„Omate Ungaro“ neleis pralesti antrosios pusės skambučių

Kol tokie gamintojai, kaip „Apple“, „Olio“ ir „Opening Ceremony“ naudoja aukščiausios klasės medžiagas išmaniųjų laikrodžių gamybai, „Omate“ kompanija ir prancūzų mados namai „Emanuel Ungaro“ pristatė 18 aukso ir sidabro karatų išmanųjį žiedą su brangakmeniais. „Omate Ungaro“ kainuoja nuo 500 iki 2000 dolerių. Išmanusis įrenginys atlieka vienintelę funkciją – vibruoja ant piršto ir tokiu būdu praneša apie antrosios pusės skambutį. Žiedas suderinamas su „iOS“ ar „Android“ išmaniuoju telefonu per „Bluetooth LE“.

Žiedą puošia vienas iš penkių brangakmenių. Naudotojas gali pasirinkti, ar tai bus mėlynas topazas, oniksas, opalas, safyras ar rubinas. Žiedas praneša jo savininkui apie įeinantį skambutį ar tekstinį pranešimą nuo pasirinkto kontakto ir čia visos išmaniosios funkcijos pasibaigia. Žiedas veikia integruoto akumuliatoriaus pagrindu iki 5 dienų. „Omate Ungaro“ įrenginio „iOS“ versija rinkoje pasirodys lapkričio mėnesį, o su „Android“ suderinamas modelis debiutuos pirmajame 2016 metų ketvirtyje.

omate-ungaro-ring

Reikėtų pažymėti, jog tai nėra vienintelis žiedas rinkoje su tokia pranešimų funkcija. Vasaros kolekcijos „Ringly“ žiedai jau dabar yra prieinami išankstinėje prekyboje ir kainuoja nuo 195 iki 260 dolerių. „Ringly“ išmanieji žiedai yra aprūpinti LED indikatoriais, kurių spalva nustatoma skaitmeninės programėlės pagalba. Tačiau nereikėtų pamiršti, jog „Ungaro“ yra pagamintas iš aukščiausios klasės medžiagų ir gali sėkmingai atitikti pažangiausių ir naujausių technologinių aksesuarų mėgėjų skonius.

 

Šaltinis: engadget.com