paprastų patarimų, kurie padės apsispręsti, prieš perkant blizgančias grožybes.

Papuošalai moterims – tamsus miškas vyrams

Papuošalų, skirtų moterims, pasirinkimas toks platus, kad gali apsisukti galva nuo spalvų ir dizainų. Paprasčiausias variantas – veskitės savo damą kartu ir tegul ji pati išsirenka, ko nori, tačiau jei norite ją nustebinti atlikite namų darbus. Išsiaiškinkite, kas jai patinka, nebūtina klausinėti tiesiogiai, tiesiog būkite pastabus, atkreipkite dėmesį ar ji nešioja auksą ar sidabrą. Jei auksą tai pasidomėkite koks tai auksas. Gali būti geltonas, raudonas ir baltas. Atkreipkite dėmesį ar papuošalai yra su briliantais ar kitais tauriaisiais akmenimis.

Be to, labai svarbu ir papuošalų dydis, aišku paprastai galvojama, kad kuo didesnis, tuo geriau, nes taip išreiškiama labai stipri meilė, tačiau jei jūsų dama smulkaus sudėjimo tai masyvūs papuošalai ją slėgs ir neatrodys labai grakščiai. O štai moteriškų formų savininkėms puikiai tinka dideli, masyvūs papuošalai.

Be to, įvertinkite, kada papuošalas bus dėvimas. Jei norite, kad moteris juo puoštųsi kasdien, rinkitės smulkesnius ir šiek tiek subtilesnius papuošalus. Juk pasipuošus dailiais auskariukais, inkrustuotais perlu, galima eiti ne tik į teatrą ar restoraną, bet ir į biurą. Tokie papuošalai neatrodys iššaukiančiai ir nuostabiai papildys moters įvaizdį. O jei vis dėlto manote, kad papuošalai moterims ne jūsų stichija, tai nebijokite pasikonsultuoti su pardavėja, kuri tikrai padės išrinkti nuostabius papuošalus.

Padovanokim papuošalus ir vyrams

Kartais atrodo, kad papuošalai ir vyrai du nesuderinami dalykai, tačiau papuošalai vyrams neabejotinai išsikovojo savo vietą po saule ir yra populiarūs stipriosios lyties atstovų tarpe. Tiesa, kartais jiems išrinkti dovaną gerokai sudėtingiau nei moteriai. Tarkim, jei vyras nešioja auskarus, tai juos derėtų dovanoti, tik artimiausiems žmonėms, nes iš paprasto pažįstamo gauti auskarai gali sukelti nederamas mintis.

Iš esmės čia galioja tos pačios taisyklės, kurias reikia taikyti perkant dovaną moteriai. Atkreipkite dėmesį kokius papuošalus mėgsta jūsų vyras, juk ne visiems patinka apyrankės ar grandinėlės. Vieni labiau vertina sidabrą ar auksą, o kitiems arčiau širdies natūralios odos papuošalai. Todėl būkite pastabi. Be to, jei jūsų vyras jau turi apyrankę ar grandinėlę, o jūs norite padovanoti žiedą, išsiaiškinkite ar jis jį nešios. Juk nenorite vyro paversti kalėdine eglute, tiesa? Be to, papuošalai vyrams turi derėti ir prie aprangos stiliaus, ir prie užimamų pareigų. Juk solidus verslininkas su baikeriška odine ir metalais dabinta apyranke atrodys išties keistai.

Taigi, papuošalai gali papildyti kiekvieno iš mūsų garderobą ir sudėti visus taškus ant i, tačiau svarbu, kad jie tiktų ir patiktų jų savininkams. Tad, pasidomėkite, kokia dovana labiausiai juos pradžiugintų. Sėkmės paieškose!.