Nvidia pranašauja žaidimų konsolių pabaigą

Apie tai, kad kita žaidimų konsolių karta taps paskutinė, kalbėjo nemažai ekspertų. Analogiškai mano ir Philas Eisleris iš kompanijos Nvidia, atsakingas už debesų technologijų vystymą. Jis mano, kad srautinis žaidimų transliavimas yra industrijos ateitis.

„Technologijų požiūriu dabartinės konsolės paseno 10 metų, o debesų technologijos kasmet tampa vis geresnės ir tobulėja. Mes pripažįstame, kad dar ne visas problemas pavyko išspręsti, tačiau į šią kryptį investuojame daug pinigų, nes esame tikri, kad visus sunkumus pavyks išspręsti. Internetas tampa vis spartesnis, o serverių kainos mažėja kartu su duomenų perdavimo uždelsimais. Kiekvienais metais situacija vis gerės ir netrukus debesų tarnybos pradės dominuoti žaidimų industrijoje“, – yra įsitikinęs Philas Eisleris.

Jis pripažįsta, kad viena pagrindinių debesų tarnybų problemų yra duomenų perdavimo uždelsimas. Tačiau Nvidia atstovas mano, kad nereikia perlenkti lazdos, nes uždelsimų pasitaiko ir perduodant informaciją iš konsolės į televizoriaus ekraną. Eisleris mano, kad tinklų infrastruktūros plėtra ir vadinamieji Smart TV leis iki minimumo sumažinti uždelsimus.