Pademonstruotas Office 15

Microsoft oficialiai pristatė naujo biuro programų paketo ypatybes.

Kaip ir buvo galima tikėtis, svarbiausi naujojo Office akcentai yra susiję su internetu: debesies funkcijos, grupinis dokumentų valdymas, socialiniai tinklai. Taip pat ir iš esmės pasikeitusi išvaizda, atitinkanti Windows 8 Metro stilių. Daug dėmesio skirta ir jutikliniam sąsajos valdymui, pavyzdžiui, yra apvalus iškviečiamas meniu, kuris skirtas patogiam svarbiausių funkcijų atlikimui pirštais.

Word programa dabar labiau pritaikyta ne tik turinio kūrimui, bet ir jo vartojimui. Ji suderinta su Facebook ir Flickr, tad galima tiesiai iš šių tinklų įkelti nuotraukas. Šioje ir kitose Office programose galima tiesiai įterpti vaizdo klipus ar kitą interaktyvų turinį – tereikia turėti atitinkamą html kodą.

Office 15 buvo pademonstruotas keliuose Windows įrenginiuose: Samsung planšetiniame kompiuteryje, baltame neįvardytame Nokia telefone (kažkuri Lumia versija), įprastame kompiuteryje ir net 82 colių jutikliniame ekrane, kurį pagamino neseniai Microsoft nupirkta kompanija Perceptive Pixel. Pastarajame buvo atliktas Skype vaizdo skambutis su penkiais žmonėmis vienu metu, juos įkeliant ir pašalinant iš pokalbio lietimo judesiais.

Microsoft Office 15, vadinamas tiesiog naujuoju Office, pasirodys rudenį, tiksli data ir kaina kol kas nepaskelbta.