„Nokia“ planai nesusiję su grįžimu į išmaniųjų telefonų rinką

„Nokia“ oficialiai pareiškė, kad jos artimiausiuose planuose nėra grįžimo į išmaniųjų telefonų rinką, o paskutiniai su tuo susiję pranešimai nėra tikri.

Neseniai pasirodė gandai, kad esą suomių kompanija ketina grįžti į išmaniųjų telefonų rinką. Vėliau internete pasirodė pranešimas, kuris tariamai buvo paremtas patikrinta informacija, susijusia su R&D centro perkėlimu į Sičuaną Kinijoje, kur taip pat būtų gaminami išmanieji telefonai.

„Nokia“ oficialiai pareiškė, kad visos šios informacijos yra klaidingos. „Nokia“ kompanijos planuose nėra grįžimo į išmaniųjų telefonų rinką nei šiais, nei kitais metais.

Tai reiškia, kad artimiausiu metu neverta tikėtis „Nokia“ telefonų pasirodymo nepaisant to fakto, kad kitais metais suomiai atgaus teisę naudoti savo logotipą išmaniuosiuose telefonuose. Šiuo metu ši teisė priklauso „Microsoft“ kompanijai. Redmondo gigantas jau atsisveikino su „Nokia“ logotipu „Lumia“ korpusuose ir pakeitė jį savo ženklu, tačiau pažymima, jog suomių logotipą „Microsoft“ kompanija vis dar naudoja pigiuose telefonuose.

 

Šaltinis: nokia