Paaiškino, kodėl „Galaxy S6“ neturėjo microSD lizdo

Kodėl- „Galaxy S6“-neturėjo-microSD lizdo

„Samsung Galaxy S6“ buvo vienas geriausių praeitų metų išmaniųjų telefonų. Gamintojas čia visiškai pakeitė dizainą ir plastiką iškeitė į stiklą ir metalą. Tačiau vardan puikios išorės buvo paaukota keičiama baterija, atminties kortelių jungtis ir apsauga nuo vandens. Naujajame „Galaxy S7“ išmaniajame telefone abu paskutiniai punktai grįžo, o įrenginio dizainas buvo kiek pakeistas. Šis „Samsung“ sprendimas sukėlė nemažai klausimų, vienas kurių: „Kam praeitais metais reikėjo pašalinti lizdą microSD kortelėms, jei po metų jis buvo grąžintas?“. Suprasdama savo gerbėjų nepasitenkinimą „Samsung“ kompanija paskelbė oficialųjį tokio sprendimo paaiškinimą.

„Samsung“ atstovas Kyle Brown papasakojo, kad microSD lizdo buvimas „Galaxy S6“ išmaniajame telefone galėjo neigiamai paveikti įreginio našumą. Praeitų metų flagmanas tapo pirmuoju kompanijos išmaniuoju telefonu su UFS 2.0 tipo flash atmintimi, kuri yra tris kartus spartesnė  nei eMMC 5.0. „Samsung“ bijojo, kad atminties kortelėje saugomi duomenis būtų buvę nuskaitomi su mažesne sparta, o tai neigiamai paveiktų ir bendrą telefono našumą.

Kyle Brown teigė, kad kompanija sunkiai dirbo tam, kad išvengtų naujojo „Galaxy S7“ našumo sumažėjimo dėl pritaikytos atminties kortelių galimybės. Jis taip pat pažymėjo, kad microSD lizdo grįžimas „Galaxy S7“ įrenginyje naudotojų buvo sutiktas geriausiai nei kokie kiti pakeitimai. Be to „Samsung“ didžiuojasi, kad „Galaxy“ serijai grąžintas atsparumas vandeniui.

Šaltinis: phonearena.com