Oficialiai pristatytas „LG Gentle“ išmanusis telefonas

„LG“ kompanija Korėjoje pristatė naują „Android 5.1“ operacinės sistemos pagrindu veikiantį įrenginį „LG Gentle“. Vargu, ar šis modelis nustebins šių dienų žmogų savo korpuso forma ir techninėmis savybėmis. Atverčiamas išmanusis telefonas aprūpintas retro dizainu ir fizine klaviatūra su specialiu „Q“ mygtuku, kurį paspaudus atvaizduojamos dažniausiai naudojamos skaitmeninės programėlės ir trimis fiziniais navigacijos mygtukais: trikampiu, apskritimu ir kvadratu. „LG Gentle“ yra biudžetinis telefonas su minimaliomis techninėmis ypatybėmis.

Techninė „Gentle“ modelio specifikacija apima tokius elementus:

  • 3,2 colių 320 x 480 pikselių skiriamosios gebos ekraną;
  • 4 branduolių „Qualcomm Snapdragon 210“ 1,1 GHz procesorių;
  • 1 GB RAM;
  • 4 GB saugyklą, kurios talpą galima išplėsti microSD kortelių dėka;
  • Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS, 4G/LTE;
  • VGA kamerą video pokalbiams, 5 Mpix kamerą;
  • 1700 mAh talpos bateriją.

LG išmanusis telefonas veikia „Android 5.1 Lollipop“ operacinės sistemos pagrindu ir bus prieinamas dviejų korpuso spalvinių variantų.

Nesunku pastebėti, jog techninė „LG Gentle“ specifikacija yra žymiai siilpnesnė nei ta, kuria pasižymi „Samsung SM-G9198“. Tačiau „LG“ kompanija ir pozicionuoja savo modelį kaip išmanųjį, skirtą mažiau turtingiems klientams. Korėjoje „LG Gentle“ prekyba pajudės liepos 29 dieną. Ši naujiena kainuos 171 dolerį.

Atverčiami išmanieji telefonai yra pakankamai populiarūs Azijoje. Dėl šitos priežasties telefonų gamintojai kas kurį laiką praplečia savo pasiūlą tokiais modeliais. Deja, Europoje tokie įrenginiai nesulaukia didelio susidomėjimo, todėl mažai tikėtina, jog „LG Gentle“ pasirodys mūsų žemyne.

lg-gentle_670x608

Šaltiniai: phonearena.com, technodify