Pagrindinė švytinčios odos paslaptis – pastovus šveitimas

Švytinčios odos paslaptis

Kiekviena savimi besirūpinanti moteris nori turėti gražią švytinčią odą, tačiau kartais atrodo, kad tam ji neturi nei laiko, nei pinigų. Ir tas gražus noras taip ir lieka tik noru. O juk iš tikrųjų, kartais reikia labai nedaug – galbūt užtenka įsigyti vieną produktą, skirti per dieną kelias minutes ir tikslas bus pasiektas. Įdomu, kaip tai padaryti ir kaip tinkamai pasirinkti? Atsakymus tikrai rasi šiame straipsnyje.

Taigi, apie odos šveitimą. Kodėl tai taip svarbu? Mūsų oda pastoviai atsinaujina, gamina naujas ląsteles, kurios keičia senąsias. Tos senosios „lipa“ į odos paviršių ir baigia savo gyvenimą kaip „negyvų ląstelių sluoksnis“. Storas negyvų ląstelių sluoksnis visai nėra reikalingas mūsų odai, jis suteikia tą pilką atspalvį, neleidžia odai kvėpuoti, riboja kosmetikos produktų skverbimąsi į epidermį, gali sutrikdyti ir drėgmės balansą. Todėl jį reikia šalinti! Ir šalinti nuolat, nes odos atsinaujinimas taip pat vyksta pastoviai.

Kokie geriausi odos šveitimo būdai? Mano atsakymas vienareikšmis – efektyviausi, saugiausi ir mažiausiai žalojantys odą yra odos pilingai su rūgštimis, ir visai nesvarbu, darysite tai namuose ar pas kosmetologą. Niekas taip efektyviai nepašalins nuo odos paviršiaus negyvų ląstelių kaip rūgštys, tuo pačiu suteikdamos ir papildomą naudą odai – skaistina, šviesina, lygina odą, skatina kolageno ir elastino gamybą. Ir tikrai pamirškite visus pilingus su grūdeliais! Natūralūs ar sintetiniai, jie kenkia mūsų odai, ardo odos apsauginį barjerą ir drėgmės balansą, o ir valo labai neefektyviai.

Kokį šveitiklį pasirinkti? Šikart būsiu subjektyvi ir rekomenduosiu Driu Beauty AHA serumą. Kodėl? Todėl, kad tai ne tik efektyvus šveitiklis, bet ir serumas, lėtinantis odos senėjimo procesus. Sudėtyje esanti glikolio rūgštis ne tik efektyviai šalina negyvų ląstelių sluoksnį, bet ir skatina odos atsinaujinimą, lygina, skaistina ir šviesina ją. Jai į pagalbą ateina vitaminai B3 ir C, kovojantys su senėjimo požymiais, skatinantys sintezes odoje bei didinantys elastingumą. Jų poveikį papildo sojų proteinai bei palmitolio tripeptidai. AHA serumas visiškai nesausina odos, o atvirkščiai – padeda atstatyti drėgmės balansą ir drėkina odą, palikdamas jaučiamą plėvelę. Glikolio rūgštis gali truputį sujautrinti odą, todėl sudėtyje yra ir alijošiaus bei žaliosios arbatos ekstraktų, pasižyminčių raminančiomis savybėmis. Didžioji serumo ingredientų dalis turi ir antioksidacinį poveikį, kas labai svarbu šiandieniniame pasaulyje. Produktas naudojamas tik nakčiai, 2-4 kartus per savaitę, todėl jo tikrai užteks ilgam.

 

 

Parengė: knygos „Protingas grožis: švytinčios odos biblija“ autorė, kosmetikos Driu Beauty kūrėja Indrė Urbanavičienė 

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *