Packard Bell atkeliaus į Lietuvą

Naujo kompiuterių prekės ženklo gaminiai jau netrukus  pasirodys Lietuvoje.

Packard Bell yra Olandijos kompanija, kuri jau kelerius metus priklauso vienai didžiausių kompiuterinės technikos gamintojų Acer. Šio ženklo gaminiai yra skiriami namų vartotojams ir užima biudžetinės bei vidutinės klasės segmentus. Lietuvoje prekyboje pasirodys Packard Bell nešiojamieji, staliniai kompiuteriai bei monitoriai.

Plačiausia yra nešiojamųjų kompiuterių gama. Vartotojams prieš prasidedant rudens sezonui bus pristatytas žavus tinklo kompiuteris dotS, turintis 8 valandų bateriją ir specialų klavišą bei programą, apjungiančią populiariausius socialinius tinklus. Įprastų nešiojamųjų kompiuterių seriją sudaro elegantiški EasyNote 14 ir 15,6 colio įvairių spalvų modeliai, juos galima rinktis su įvairiais Intel procesoriais, 2-8 GB RAM, 250-1000 GB standžiaisiais diskais.

Įdomūs ir išskirtiniai atrodo staliniai Packard Bell kompiuteriai. Bus pasiūlyti du skirtingų dydžių imedia modeliai. L įprasto stalinio kompiuterio komponentai sumontuoti kur kas mažesniame patraukliame korpuse, o S yra visai nedidelė tokio paties korpuso kopija. Taip pat bus siūlomi Packard Bell monitoriai, o vėliau ir „viskas viename“ kompiuteriai su Windows 8 operacine sistema.